Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن پنج شنبه, مارس 19

این داستان به روز خواهد شد در طول روز با آخرین در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

3:30 بعد از ظهر: ساراسوتا و گاو دریایی بسته شدن سواحل

ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان تمام سواحل عمومی از فراوانی از احتیاط نگرانی در مورد کوروناویروس آنها اعلام کرد در روز شنبه در کنفرانس خبری برگزار شده در ساراسوتا کانتی اورژانس مرکز عملیات.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

3:08 p. m.: کانادا SNOWBIRDS خانه پرواز

با آمریکا اعلام کرد روز شنبه که مرز کانادا خواهد بود خاموش کردن غیر ضروری برای سفر و پرواز شروع به خرد شدن و کانادایی که معمولا در فصل زمستان در این منطقه از طریق عید پاک را تغییر داده اند که برنامه های.

وجود یک خروجی پرواز به تورنتو در ساراسوتا-برادنتون فرودگاه بین المللی روز پنج شنبه در هوایی کانادا. وجود دارد دو پرواز عازم تورنتو به مونترال و یک پرواز به هالیفاکس در ایر کانادا از فرودگاه بین المللی تمپا.

2:48 بعد از ظهر: ASOLO هرزه لغو نجومی

پس از ابتدا به امید فقط تاخیر برنامه ریزی شده بهار productions تا پس از coronavirus بحران عبور Asolo مجموعه تئاتر روز پنجشنبه پیوست و چند تن دیگر ساراسوتا هنر سازمان در لغو بقیه آن 2019-20 فصل است.

تئاتر قبلا اعلام آن را لغو کرده بود لورن یی بازی “جهش بزرگ” بود که برای باز کردن شب جمعه. مایکل دونالد ادواردز, تئاتر تولید مدیر هنری گفت: بقیه فصل نیز در حال حاضر خاموش است.

2:20 بعد از ظهر: ساراسوتا مراکز بسته

در روز پنج شنبه بازار در دانشگاه شهر مرکز اعلام کرد که همراه با 15 دیگر مراکز متعلق به Taubman مراکز آن را خواهد دید طریق حداقل مارس 29, شروع در کسب و کار در 19 مارس ،

Unibail Rodamco Westfield مالک و اپراتور ساراسوتا در وستفیلد خواب نیمروز کلیدی بازار و ساراسوتا مربع گفت: این امر همه آن آمریکا مراکز خرید شروع پنج شنبه تا مارس 29, که در آن نقطه آن را خواهد داد. نگران نباشید هر چند — Costco هنوز باز است در ساراسوتا مربع است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

2:05 بعد از ظهر: نورث پورت بسته مورگان و مولن مراکز

این شهرستان از شمال بندر رسما بسته مورگان خانواده مرکز ارتباطات و جورج مولن مرکز فعالیت های موثر 5 p. m. روز شنبه از طریق 30 آوریل به دلیل coronavirus نگرانی.

این شهر امیدوار بود به نگه داشتن دو ساختمان باز افت-در استفاده از قبل از, توصیه برای تجمع جرم انداختن از 50 به 10 نفر.

1:50 بعد از ظهر: PUBLIX و WINN-DIXIE مجموعه جدید ساعت

دو تا از فلوریدا عمده فروشگاه های مواد غذایی را کنار بگذارند خاص, خرید ساعت برای سالمندان و خطر مشتریان به دلیل coronavirus.

1:44 بعد از ظهر: ونیز مجلسی میزبان اختصاص داده شده در صفحه وب

ونیز منطقه اتاق بازرگانی باز اختصاص داده شده coronavirus صفحه به عنوان یک راه برای کمک به کسب و کار منطقه بدست آوردن کلمه را به مردم بر آنچه هنوز باز است و چه آنها هنوز هم به عنوان مطمئن شوید که کسب و کار منطقه ای در حال به روز نگه داشته در گزینه های تسکین.

اتاق کارکنان است اما بسته به مکان و canvassing اعضا از طریق تلفن.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

1:00 p. m.: ساراسوتا-گاو دریایی بانک مقیاس

بانک ها در سراسر جنوب غربی فلوریدا در حال پوسته پوسته شدن پشت خرده فروشی عملیات به عنوان بخشی از تلاش های خود را برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

در ساراسوتا مبتنی بر Sabal پالم بانک, مدیر عامل شرکت نیل McCurry نگه داشتن خود را در سه شاخه باز اما نه به پیاده روی ، مشتریان باید یک وقت ملاقات به صورت چهره به چهره ملاقات با بانکداران.

12:38 بعد از ظهر: نورث پورت دکتر به سوالات در زمینه پخش

دکتر لی ناخالص از تجلی بهداشت مستقیم مراقبت های اولیه در نورث پورت خواهد شد سوال در مورد کوروناویروس در هفتگی زنده پخش “قهوه با Doc” شروع در ساعت 8 صبح جمعه در رابطه با شمال منطقه بندر اتاق بازرگانی است.

این برنامه در دسترس خواهد بود زندگی در Facebook صفحه از هر دو اتاق و تجلی سلامت.

11:28 صبح: 62 موارد جدید اعلام کرد در فلوریدا

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد 62 جدید کروناویروس موارد شنبه صبح آوردن مجموع در دولت به 390.

گاو دریایی شهرستان در حال حاضر دارای نه موارد و ساراسوتا کانتی دارای پنج.

ترین موارد در Broward شهرستان با 96 در حالی که میامی Dade دوم است بیشتر در 86.

9:48 صبح: ساراسوتا مدارس به روز رسانی

ساراسوتا کانتی مدرسه منطقه رسما در رخصتی بهار, این هفته, اما این بیماری همه گیر کوروناویروس و گسترش آن تاثیر نگه داشته است مسئولین مدرسه در محل کار در ستاد منطقه در فرود.

منطقه صادر انتشار اخبار چهارشنبه شب با آخرین اطلاعیه های در به طور مداوم در حال تحول وضعیت.

9:26 صبح: ساراسوتا پلیس ایجاد تلفن واحد پاسخ

روز چهارشنبه ساراسوتا اداره پلیس باز موقت تلفن واحد پاسخ میان coronavirus بیماری همه گیر. واحد به معنای آهسته گسترش COVID-19.

به گفته پلیس ماموران را در ادامه برای پاسخ به تمام تماس های اضطراری به صورت عادی.

7:40 صبح: کشتن CORONAVIRUS فلوریدا بلوز

دامون فاولر شده است یک عضو Dickey بتی باند و می تواند در میان طرفداران خود جورج Thorogood که دستچین فاولر به کفش های اخیر نشان می دهد که برای او و پس از آن پیوستن به گروه خود در مرحله encores. شما همچنین می توانید تماشای او در FB در طول شیوع کروناویروس.

7:30 صبح: یک شبه به روز رسانی / داستان بالا از روز گذشته

• 97 موارد جدید در فلوریدا

• گاو دریایی معلمان گزارش کار هفته آینده.

• به روز رسانی در رستوران, اخبار تعطیلی takeout و تحویل و خیلی بیشتر برای ساراسوتا-گاو دریایی رستوران.

• ساراسوتا تست گزینه های ممکن است به زودی گسترش دهد.

• ساراسوتا کانتی waives آب shutoffs از طریق مارس 13; شهر گسترش اضطراری اعلام

• اهدای خون کمبود آفت ساراسوتا-گاو دریایی و ملت

• برادنتون دکتر باعث می شود خانه تماس برای کاهش اضطراب در افراد مسن

• ساراسوتا-گاو دریایی کسب و کار می تواند به دنبال فاجعه وام

• ساراسوتا یادبود تخلیه 2 مورد

• کسب و کار سریع در ساراسوتا-گاو دریایی گلف

• هدف و برش, فروشگاه ساعت اختصاص هفتگی زمان برای افراد مسن و آسیب پذیر خریداران

• محلی و ملی, بازیگران تبدیل به تصویری برای نگه داشتن را نشان می دهد در

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>