Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن دوشنبه, مارس 30

این داستان به روز خواهد شد در طول روز با آخرین در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز دوشنبه است

به عنوان این صبح فلوریدا 4,950 افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19. ساراسوتا است 60 نفر و گاو دریایی است 38. شده اند وجود دارد 60 مرگ و میر در کشور است.

7:00 p. m.: شاهدانه پزشکی دسترسی به یک ‘ضروری’ خدمات — مرتب سازی بر اساس

با نزدیک به 328,000 فلوریدا رسما به عنوان ماری جوانا پزشکی بیماران coronavirus را مجبور کرده است تا دولت دست به اعلام شاهدانه یک جزء ضروری از مراقبت های بهداشتی.

6:30 صبح: دیروز و یک شب

– فلوریدا اضافه کرده است 912 COVID-19 مورد در روز یکشنبه با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت را با 6 p. m. به روز رسانی. 4,950 مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در فلوریدا. مرگ و میر در فلوریدا افزایش یافته و به 60.

– روزانه ما مختصر و مفید از takeout ویژه گزینه های تحویل موقت تعطیل و بیشتر برای رستوران ها در پاسخ به coronavirus همه گیر در ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت شهرستانهای استان است.

– 2 COVID-19 مرگ در ساراسوتا بیمارستان یادبود: ساراسوتا تاجر کوین شیهان ارسال شده در Facebook که پدرش تام شیهان, درگذشت COVID-19 در ساراسوتا یادبود شنبه شب. او سوم شخص به مرگ این بیماری در ساراسوتا کانتی.

– کتی کاری رفت و به پرو با پسر, دختر و نوه. خانواده شده است به دام افتاده در نزدیکی لیما پس از مرزها بسته شد در 15 مارس.

– دروازه خلیج فارس کافی شاپ در تلاش برای قطع: ببینید که چگونه یک ساراسوتا کسب و کار است که هنوز هم در تلاش برای آن را در طول زمان از coronavirus.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

راه های شما می تواند کمک به

اگر شما منابع مالی پایدار هستند و شما می خواهید برای کمک به دیگران در منطقه هستند که به عنوان خوش شانس, در اینجا فقط سه تا از بسیاری از راه های شما می تواند به عقب:

~ فصل های دوباره فعال شده است برای کمک به مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, دسوتو و شارلوت شهرستانهای شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به علاوه وجود دارد کمک های مالی مطابق بنابراین هر گونه کمک مالی شما به احتمال زیاد دو برابر شده است.

~ سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد ایجاد کرده اند ابتکار عمل را به هدف گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی.

~ اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از نیازهای در حال تحول سلامت و خدمات انسانی سازمان.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>