Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن شنبه, مارس 25

گرفتن در امروز, آخرین اخبار در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز پنج شنبه است

همانطور که از جمعه شب 30,533 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و وجود داشته است 1,046 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

دیروز و یک شب

– گاو دریایی شهرستان رمپ با دوم درایو از طریق تست سایت

گاو دریایی شهرستان با وجود داشتن چهارمین ترین COVID-19 مرگ و میر در کشور در 40 تا عقب مانده دیگر شهرستان فلوریدا وقتی که می آید به تست. اما اگر همه می رود با توجه به برنامه ریزی های تست شده برای coronavirus در گاو دریایی شهرستان است که در مورد به دریافت یک کمی آسان تر است.

– ونیز Publix کارمند تست مثبت برای COVID-19

ساراسوتا کانتی آن برای اولین بار تایید کرد COVID-19 مورد در یک Publix کارمند از یک فروشگاه در گوشه تمیمی دنباله و پیچ اناری بلوار در ونیز.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

– سواحل خلیج فارس, جامعه, کمک های مالی بنیاد $474,000 به هنر گروه آمار توسط همه گیر

تاثیر COVID-19 همه گیر در منطقه ای ما اقتصاد ضربه هنر و سازمان های فرهنگی در میان سخت ترین بنیاد اشاره کرد.

– Coronavirus فلوریدا: موارد بالا 30,000 و مرگ و میر بالا 1,000 جمعه

فلوریدا coronavirus آمار شیوع یک جفت از نقاط عطف جمعه با بیش از 30,000 موارد و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر در همان روز نیروی کار توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به ارائه توصیه هایی در مورد پایان دادن به یک ایالت مستند به دنبال پایان کار خود را.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

– مستند منعکس کننده سیاست های حزبی تقسیم

تظاهرات در برابر coronavirus مستندات باید فوران در سراسر کشور از جمله در فلوریدا و ساراسوتا منطقه است. محافظه کاران در حال به چالش کشیدن stay-at-home سفارشات اما دموکرات ها و بسیاری از کارشناسان بهداشت و نگرانی در مورد بلند کردن آنها را بیش از حد به زودی.

– سازمان دیده بان ساراسوتا یادبود کارکنان خواندن “جاده های کشور” به بهبود بیمار

جشن خود را به یک حرکت کمتر فشرده ward, ساراسوتا یادبود کارکنان بخوان جانباز نیروی دریایی Steve Hefler را به آهنگ های مورد علاقه. Hefler خانواده در حال جمع آوری پول برای قرار دادن شارژر تلفن همراه در بیمارستان ها پس از قرنطینه بیماران می توانید اقامت در تماس با عزیزان.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

راه های شما می تواند کمک به

اگر شما منابع مالی پایدار هستند و شما می خواهید برای کمک به دیگران در منطقه هستند که به عنوان خوش شانس, در اینجا فقط سه تا از بسیاری از راه های شما می تواند به عقب:

~ فصل های دوباره فعال شده است برای کمک به مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, دسوتو و شارلوت شهرستانهای شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به علاوه وجود دارد کمک های مالی مطابق بنابراین هر گونه کمک مالی شما به احتمال زیاد دو برابر شده است.

~ سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد ایجاد کرده اند ابتکار عمل را به هدف گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی.

~ اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از نیازهای در حال تحول سلامت و خدمات انسانی سازمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>