گرفتن در امروز, آخرین اخبار در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز پنج شنبه است

همانطور که از دوشنبه شب 21,019 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در حال 499 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

6:31 a. m.:: پرداخت آن را به جلو در ساراسوتا در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

قضاوت با ایمیل من coronavirus همه گیر هم زده دو اصلی واکنش های. یکی درونی متمرکز و رانده ناگهانی یادآوری مرگ و میر ما: ترس که ما و یا عزیزان ما تهدید می شود و متعاقب تجدید احترام برای همه ما عزیز. دیگر ظاهر متمرکز و ناشی از ارتباط ما و دلسوزی برای دیگران: احساس ناتوانی ما احساس می کنیم به تماشای منحنی تشدید دانستن کمی وجود دارد که ما می توانیم برای تغییر تعداد نگران کننده ای از ضرر و زیان است.

6:01 a. m.: نظر: با استفاده از دوره انتظار به سادگی بازیابی

در حالی که در فلوریدا است که در برخی از راه های بد قرار داده به جلو سریع و عملی برای بازگشت به سلامت مالی آن را نیز ممکن است برای دیدن ما در طول تاریخ کم پایه مالیاتی به عنوان اتاق را برای بهبود. در حال حاضر زمان برای ما فرماندار و قانونگذاران به خود را کنار بگذارید گریزی به صرف و آمد تا با احتیاط سرمایه گذاری های عمومی برای تحریک اقتصاد دولتی.

دیروز و یک شب

– یکی دیگر از مرگ در ساراسوتا به عنوان موارد ایالت بالا 21,000: 14 فرد فوت شده از COVID-19 در ساراسوتا کانتی به عنوان ساراسوتا بیمارستان یادبود گزارش روز دوشنبه مرگ 10 بیمار وجود دارد پس از وقوع کرد.

– آخرین لغو? ساراسوتا در روز یادبود رژه: در این سال هیچ یک از 40 واحد و هزاران نفر از تماشاگران را جمعیت خیابان اصلی در روز یادبود, مارس 25 — آخرین رویداد به لغو و در یک سری از خاموش شدن ناگهانی از آنجا که از virus.

برادنتون زن و شوهر میزبان خون در خانه درایو: محلی شهرستان نیاز مبرم به خون و فرآورده های خونی در طول coronavirus COVID-19 گیر این Suncoast بانک خون به ارمغان آورد یکی از آن تلفن همراه واحد — مناسب به نام ب مثبت — به برادنتون خانه مایکل بخش و کیمبرلی گونزالس.

لیست رستوران ها برای بایگانی اطلاعات تحویل در ساراسوتا برادنتون-ونیز: در حالی که رستوران های محلی دستور داده شد تا خود را به اتاق ناهار خوری در ماه گذشته با توجه به COVID-19 گیر بسیاری از در حال ارائه گسترده takeout تحویل و یا منظقه گزینه ها از جمله مواد غذایی وانت.

COVID-19 تا تقریبا تعطیل ساراسوتا-برادنتون فرودگاه در مارس: coronavirus همه گیر و در نتیجه خاموش شدن ناگهانی باید از بین برود جمعیت و مبتنی پرواز در ساراسوتا-برادنتون فرودگاه بین المللی, یکی از کشور به سرعت رو به رشد فرودگاه. مقامات بر این باورند که ترافیک مسافری خواهد بود به کاهش تقریبا هیچ چیز در این ماه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

قانونگذاران ایالتی به نظر می رسد در نورث پورت مجازی تاون هال: دولت ایالت جو Gruters و دولت تشکر. جیمز بوکانان خواهد بود که به عنوان مهمان شمال منطقه بندر اتاق بازرگانی و Cowork کندو — بندر شمالی میزبان مجازی تاون هال نشست coronavirus و اثر آن در ایالت فلوریدا است.

ساراسوتا جشنواره به ارائه مجازی edition: 22 سالانه ساراسوتا جشنواره فیلم فجر تعیین شد به جای بیش از 10 روز شروع مارس 27 قبل از اینکه به تعویق افتاد و ماه گذشته با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. در حال حاضر سازمان اعلام کرده اند که در حال حاضر صورت آنلاین با ویژگی های طول فیلم مستند, فیلم کوتاه, دانشجو, سینما, گفتگو س و و مجازی دیگر فعالیت های.

هری قاره آشپزخانه به بازگشایی Deli & گوشه فروشگاه در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید: پس از بیش از چهار دهه از عامل در قایق داخل کشتی بازرگانی کلید هری قاره آشپزخانه بسته, مارس 23 با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر. در طول تعطیلات آخر هفته, Hal کریستنسن اعلام کرد خانواده اش هری قاره آشپزخانه را بازگشایی آن دلی و گوشه فروشگاه در روز چهارشنبه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

راه های شما می تواند کمک به

اگر شما منابع مالی پایدار هستند و شما می خواهید برای کمک به دیگران در منطقه هستند که به عنوان خوش شانس, در اینجا فقط سه تا از بسیاری از راه های شما می تواند به عقب:

~ فصل های دوباره فعال شده است برای کمک به مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, دسوتو و شارلوت شهرستانهای شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به علاوه وجود دارد کمک های مالی مطابق بنابراین هر گونه کمک مالی شما به احتمال زیاد دو برابر شده است.

~ سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد ایجاد کرده اند ابتکار عمل را به هدف گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی.

~ اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از نیازهای در حال تحول سلامت و خدمات انسانی سازمان.

رشد COVID-19 مورد در فلوریدا
Infogram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de