Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن یکشنبه, مارس 29

این داستان به روز خواهد شد در طول روز با آخرین در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

8:00 صبح: دیروز و یک شب

– فلوریدا اضافه شده 840 COVID-19 مورد در روز شنبه با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت را با 6 p. m. به روز رسانی. 4,038 مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در فلوریدا.

– ساراسوتا بیمارستان یادبود روز شنبه اعلام کرد که چهار نفر بیشتر بیماران و کارکنان تشخیص داده شده اند با COVID-19.

– ساراسوتا به طور موقت تعلیق از طریق درایو تست: بیش از 60 نفر آزمایش شده اند اما DOH نبود قادر به پر کردن 50 قرار ملاقات اسلات در هر روز.

– با اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از انعطاف پذیر و در حال تحول نیازهای بهداشت و خدمات انسانی سازمان.

– جزیره ماریا آنا, رستوران, ساحل, اغذیه فروشی و مشروب فروشی و خوردن در اینجا در حال حاضر عضو تعداد فزاینده ای از ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان رستوران است که به طور موقت بسته شده در روز های اخیر با توجه به کروناویروس فاجعه است.

– پیتسبورگ دزدان دریایی سفارش پیتزا برای دو برادنتون بيمارستان جمعه ارائه وعده غذایی رایگان برای 1500 کارگران و افزایش زمان برادنتون پیتزا فروشی.

– ساراسوتا, دکتر, پاسخ به سوالات در مورد بارداری و COVID-19

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>