Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن دوشنبه, مارس 23

این داستان به روز خواهد شد در طول روز با آخرین در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

4:21 بعد از ظهر: ساراسوتا پارک بسته شدن برگ محدود پناهگاهی برای بی خانمان ها

جفری Muschinske زندگی حول محور فلوریدا بی امان خورشید. برای هشت ساعت در روز 66 ساله می یابد بندر امن یا در سایه سلبی کتابخانه های عمومی در مرکز شهر ساراسوتا و یا بر روی یک نیمکت در سلبی پنج نقطه پارک در سراسر خیابان.

اما روز دوشنبه در زندگی برای Muschinske و ده ها تن از دیگر افراد بی خانمان که نشستن و یا پناه در پارک کوچک در قلب شهر تغییر کرده است.

چرا که شهر ساراسوتا بسته است پنج نقطه پارک به عنوان بخشی از اورژانس سفارشات مربوط به کروناویروس اضطراری برای بهداشت عمومی. در طول بسته شدن است که انتظار می رود هفته گذشته این شهرستان را جایگزین برخی از چمن و محوطه سازی و تعمیرات.

3:30 بعد از ظهر: SBA ارائه کمک

کسب و کارهای کوچک که فاجعه وام از اتفاقاتی که نیست coronavirus در حال حاضر لازم نیست که به نگرانی در مورد پرداخت آنها را تا سال آینده.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

2:33 p. m.: نورث پورت برقرار عمومی فرم نظر برای جلسات

شهرستان نورث پورت راه اندازی یک فرم خاص برای افرادی که به ایمیل دیدگاهها برای: جلسات برگزار شده در حالی که اجتماعی-دورى از پروتکل های مربوط به کروناویروس در محل هستند.

این کمیسیون دارای چهار جلسات برنامه ریزی شده در شنبه: یک جلسه ویژه در ساعت 9 صبح به در نظر گرفتن تغییر ارائه دهندگان خدمات بیمه و بحث در مورد این شهر کارمند قرارداد; 4 بعد از ظهر جاده و زهکشی و نجات آتش نشانی منطقه جلسات و 6 بعد از ظهر جلسه به طور منظم.

1:48 بعد از ظهر: لغو حوادث در ساراسوتا برادنتون-ونیز, دوشنبه, مارس 23

در اینجا نگاهی به رویدادهای اطراف ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت شهرستانهای جنوب غربی فلوریدا است که لغو شده و یا به تعویق افتاد موکول به دلیل coronavirus فاجعه است. ما همچنین شامل برخی از اخبار مربوط به سازمان های دولتی محلی و ضروری کسب و کار.

12:30 p. m.: رژیم صهیونیستی است. DeSantis وزن گزینه های در ایالت کسب و کار با خاموش کردن پناه در محل

در یک کنفرانس خبری در روستاها یک سالمندان-تنها جامعه گسترش بیش از سه شهرستان Gov. ران DeSantis گفت که او در وزن گزینه های خود را از جمله یک فرمان اجرایی که نیاز به همه فلوریدا به پناهگاه در محل و محدود کردن غیرضروری خدمات.

12:11 p. m.: رستوران اخبار برای ساراسوتا برادنتون-ونیز, دوشنبه, مارس 23

ما در ادامه تلاش برای حمایت از ما رستوران های محلی در ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت شهرستان در طول coronavirus فاجعه و نگه داشتن ما خوانندگان آگاه ما در حال حاضر ارائه روزانه, رستوران, اخبار به روز رسانی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

11:00 a. m.: 1,171 موارد در حال حاضر در فلوریدا; موارد جدید در ساراسوتا گاو دریایی

فلوریدا وزارت بهداشت منتشر شد شماره جدید در صبح روز دوشنبه.

9:31 صبح: ایجاد فشار برای کل مستند

به عنوان شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور سفارش ساکنان به ماندن در خانه برای محدود کردن گسترش coronavirus, فشار, ساختمان, در رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به نظر شبیه مستند.

فلوریدا بوده است به خصوص ضربه coronavirus با بیش از 1000 موارد است. متحده با کمتر از موارد در حال حاضر صادر stay-at-home سفارشات.

9:30 صبح: چگونه ارائه دهندگان خدمات سلامت روان در پاسخ

Centerstone سلامت روان جامعه مراکز و دیگران پاسخ برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس در ساراسوتا-گاو دریایی در حالی که ارائه چه خدماتی به آنها می تواند.

ساعت 9:00 صبح: Florida State Parks بسته

فلوریدا اداره حفاظت از محیط زیست در حال بسته دولت 175 پارک به کاهش پتانسیل گسترش coronavirus.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

8:15 صبح: گاو دریایی و ساراسوتا کلیساها و معابد بروید مجازی

کلیساها و معابد و دیگر مکان های عبادت در تمام طول گاو دریایی, ساراسوتا و ونیز می رویم دیجیتال به عنوان بیشتر و بیشتر سازمان ها مجبور به بستن درهای خود را به دلیل COVID-19.

8:00 صبح: دیروز و یک شب

• بیش از 1000 مورد از COVID-19 در فلوریدا در روز یکشنبه

• رستوران اخبار برای ساراسوتا برادنتون-ونیز یکشنبه, مارس 22

• DeSantis, دولت, چهره ترسناک عکس های مالی

• دولت چشم هتل ها به خانه مردم با کروناویروس

• SMH بهداشت و درمان بنیاد تصویب کمک های مالی برای مبارزه با ویروس

• یک فرصت برای عظمت با فصل های

• SEIDMAN: یک روز در زندگی از این بیماری همه گیر در “بهشت”

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>