Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن پنج شنبه, مارس 26

این داستان به روز خواهد شد در طول روز با آخرین در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

7:30 صبح: دیروز و یک شب

– با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت دولت اضافه شده بیش از 500 مورد جدید در روز چهارشنبه.

– گاو دریایی شهرستان در بخش بهداشت و درمان چهار روز درایو-از طریق نمونه مجموعه سایت برای تست رمان coronavirus است که همه را به راه اندازی پنج شنبه صبح و ملاقات ها در حال پر کردن سریع.

– SunCoast خون مراکز محلی غیر انتفاعی است که هنوز هم اصرار مردم برای اهدای خون محصول به خصوص پلاکت از مردم با نوع A, B و AB خون.

– هزاران نفر از فلوریدا به طور ناگهانی به سمت چپ بیکاری توسط coronavirus پرتاب شدند و یک حلقه پنج شنبه زمانی که کنگره پیشرفته از 2 تریلیون دلار بسته کمک مالی است که ارائه خواهد شد اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری.

– ساراسوتا-گاو دریایی اقتصاد را متناوب 2.3 میلیارد دلار ضربه در طول سه ماه بعد از از دست دادن فعالیت های اقتصادی ناشی از شیوع کروناویروس یک مطالعه جدید می گوید.

– داوطلبان از کالج ایالتی فلوریدا گاو دریایی-ساراسوتا تحویل هزاران نفر از اقلام از تجهیزات حفاظت شخصی از مدرسه به ونیز منطقه ای Bayfront بهداشت و گاو دریایی بیمارستان یادبود این هفته به عنوان محلی اتاق اورژانس بریس برای یک پتانسیل موج از بیماران با توجه به کوروناویروس.

– مسافر نمایش برای شروع در ساراسوتا-برادنتون فرودگاه

– ساراسوتا مردی که جان سالم به در COVID-19 می گوید: “مردم باید مراقب باشید”

– ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان معتقدند که در حالی که دستمال مرطوب ضد عفونی مفید برای بهداشت و مبارزه با گسترش میکروب ها از آنها می تواند باعث بسیاری از آسیب اگر نه به درستی دفع.

– مار جزیره محبوب boater را پناهگاه در نزدیکی ورودی ونیز ورودی بسته خواهد شد موثر ساعت 10 صبح 26 ژانویه تا اطلاع ثانوی.

– ساراسوتا کانتی وکیل می گوید که کمیسیون شهرستان حق ندارد به سفارش مردم به ماندن در خانه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

– در اینجا ما سهشنبه, مارس 24 خلاصه ای از رستوران خبری با takeout تحویل و گزینه های بیشتر برای ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت شهرستان در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

– یوسف Caulkins کارگردان هنری ساراسوتا کلیدی Chorale نمی تواند نشستن هنوز هم در حالی که صدای خاموش شد. بنابراین با حمایت از ساراسوتا Opera او راه اندازی گرد هم می آیند Chorale را به خوانندگان با هم دوباره با خیال راحت.

– شهرستان ساراسوتا کمیسر نشان می دهد حکومت نظامی پس از گزارش پلیس نشان می دهد افسران خاموش کردن دو طرف با صدای بلند موسیقی و جمعیت زیادی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>