Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن شنبه, مارس 28

این داستان به روز خواهد شد در طول روز با آخرین در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

7:10 صبح: لپ تاپ های داده شده در ساراسوتا گاو دریایی

لپ تاپ توزیعهای ادامه داد: در هر دو ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان در روز جمعه به عنوان مسئولان مدرسه سعی کنید تا اطمینان حاصل شود که همه دانش آموزان باید دسترسی به یک کامپیوتر به طوری که آنها می تواند درگیر در یادگیری آنلاین در حالی که ساختمان مدرسه بسته شده حداقل تا 15 آوریل است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

7:00 صبح: دیروز و یک شب

– در مجموع هفت گاو دریایی شهرستان کلانتر نمایندگان جدا هستند پس از یک معاون که در تعطیلات در اورلاندو شروع به نشان دادن علائم خفیف از COVID-19. او تست شده در مارس 21 و نتایج برگشتم مثبت مارس 23.

– فلوریدا اضافه شده است بیش از 700 مورد از پنج شنبه شب با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت را با 6 p. m. به روز رسانی. نیز وجود دارد 17 جدید مرگ در روز جمعه.

– هرالد تریبون موسیقی منتقد آل کوهن مواجه اضطراب و 10 ماه انتظار نتایج از coronavirus آزمون که روانه بازار شد به سه آزمایشگاه قبل از نتایج بازگردانده شدند.

– ونیز منطقه ای Bayfront بهداشت تایید جمعه دوم وجود یک بیمار که تست مثبت برای COVID-19 در حالی که در حال درمان در بیمارستان در ونیز.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

– برخی از هتل ها در ساراسوتا کانتی 10 درصد اشغال در حال حاضر نسبت به سال گذشته زمانی که countywide نرخ اشغال برای این ماه بود 89.6%. گاو دریایی شهرستان را به اشغال در مارس 2019 شد 92.5 درصد و امروز هتل بین 3% و 15%.

– ساراسوتا بیمارستان یادبود جمعه اعلام کرد که پنج بیشتر بیماران دارای آزمایش مثبت برای COVID-19. بیمارستان تشخیص داده شده 26 بيمار مبتلا به این بیماری از شیوع آغاز شد و 12 در حال حاضر در بیمارستان بستری هستند.

– در اینجا ما جمعه, مارس 27 خلاصه ای از رستوران خبری با takeout تحویل و گزینه های بیشتر برای ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت شهرستان در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

– یک ساراسوتا کانتی آتش نشان دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 آتش ارشد مایکل Regnier جمعه اعلام کرد.

– ساراسوتا کانتی درایو از طریق coronavirus نمونه مجموعه آغاز شد و در روز جمعه در Twin Lakes پارک. در اینجا چیزی است که شما می توانید انتظار.

– محلی و علوم آزمایشگاه فراهم می کند که دانش آموزان با دولت از هنر تجهیزات دست در یادگیری است که به دنبال جامعه کمک برای ساخت ماسک و سپر و ارزیابی نیازهای غیر اصلی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

– در اینجا نگاهی به رویدادهای اطراف ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت شهرستانهای جنوب غربی فلوریدا است که لغو شده و یا به تعویق افتاد موکول به دلیل coronavirus فاجعه است.

– شهر ونیز است ramping تا خود را برای اولین جلسه مجازی از ونیز شورای شهر است که میله میله برای ساعت 9 صبح روز شنبه اما اعضای عمومی تنها می تواند شرکت الکترونیکی.

– آنا ماریا صدف نوار را به حالت تعلیق عملیات در تمام چهار برادنتون منطقه محل. Coronavirus فاجعه باعث شده متعدد منطقه رستوران به تعلیق عملیات با چهار گاو دریایی شهرستان محبوب ترین در حال حاضر اضافه شده به لیست.

– 2 تریلیون دلار امداد لایحه یک تاسیسات برای ضربه به دولت: مقررات ارسال پرداخت های مستقیم به افراد و تقویت بیمه بیکاری و پرداخت وام کسب و کار کوچک می تواند به طور نامتناسبی به نفع فلوریدا.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

– پس از شروع coronavirus مربوط به اجتماعی فاصله جدید امید شربت خانه مواد غذایی توسعه یافته ساعت برای توزیع آن و روشن به یک کار فشرده درایو-از طریق مدل.

– این صحنه برای اولین بار بعد از درایو-از طریق آزمایش COVID-19 در گاو دریایی شهرستان. چهار-روز مجموعه نمونه سایت که دارای ظرفیت آزمون تا 200 نفر بین پنج شنبه و جمعه هنگامی که آن به پایان می رسد رو به یک شروع خوب با توجه به گاو دریایی شهرستان سخنگوی نیکلاس Azzara که گفت: یک روز یک موفقیت بود.

– به عنوان فلوریدا رستوران ها بسته باقی می ماند به جز برای بایگانی اطلاعات و تحویل با توجه به COVID-19 ساراسوتا-گاو دریایی کسب و کار بدست خلاق در ارائه خود را.

– تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس در حال صدمه زدن به آسیب پذیر ترین: شهر و مسئولان شهرستان نیست به طور خاص می گویند که چگونه آنها در پاسخ به این کاهش در خدمات و یا چگونه آنها در حال پرداختن به مسائل دیگر. اما هر دو دولت می گویند یک راه حل این است که به زودی در راه خود را. این تعطیلی را “چپ یک جای خالی برای افرادی که به طور معمول استفاده از این مکان برای دستشویی و شستن از بالا” گفت: ساراسوتا سخنگوی Jan Thornburg. “ما در حال کار بر روی یک طرح هماهنگ به آدرس نیاز دارید.”

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>