Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن دوشنبه, مارس 23

گرفتن در امروز, آخرین اخبار در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز پنج شنبه است

همانطور که از شنبه شب 28,576 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و وجود داشته است 927 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

6:46 صبح: ساراسوتا آموزش تابستانی آکادمی ممکن است به قطع بودجه

ساراسوتا مدارس برنامه را کاهش می دهد که یادگیری علمی از دست دادن رخ می دهد که در طول تابستان می تواند دولت را سفت بلوک. ساراسوتا در تابستان آموزش دانشکده ها توسط بودجه دولت به عنوان یک آیتم خاص با تکیه به شدت در فروش مالیات بر درآمد — یک منبع رود به طور قابل توجهی کاهش می یابد رکود اقتصادی ناشی از کوروناویروس مستند.

6:30 صبح: عکس: ساراسوتا کانتی آماده بازگشایی سواحل

دیدن عکس های از خواب نیمروز کلید ساحل قبل از این شهرستان بازگشایی بسیاری از منطقه سواحل با برخی از محدودیت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

دیروز و یک شب

– مرگ و میر تصویب 900 موارد در 28,576 در چهار شنبه: فلوریدا در حال حاضر 28,576 تایید موارد COVID-19 با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت شنبه شب به روز رسانی. مرگ و میر افزایش یافته است بیش از 100 از دوشنبه شب به 927.

– ناوگان تجمع برای حمایت از “را امریکا باز دوباره’: در یک نمایش نمادین برای حمایت از مقامات منتخب و تلاش برای سهولت عمومی-جمع آوری و محدودیت های ناشی از کوروناویروس حداقل 30 صاحبان قایق در حال نصب و راه اندازی یک ناوگان برای یک رویداد در روز شنبه به نام “امریکا باز دوباره.”

– اکثریت نمیخواهد مستند برداشته مگر اینکه مقامات بهداشتی می گویند آن امن می یابد نظرسنجی: فلوریدا رهبران شخم زده جلوتر یکشنبه با برنامه ای برای پایان دادن به یک ایالت مستند که تحمیل شد شامل coronavirus حتی به عنوان جدید نظرسنجی نشان می دهد بسیاری از فلوریدا در مورد کاهش محدودیت های بیش از حد به سرعت.

– برنامه های کاربردی برای ساراسوتا کانتی را وام کسب و کار کوچک برنامه باز جمعه: تلاش که ارائه می دهد وام تا $25,000 و ذخایر 35 اسلات برای مهد کودک ارائه دهندگان کمک خواهد کرد که تنها 137 از حدود 15,642 کسب و کارهای کوچک در ساراسوتا کانتی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

ساحل بازگشایی در سنت Armands پس از دریافت P. P. P. وام: ساحل رستوران در خیابان Armands که به حالت تعلیق در عملیات ماه گذشته به دلیل coronavirus را بازگشایی برای بایگانی اطلاعات در این آخر هفته.

– مرگ و میر پرش به 893 موارد در 28,309 ایالت در چهار شنبه: فلوریدا در حال حاضر 28,309 تایید موارد COVID-19 با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت صبح روز چهارشنبه به روز رسانی. مرگ و میر افزایش یافته است 70 از دوشنبه شب به 893.

– ساراسوتا کانتی برای باز کردن سواحل با محدودیت: ساراسوتا کانتی سواحل را دوباره باز کنید روز دوشنبه اما وجود خواهد داشت برخی از محدودیت.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

– بهار از آویشن در ساراسوتا در پاسخ به pandemic: بهار از آویشن شد و کمتر از شش ماه قبل از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis دستور داد تمام فلوریدا رستوران ها بسته به جز برای بایگانی اطلاعات و تحویل شامل گسترش coronavirus. در حال حاضر رستوران واقع در ساراسوتا در سوتهسید ایجاد کرد محله روشن به شام برای دو نفر برای رفتن به مدل ارائه وعده های غذایی مانند ترکیه بوداده که مشتریان می توانید انتخاب کنید تا در اتومبیل های خود را.

– انگلوود و پورت شارلت سواحل را بازگشایی بدون محدودیت در دوشنبه: Englewood ساحل و بندر شارلوت سواحل را بازگشایی بدون محدودیت در روز دوشنبه. دستشویی بسته خواهد شد اما پارکینگ رایگان خواهد بود در این شهرستان اعلام کرد در Facebook.

– ساراسوتا و گاو دریایی تنظیم فارغ التحصیلی دبیرستان برنامه: خود را در مراسم فارغ التحصیلی هستند به احتمال زیاد به عنوان غیر متعارف خود را به عنوان ترم آخر بوده و با توجه به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

راه های شما می تواند کمک به

اگر شما منابع مالی پایدار هستند و شما می خواهید برای کمک به دیگران در منطقه هستند که به عنوان خوش شانس, در اینجا فقط سه تا از بسیاری از راه های شما می تواند به عقب:

~ فصل های دوباره فعال شده است برای کمک به مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, دسوتو و شارلوت شهرستانهای شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به علاوه وجود دارد کمک های مالی مطابق بنابراین هر گونه کمک مالی شما به احتمال زیاد دو برابر شده است.

~ سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد ایجاد کرده اند ابتکار عمل را به هدف گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی.

~ اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از نیازهای در حال تحول سلامت و خدمات انسانی سازمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im