Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن پنج شنبه, آوریل 9

این داستان به روز خواهد شد در طول روز با آخرین در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز پنج شنبه است

از صبح روز پنجشنبه 16,364 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در حال 354 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

1:28 بعد از ظهر: نیش تیم ملی ارائه الکل تحویل

انجام بخشی خود را به سهولت برخی از درد می آید که با اینکه مجبور به ماندن در خانه در روز پس از روز تحویل مواد غذایی برنامه نیش تیم ملی اعلام کرد که هم اکنون می توانید الکل را به طور مستقیم به مشتریان خانه در فلوریدا.

نیش تیم ملی روز پنجشنبه گفت که آن را در حال حاضر می تواند ارائه آبجو و شراب به فلوریدا سنین 21 و مسن تر که محل غذا سفارش از طریق پلت فرم آن است. پس از سفارش تحویل داده شده است راننده را تایید مشتری سن درخواست شناسایی نام در سفارش و نام در شناسه مطابقت داشته باشد.

12:19 بعد از ظهر: گاو دریایی کلانتر کارکنان و زندانیان را و اهدای ماسک

گاو دریایی شهرستان کلانتر دفتر کارکنان و زندانیان در حال ساخت ماسک برای کمک به محافظت از افراد مشغول به کار در خط مقدم در طول coronavirus بیماری همه گیر.

با توجه به کلانتر, یکنواخت واحد تولید در گاو دریایی شهرستان از زندان در حال ساخت حدود 100 ماسک هر روز از مواد است که به طور معمول مورد استفاده برای ساخت ورق های تخت و فیلتر پارچه استفاده می شود به عنوان گلدوزی پشتیبان گیری.

10:55 صبح: 16,364 موارد 354 کشته و پنج شنبه

فلوریدا اضافه شده 666 جدید تایید موارد COVID-19 پس از چهارشنبه شب با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت صبح روز پنج شنبه به روز رسانی. فلوریدا در حال حاضر 16,364 افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19. وجود دارد دو مرگ و میر گزارش شده در گاو دریایی شهرستان.

10:34 a. m.: نورث پورت مجلسی ارائه بیکاری اشکال

شمال منطقه بندر اتاق بازرگانی راه اندازی ایستاده در خارج از دفتر خود بودند و مردم می توانند انتخاب کنید تا نسخه های سخت از reemployment کمک اشکال.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

10:25 صبح: ضد Coronavirus فلوریدا: حیوانات از باغ وحش ها و پارک ها در سراسر کشور

نیاز به یک استراحت از همه گیر? نگاهی به این حیوانات شاد.

8:48 یک.m: یکی دیگر از 6.6 M آمریکایی فایل برای مزایای بیکاری به عنوان اخراج نشان می دهد هیچ letup

متناوب 17 میلیون یا بیشتر آمریکایی ها در حال حاضر به دنبال بیکاری در سه هفته گذشته. هفتگی چهره های کوتوله رکورد قبلی از 695,000 هفتگی بیکاری برنامه های کاربردی در یک رکود عمیق در اکتبر سال 1982.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

8:32 صبح: آمریکایی ها می تواند شروع به دریافت محرک چک شروع در 9 آوریل

بسیار در انتظار محرک های نقدی آغاز خواهد شد جاری شدن سیل به میلیون ها نفر از حساب های بانکی هفته آینده در اولین موج از پرداخت به ساحل تا ملت کیف پول. گروه اول – برآورد پوشش 50 میلیون به 60 میلیون آمریکایی – شامل افرادی که در حال حاضر با توجه به اطلاعات حساب بانکی به سرویس درآمد داخلی.

7:46 صبح: ساراسوتا-گاو دریایی رستوران خدمت به عید پاک صبحانه از دور

یکشنبه عید پاک یکی از بزرگترین روز سال برای بسیاری از رستوران ناهار خوری خوب. با ناهار خوردن در رستوران صندلی بسته و با توجه به COVID-19 گیر رستوران های محلی در حال پیدا کردن راه های جدید برای جشن عید پاک یکشنبه با مشتریان خود را.

7:41 a. m.: آنتی ویروس ZONE — باغ وحش میامی نشان می دهد ابری پلنگ بچه گربه ها

ارائه دقیقا همان چیزی است مورد نیاز در این تلاش بار باغ وحش میامی به اشتراک گذاشته شده است تصاویر دو توله پلنگ تیره و ابر آلود.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

7:13 صبح: فلوریدا سبزیجات غیر منتظره قربانی COVID-19

هزاران هکتار از میوه ها و سبزیجات رشد در فلوریدا در حال کشت و زرع و یا بیش از چپ به پوسیدگی چرا که کشاورزان نمی توانند به رستوران و پارک و یا مدارس سراسر کشور که بسته اند به دلیل coronavirus.

7:02 صبح: کاپیتان برایان غذاهای دریایی در ساراسوتا در پاسخ به همه گیر

در این 36 سال او را متعلق به رستوران و بازار ماهی کاپیتان برایان غذاهای دریایی, برایان Bochan دارای اب و هوای چند رکود قرمز جزر و مد و سایر ناملایمات. در عین حال Bochan که فارغ التحصیل از ریورویو دبیرستان و مشغول به کار به عنوان یک تجاری ماهیگیر و کاپیتان قبل از باز کردن کاپیتان برایان گفت: او هرگز در برخورد با هر چیزی مانند coronavirus.

6:17 صبح: شانس دوم-آخرین فرصت دارد اضطراری و توزیع مواد غذایی

احتمال دوم-آخرین فرصت (SCLO) جامعه حمایت سازمان برگزار شد, اضطراری, مواد غذایی سادگی در ظهر روز چهارشنبه در مرکز آن در مارتین لوتر کینگ جونیور راه و Dixie Ave. در ساراسوتا.

6:02 صبح: نورث پورت حقوقی برای خرید ناهار 150

150 عنوان بسیاری از مردم می تواند به توقف توسط Olde World رستوران در روز جمعه بین ساعات 11 صبح و 3 بعد از ظهر و انتخاب کنید تا یک گرم رایگان, ناهار, حسن نیت ارائه میدهد از Boohoff قانون است.

دیروز و یک شب

– ساراسوتا کانتی به ضربه بزنید اقتصادی صندوق توسعه برای وام کسب و کار: ساراسوتا کانتی را با استفاده از $4.3 میلیون دلار در توسعه اقتصادی بودجه برای ایجاد یک برنامه وام برای حمایت از کسب و کارهای کوچک رنج می برد به دلیل coronavirus مربوط به اجتماعی فاصله پروتکل های.

– 15,698 موارد در فلوریدا 323 کشته و چهار شنبه: فلوریدا اضافه شده 951 جدید تایید موارد COVID-19 پس از سه شنبه شب با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت شنبه شب به روز رسانی. فلوریدا در حال حاضر 15,698 افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19. تعداد COVID-19 مرگ و میر در فلوریدا به رشد 323.

– یکی دیگر از مرگ در ساراسوتا یادبود 2 بیشتر کارکنان تست مثبت: ساراسوتا بیمارستان یادبود چهارشنبه اعلام کرد که دیگر بیمار درگذشت COVID-19 آوردن بیمارستان در مجموع مرگ و میر ناشی از این ویروس به هشت. بیمارستان نیز تا به حال دو بیشتر کارکنان تست مثبت برای coronavirus در مجموع 11.

دولت آماده برای افزایش موارد موقت بیمارستان: این مرکز کنوانسیون ساحل میامی تبدیل خواهد شد به یک 450 تخت بیمارستان به ملاقات چه چیزی می تواند مهم مراقبت های بهداشتی کمبود اگر فلوریدا تجربه یک افزایش ناگهانی در coronavirus موارد رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت.

– ساکن سنبه خانه سالمندان در ساراسوتا تست مثبت: یکی از سنبه از ساراسوتا توانبخشی و مراقبت ارشد جامعه دارای آزمایش مثبت برای coronavirus. سنبه است که هر دو خانه سالمندان و زندگی کمک تخت در بیانیه ای گفت که مقیم به بیمارستان منتقل شد و آزمایش مثبت هفته گذشته است.

– آفتاب هیدرولیک بازگشایی کارگر پس از آزمایش مثبت: خورشید هیدرولیک به بازگشایی آن سه ساراسوتا امکانات زیر shutdown در اواخر هفته گذشته پس از یک کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19.

– یکی دیگر از گریم نقطه عطف رسیده به مرگ و میر بالای 300: فلوریدا مرگ و میر مربوط به کروناویروس در صدر 300 علامت یکشنبه در حالی که تعداد موارد صعود به 15,456 با نزدیک به 2000 نفر در بیمارستان با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت.

– آیتالله سیستانی می پرسد گاو دریایی شهرستان به لغو مقررات منع رفت و آمد سفارش: در نامه ای خطاب به گاو دریایی شهرستان کمیسیون ساراسوتا آیتالله سیستانی نیز در خدمت گاو دریایی و دسوتو شهرستانهای نوشت که قطعنامه هیچ. R-20-053 و مقررات منع رفت و آمد وضع شده توسط آن را محدود می کند بیش از حد بسیاری از حقوق و اثرات جمعیت های آسیب پذیر جامعه به طور نامتناسبی

– استرس با یوگا در فضای باز در ساراسوتا-برادنتون: بیایید آن روبرو هستند, ما همه نیاز به برخی از یوگا در حال حاضر. در اینجا بهترین نقاط در فضای باز در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان است که هنوز هم باز است.

– چگونه coronavirus آلوده فلوریدا? مسافران بازدید 46 متحده 75 مقصد خارجی قبل از تشخیص: مردم در فلوریدا است که شناخته شده برای کامپیوتر جدید کروناویروس بازدید حداقل 46 متحده و سفر به هر قاره ها به جز قطب جنوب در هفته های قبل از آنها آزمایش مثبت برای COVID-19, ایالات متحده آمریکا امروز شبکه-فلوریدا تجزیه و تحلیل دولت از عفونت داده یافت نشد.

– 12 رستوران برای عید پاک takeout تحویل در ساراسوتا برادنتون-ونیز: این COVID-19 همه گیر است توقیف همه چیز را از ما محبوب سواحل به شمار کسب و کار, اما coronavirus را پایین عید پاک. تعطیلات پیروز خواهد شد این یکشنبه و در صورتی که شما احساس نمی مانند تهیه غذا رستوران های محلی در حال ارائه بخورید شام عید پاک ویژه برای بایگانی اطلاعات و یا تحویل.

– موارد توسط کد پستی در ساراسوتا-گاو دریایی: فلوریدا, وزارت بهداشت آغاز شده است ردیابی مثبت COVID-19 آزمون با کد پستی و همچنین به عنوان شهرستان.

راه های شما می تواند کمک به

اگر شما منابع مالی پایدار هستند و شما می خواهید برای کمک به دیگران در منطقه هستند که به عنوان خوش شانس, در اینجا فقط سه تا از بسیاری از راه های شما می تواند به عقب:

~ فصل های دوباره فعال شده است برای کمک به مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, دسوتو و شارلوت شهرستانهای شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به علاوه وجود دارد کمک های مالی مطابق بنابراین هر گونه کمک مالی شما به احتمال زیاد دو برابر شده است.

~ سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد ایجاد کرده اند ابتکار عمل را به هدف گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی.

~ اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از نیازهای در حال تحول سلامت و خدمات انسانی سازمان.

رشد COVID-19 مورد در فلوریدا
Infogram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>