Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن شنبه, مارس 11

گرفتن در امروز, آخرین اخبار در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز پنج شنبه است

همانطور که از جمعه شب 17,968 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در حال 419 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

7:30 صبح: بیش از نیمی از دولت امکانات مراقبت از کودک بسته هستند

فلوریدا, مراقبت از کودک, صنعت متشکل بیشتر از کسب و کارهای کوچک تلاش شد از نظر مالی مدتها قبل از COVID-19 همه گیر جاروب ملت است. به عنوان چهارشنبه 57 درصد از ارائه دهندگان مراقبت از کودکان بسته شد با توجه به بخش بسیاری از افراد به دلیل کم ثبت نام و در نتیجه کم درآمد است. زمانی که این بیماری همه گیر آن دوره اجرا شده است و پدر و مادر و بازگشت به کار یک مرتبه وجود خواهد داشت به اندازه کافی ارائه دهندگان مراقبت از کودکان?

7:15 صبح: کلیساها برای مشاهده خدمات عید پاک آنلاین

منطقه کلیساها سرمایه گذاری در فن آوری برای رسیدن به محله های کشیش نشین در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله در طول هفته مقدس.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

دیروز و یک شب

– DeSantis می گوید تست سریع یک تعویض بازی: در این روز تعداد مرگ و میر در فلوریدا نسبت به کروناویروس بیش از 400 دولت گسترش آزمایش در سه درایو-از طریق سایت در Jacksonville, Fl و میامی و رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به نام تست سريع دولت به دست آورد تا یک تعویض بازی در مبارزه با COVID-19.

– چند ساکنان تست مثبت در گاو دریایی شهرستان, خانه سالمندان: چند ساکنان در برادن رودخانه مرکز توانبخشی آسایشگاه سالمندان در گاو دریایی شهرستان قرارداد بسته اند coronavirus اضافه کردن به 629 موارد به مراقبت طولانی مدت امکانات در سطح ایالت.

– فلوریدا بیکاری اعداد پنهان داستان پر از نا امیدی: با توجه به قراردادهای دولت با بخش فرصت اشتغال به تازگی امضا شده با سه مرکز تماس شرکت های این سازمان بوده است در پاسخ تنها 2 درصد از هزاران نفر از تماس آن را دریافت و با صبر بار به طور متوسط بیش از شش ساعت است.

– لیست رستوران ها برای بایگانی اطلاعات تحویل در ساراسوتا برادنتون-ونیز: در اینجا یک لیست از گزینه های ناهار خوری برای ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت شهرستانهای ارائه شده به ترتیب حروف الفبا و همچنین اطلاعات در مورد تعطیلی موقت. ما همچنین شامل میله های لبنی و کافی شاپ که در حال پر کردن به سفارشات مشتریان.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

– که در آن به انتخاب کنید تا بیکاری اشکال در نورث پورت: وزارت خارجه از فرصت های اقتصادی Reemployment کمک برنامه های کاربردی در حال حاضر در دسترس در انواع مکان های اطراف بندر شمالی به عنوان شهرستان نورث پورت همکاری با شمال منطقه بندر اتاق بازرگانی و ایمان مبتنی بر سازمان های اطراف شهر به آنها را در دسترس است.

– گاو دریایی گسترش حکومت نظامی, ساراسوتا کلانتر می گوید مستند انطباق خوب بوده: شوالیه و دیگر مسئولان شهرستان گفت: جامعه تا حد زیادی مطابق با فرماندار منظور وادار کردن مردم به ماندن در خانه های خود را جز برای کسب و کار ضروری و فعالیت های.

– ساراسوتا کتابخانه تطبیق با نیازهای در حال تغییر: حتی با کتابخانه محلی درهای بسته ساراسوتا کانتی کتابداران شده اند ماندن مشغول ارائه کتاب و موسیقی و پیشنهادات عبور در ویژگی های برای کمک به مردم در تلاش برای استفاده از برنامه های کامپیوتری برای اولین بار ساخت ماسک و ارائه یک ارتباط انسان برای کسانی که گیر به تنهایی در طول بیماری همه گیر.

– 705 موارد جدید یک شبه مرگ و میر در 390 روز جمعه صبح: فلوریدا اضافه 705 جدید تایید موارد COVID-19 پس پنج شنبه شب با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت صبح روز جمعه به روز رسانی. فلوریدا در حال حاضر 17,531 افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19. تعداد COVID-19 مرگ و میر در فلوریدا به رشد 390.

– MLB با توجه به رادیکال تجدید برای سال 2020 های نجومی: گریپ فروت و کاکتوس لیگ: لیگ اصلی بیس بال ارزیابی هزاران طرح مورد بحث و بررسی یک طرح رادیکال که به از بین بردن سنتی آمریکا و لیگ ملی برای سال 2020 یک مقام عالی رتبه گفت که ایالات متحده آمریکا امروز ورزش و یک تراز شش بخش به صورت مختصر از فصل.

– گالری عکس — مرکز شهر تاریخی ونیز در طول coronavirus: دیدن صحنه های در داخل و اطراف مرکز شهر ونیز در طول بیماری همه گیر.

– هنرمند سری لغو مانده از فصل: هنرمند سری کنسرت از ساراسوتا برنامه ریزی برای برنامه ریزی مجدد باقی مانده برنامه های خود 2019-20 تقویم به دلیل تعطیلی ناشی از کوروناویروس اما به غیر از دو رویداد آن را در حال حاضر اعلام کرد بقیه فصل لغو شود.

– نشان دادن ساراسوتا با مجموعه ما از زوم مجازی پس زمینه: پس از حفر ما آرشیو عکس, در اینجا برخی از انتخاب صحنه های فرمت شده و کاملا برای زوم.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

راه های شما می تواند کمک به

اگر شما منابع مالی پایدار هستند و شما می خواهید برای کمک به دیگران در منطقه هستند که به عنوان خوش شانس, در اینجا فقط سه تا از بسیاری از راه های شما می تواند به عقب:

~ فصل های دوباره فعال شده است برای کمک به مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, دسوتو و شارلوت شهرستانهای شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به علاوه وجود دارد کمک های مالی مطابق بنابراین هر گونه کمک مالی شما به احتمال زیاد دو برابر شده است.

~ سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد ایجاد کرده اند ابتکار عمل را به هدف گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی.

~ اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از نیازهای در حال تحول سلامت و خدمات انسانی سازمان.

رشد COVID-19 مورد در فلوریدا
Infogram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>