گرفتن در امروز, آخرین اخبار در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز پنج شنبه است

همانطور که از شنبه شب 30,839 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و وجود داشته است 1,055 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

با مدارس بسته کودک آزاری گزارش کاهش

معلمان و رانندگان اتوبوس راهنمايي مشاوران متولیان — همه می دانیم که اگر آنها مشکوک یک کودک مورد آزار قرار گرفته, آنها ملزم به ارائه گزارش آن. اما با مدارس بسته از مارس 13 با توجه به COVID-19 گیر این گروه از کودکان و خانواده های تلفن های زنگ به عنوان اغلب به عنوان آنها به طور معمول انجام دهد.

تعداد تماس های تلفنی گزارش امکان سوء استفاده و یا غفلت به DCF خط تلفن در ساراسوتا گاو دریایی و دسوتو 20 درصد کاهش یافت در ماه مارس از میانگین 1,037 تماس هر یک از مارس پس از 2015 به 835 این سال با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط گروه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

SEIDMAN: مرگ به بازگشت به ساحل در ساراسوتا کانتی

هفته گذشته در یک روز زمانی که فلوریدا نوشته شده در آن دومین COVID-19 تلفات (61 در 24 ساعت); هنگامی که مجموع مرگ و میر در کشور verged در شکستن به چهار شکل خاک; و هنگامی که محلی از موارد coronavirus شد و هنوز هم در حال افزایش است — ساراسوتا کانتی کمیسیون به اتفاق آرا توافق کردند که برای بازگشایی شهرستان سواحل که بسته شده اند و برای بیش از یک ماه است.

با اشاره ای به شهرداری های فردی مربوط به خود تصمیم گیری و گیج کننده مجموعه ای از مقررات زیادی از این شهرستان را 35 مایل از خط ساحلی باز خواهد شد دوشنبه به واکر جاگر شناگران و paddlers. محدودیت هستند و ظاهرا به معنای کاهش جماعت هر چند در عمل آنها بیشتر احتمال دارد به سادگی به یک مزیت برای کسانی که زندگی می کنند در نزدیکی خط ساحلی در حال حاضر به خطر یک بلیط پارکینگ یا نیست معلولیت.

نظر: به چالش کشیدن یک راه به پرتاب برخی از سازمان های غیر انتفاعی حمایت در تلاش نیوز

وجود دارد بسیار ویژه روز آینده این هفته — در حال اجرا از ظهر به ظهر مارس 28 تا 29 و نه یک رویداد ورزشی به عنوان شما باید به خوبی بدانید.

اما آن چیزی است که بسیاری از ما در زندگی امروز ما با دوستان و خانواده و همکاران: آن را مجازی.

آن را به چالش یک رویداد آنلاین که در جنوب غربی فلوریدا استفاده کرده است و در طی شش نفر از این تلاش ها از سال 2012 به نشان دادن آن زیاد سخاوت به میزان 40 میلیون دلار.

دیروز و یک شب

– ساراسوتا “را امریکا باز دوباره’ قایق تجمع طرفداران برای کسب و کار

یک ناوگان از حدود 20 قایق رو از طریق ساراسوتا خلیج در صبح روز شنبه به عنوان بخشی از تظاهرات به “امریکا باز دوباره.” هدف این سازمان گفت: برای نشان دادن حمایت برای مقامات منتخب که می خواهند به سهولت عمومی-جمع آوری و محدودیت های ناشی از کوروناویروس.

پیام تظاهرکنندگان روشن بود: بازگشایی اقتصاد بازگشایی رستوران ها و کسب و کارهای دیگر شده اند که موظف به نزدیک است.

– 30,839 موارد و مرگ و میر 1,055

فلوریدا در حال حاضر 30,839 تایید موارد COVID-19 با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت را صبح روز شنبه به روز رسانی. مرگ و میر افزایش به 1,055.

– لیست takeout, تحویل, گزینه های در ساراسوتا برادنتون-ونیز (به روز شده در 4/24)

ما عظیم به ترتیب حروف الفبا مختصر و مفید از همه گزینه های ناهار خوری در این بیماری همه گیر.

– ساراسوتا کانتی کمیسیون نامزدها بحث اقتصاد COVID-19 بازیابی در مجازی فروم

نامزدها به احتمال زیاد به ارث یکی از بدترین اقتصادهای در تاریخ است. آنها نیز در مواجهه با, چگونه بهترین برای کمک به هزاران نفر از منطقه کسب و کار است که یا تا به حال به نزدیک و یا به طور قابل توجهی مقیاس خدمات به دلیل coronavirus.

– رویاهای بر نگه دارید و یا برای همیشه به پایان رسید

جوان حرفه ای از ورزشکاران منطقه یک ضربه از coronavirus.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

– هنر مربیان متحد برای ارائه از راه دور آموزش هنرهای

بیش از یک دوجین نهادهای محلی را گرد هم می آیند به شکل یک هنر آموزش و پرورش نیروی کار با هدف کمک به پدر و مادر فرزندان خود در مورد هنر در حالی که مدارس تعطیل هستند با توجه به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

– 2020 به چالش می آید در زمان نیاز برای ساراسوتا سازمان های غیر انتفاعی

این رویداد را سال اجرا می شود که از ظهر پنج شنبه تا ظهر جمعه, ویژگی های یک انگیزه چالش از پترسون بنیاد که بازی اول 100 دلار از هر هدیه ای منحصر به فرد با هیچ محدودیتی در تعداد از کسانی که هدیه. آن را نیز ارائه $51,000 در “جایزه” به سازمان های غیر انتفاعی است که تولید بیشترین تعداد منحصر به فرد اهدا کنندگان. این پاترسون بنیاد همسان 5 میلیون دلار در سال 2018 است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

راه های شما می تواند کمک به

اگر شما منابع مالی پایدار هستند و شما می خواهید برای کمک به دیگران در منطقه هستند که به عنوان خوش شانس, در اینجا فقط سه تا از بسیاری از راه های شما می تواند به عقب:

~ فصل های دوباره فعال شده است برای کمک به مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, دسوتو و شارلوت شهرستانهای شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به علاوه وجود دارد کمک های مالی مطابق بنابراین هر گونه کمک مالی شما به احتمال زیاد دو برابر شده است.

~ سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد ایجاد کرده اند ابتکار عمل را به هدف گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی.

~ اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از نیازهای در حال تحول سلامت و خدمات انسانی سازمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im