گرفتن در امروز, آخرین اخبار در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز پنج شنبه است

همانطور که از شنبه شب 22,519 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در حال 614 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

5:01 a. m.: 24 (یا بیشتر) راه برای دریافت خود را ساراسوتا-گاو دریایی هنرهای رفع آنلاین مارس 16-22

با اجرای برنامه لغو و هنر سالن های بسته به دلیل coronavirus بسیاری از سازمان ها در حال تلاش برای ماندن متصل با حامیان آنلاین. در اینجا برخی از نمونه هایی از آنچه در دسترس است از ساراسوتا منطقه شدند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

دیروز و یک شب

ساراسوتا گاو دریایی اجرای قانون را انتخاب کنید برای آموزش نیست هزینه اجتماعی فاصله نقض: اجرای قانون محلی در حال حاضر وظیفه است با اجرای رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ “امن تر در خانه” که هدایت فلوریدا به ماندن در خانه های خود به جز ضروری سفر که شامل مراقبت از حیوانات خانگی مراقبت از یک دوست و یا یک دوست و خرید مواد غذایی. اجرای قانون است که قادر به اجرای سفارش با اتهامات جنایی, اما افسران پلیس و کلانتر نمایندگان در گاو دریایی و ساراسوتا شهرستان در حال امید بستن برای آموزش و پرورش به جای استناد.

ساراسوتا بالا بیس بال standout کیسی کلی بازگشت به کره جنوبی: پس از بسیار موفق فصل اول, کیسی, کلی سابق ساراسوتا بالا پارچ بازگشت به کره جنوبی و LG دوقلوها برای دومین سال متوالی. این KBO ممکن است دوم لیگ بیس بال حرفه ای و در حال اجرا در coronavirus (COVID-19) همه گیر است که دامنگیر جهان است.

ساراسوتا-برادنتون فرودگاه می شود $23M در مراقبت عمل بودجه: به عنوان مسافرت هوایی در سراسر ایالات متحده می آید به توقف screeching به دلیل COVID-19 دولت فدرال ارائه شده است $10 میلیارد دلار برای کمک به این کشور و فرودگاه ها و ساراسوتا-برادنتون فرودگاه بین المللی یکی از دریافت کنندگان. فرودگاه محلی را دریافت خواهد کرد بیش از 23 میلیون دلار.

خواب نیمروز کلیدی رم به ارائه رایگان ضد عفونی کننده دست با خرید: مشروب محلی هنردوستان به ویژه آنهایی که در نیاز به برخی از سخت برای پیدا کردن ضد عفونی کننده دست خواهد برای شروع تماس خواب نیمروز کلیدی رم. برنده جایزه ساراسوتا کانتی distiller خواهد شد در نظر گرفتن سفارشات از خواب نیمروز کلیدی رم با کاربران دریافت یک رایگان 8-هر اونس بطری از خواب نیمروز کلیدی Rum ساخته شده و ضد عفونی کننده دست با هر یک بطری رم خریداری شده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

ونیز باز سه پارک به کامیون مواد غذایی: سه پارک در ونیز خواهد بود در حال حاضر باز به استفاده از کامیون های مواد غذایی زیر یک فرمان اجرایی امضا شده توسط شهر ونیز مدیر اد Lavallee شنبه صبح. کامیون مواد غذایی با مجاز شهرستان می توانید اجازه اقامت در حال حاضر در Hecksher پارک و چاک ریتر پارک در جزیره ونیز و همچنین Wellfield پارک کردن از Pinebrook جاده ها است.

ساراسوتا-گاو دریایی فروشگاه های مواد غذایی در حفظ و تطبیق: فروشگاه های مواد غذایی در ساراسوتا-گاو دریایی برخی از معدود باقی مانده “ضروری” فروشگاه های خرده فروشی هنوز هم مجاز به کار در سطح ایالت در ادامه به انطباق با COVID-19 خرید محیط زیست به عنوان مصرف کنندگان را بیشتر احتیاط در ترس از ابتلا به گسترش ویروس.

سازمان دیده بان برای رسانه های اجتماعی کلاهبرداری, هشدار پلیس: به اشتراک گذاری عکس های خود را و نام خود را به گروه های مورد علاقه در رسانه های اجتماعی ممکن است به نظر می رسد مثل یک راه برای عبور زمان در طول بیماری همه گیر کوروناویروس اما اجرای قانون هشدار می دهد که این اطلاعات می تواند توسط scammers استفاده می شود در مقابل شما را به شکستن را به حساب های خود را.

ACLU می پرسد دادستان و کلانترها به کاهش جمعیت زندان: اهل بیت طرفداران حقوق هستند و درخواست از دادستان و کلانترها به کاهش جمعیت زندان در ساراسوتا گاو دریایی و دسوتو شهرستان برای کمک به محافظت از زندانیان از COVID-19. در میان درخواست های این منطقه اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا فصل است که به درخواست برای یک سری از جارو مراحل را برای کمک به جلوگیری از این ویروس از ورود به زندان و حاوی آن اگر آن فوران.

این ویروس نمی تواند متوقف واقعی و بین قاره ای — love: عروس شد در کره جنوبی داماد در کنیا. این officiant در فلوریدا بود. عروسی در زوم.

لیست takeout, تحویل, گزینه های در ساراسوتا برادنتون-ونیز: در حالی که رستوران های محلی دستور داده شد تا خود را به اتاق ناهار خوری در ماه گذشته با توجه به COVID-19 گیر بسیاری از در حال ارائه گسترده takeout تحویل و یا منظقه گزینه ها از جمله مواد غذایی وانت. برای کمک به مردمی آگاه باشید از این گزینه های بی شمار ما پیروی راهنمای برای ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت شهرستانهای استان است. رستوران های ارائه شده به ترتیب حروف الفبا همراه با میله های لبنی و کافی شاپ که در حال پر کردن به سفارشات مشتریان.

DeSantis می گوید دولت برای سرعت بخشیدن به I-75 گسترش: یک $81 میلیون دلار پروژه برای بهبود هفت-کشش مایل از بزرگراه میان ایالتی 75 از شمال دانشگاه پارکوی به جنوب جاده دولت 64 بوده است سریع ردیابی به دلیل coronavirus. این پروژه در گاو دریایی شهرستان بخشی از بیش از $2.1 میلیارد دلار در جاده کار رژیم صهیونیستی. ران DeSantis خواسته است تا فلوریدا بخش حمل و نقل به منظور تسریع به عنوان یک اقتصادی افزایش در میان شیوع کروناویروس.

Nokomis رستوران به دور از وعده های غذایی جمعه: بهشت کوره 1097 N. تمیمی دنباله Nokomis است دادن دور یک وانت مرغ شام از 3 تا 6 بعد از ظهر سهشنبه, مارس 17.

بسیار مورد نیاز happy hour برای ساراسوتا-برادنتون: اگر شما به دنبال یک ساعت یک مبارک سرگرم کننده, علامت گذاری تقویم خود را برای 6 بعد از ظهر جمعه. این زمانی است که ساراسوتا ون Wezel هنرهای نمایشی سالن میزبان اول آن تا کنون مجازی happy hour, کنسرت, رویداد.

Gecko نوازی در ساراسوتا در persevering در طول همه گیر: پس از باز کردن اولین Gecko Grill & Pub با مایک Gowan در سال 1992 Gecko نوازی, گروه co-founder مایک Quillen است برخورد با او به اشتراک گذاری از چالش اما او می گوید هیچ یک نسبت به کوروناویروس. Quillen مورد بحث چگونه مارمولک نوازی, گروه, که همچنین عمل بویش همبرگر و حرکت خشک بارانداز اسکله کوره قرمز انبار بار و امضای حوادث و پذیرایی در حال مقابله با این همه سختی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

راه های شما می تواند کمک به

اگر شما منابع مالی پایدار هستند و شما می خواهید برای کمک به دیگران در منطقه هستند که به عنوان خوش شانس, در اینجا فقط سه تا از بسیاری از راه های شما می تواند به عقب:

~ فصل های دوباره فعال شده است برای کمک به مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, دسوتو و شارلوت شهرستانهای شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به علاوه وجود دارد کمک های مالی مطابق بنابراین هر گونه کمک مالی شما به احتمال زیاد دو برابر شده است.

~ سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد ایجاد کرده اند ابتکار عمل را به هدف گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی.

~ اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از نیازهای در حال تحول سلامت و خدمات انسانی سازمان.

!function(e,i,n,s){var t=”InfogramEmbeds”,d=e.getElementsByTagName(“script”)[0];if(window[t]&&window[t].initialized)window[t].process&&window[t].process();else if(!e.getElementById(n)){var o=e.createElement(“script”);o.async=1,o.id=n,o.src=”https://e.infogram.com/js/dist/embed-loader-min.js”,d.parentNode.insertBefore(o,d)}}(document,0,”infogram-async”);

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im