گرفتن در امروز, آخرین اخبار در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز پنج شنبه است

همانطور که از صبح روز سه شنبه 27,495 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و وجود داشته است 839 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

2:40 بعد از ظهر: رهبران کسب و کار می گویند فلوریدا می تواند دوباره باز کنید با خیال راحت

مدیران از طیف وسیعی از صنایع ارائه پیشنهادات برای نحوه پایان دادن به فلوریدا ایالت مستند با خیال راحت در یک جلسه سه شنبه فرماندار دوباره باز فلوریدا نیروی کار.

2:30 بعد از ظهر: فلوریدا شاهد $522 میلیون در COVID-19 تلفات محصول

مجموع تلفات در سراسر کشور در حال حاضر ممکن است ضربه $522.5 میلیون سال جاری است. که با توجه به یک گزارش جدید تولید شده توسط وزارت کشاورزی فلوریدا و خدمات مصرف کننده.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

1:48 بعد از ظهر: صفحه اصلی افزایش فروش در ساراسوتا-گاو دریایی اما رکود بافندگی

خرید و فروش خانه با افزایش سرعت سالم در جنوب غربی فلوریدا ماه گذشته اما چشم انداز به نظر می رسد تنبل برای بازار املاک و مستغلات به عنوان cornavirus همه گیر در ادامه به غارت اقتصاد است.

12:16 بعد از ظهر: گاو دریایی شهرستان مقررات منع رفت و آمد برداشته و پس از 18 روز

شهرستان کمیسیون رای دادند و روز شنبه به پایان 11 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد با وجود درخواست از مقامات امنیت عمومی درخواست برای اندازه گیری ایمنی برای تمدید شود یکی دیگر از هفت روز است.

11:25 صبح: ساحل خلیج فارس Barancik پایه اهداکنندگان کمک مالی بیش از 1.8 میلیون دلار برای ویروس امداد

سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد اهدا کرده اند بیش از $880,000 در کمک های مالی از مشترک خود را COVID-19 پاسخ ابتکار ارائه کمک به سازمان های غیر انتفاعی پیشرو در منطقه کمک کردند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

10:54 صبح: افزایش مرگ و میر به 839 موارد در ایالت 27,495

ساراسوتا کانتی دارای 296 موارد و 28 و میر در حالی که گاو دریایی شهرستان 437 موارد و 34 مرگ و میر.

10:33 صبح: لیست takeout, تحویل, گزینه های در ساراسوتا برادنتون-ونیز (به روز شده در 4/21)

بسیاری از رستوران های محلی میله های لبنی و کافی شاپ در حال پر کردن به سفارشات مشتریان. دیگران را به طور موقت بسته شده است. ما در حال به روز رسانی این راهنمای که همچنین شامل کامیون مواد غذایی اطلاعات به طور مداوم.

6:30 صبح: SEIDMAN: Coronavirus به معنی سلامت روان در بودجه بیش از همیشه مورد نیاز

ساراسوتا کانتی کمیسیون تسلیم رفراندوم ویژه سلامت روان مالیاتی منطقه فقط به عنوان نیاز به افزایش توجه به همه گیر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

6:00 صبح: طبع شعله ور شدن به عنوان کمیسیون تنظیم به جلسه تقریبا

می گویند ساراسوتا اول مجازی به طور منظم جلسه کمیسیون در روز دوشنبه رفت و بدون دردسر خواهد بود شدید اظهار غلط.

قبل از جلسه آغاز شد, وب سایت شهر که میزبان این ویدئو خوراک و موارد دستور کار بود پایین به طور موقت و تا اواخر صبح. در این جلسه میکروفن قطع و مسئولان شهرستان اغلب نمی تواند بشنود آن در تلفن.

و سپس مجادله.

6:00 صبح: مسابقات والیبال آمدن به خواب نیمروز کلید ؟

همانطور که در حال حاضر coronavirus نیست توقف حفاری مسابقات والیبال ساحلی.

“خواب نیمروز کلیدی است خوب به آن بروید!” یک پست از این سازمان اعلام کرد. “شهر به نام ما به ما اطلاع دهید ما مجاز به میزبان رویداد ما اواسط ماه مه. ما دیدن شما وجود دارد؟”

دیروز و یک شب

– موارد بالا 27,000, مرگ و میر, پرش به 823 روز دوشنبه: فلوریدا در حال حاضر 27,058 تایید موارد COVID-19 با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت را دوشنبه شب به روز رسانی. مرگ و میر افزایش یافته است به 823 از جمله هفت جدید مرگ و میر در ساراسوتا-گاو دریایی منطقه است.

– نرخ بیکاری در ساراسوتا-گاو دریایی بازدید سه سال به بالا: نرخ بیکاری افزایش یافت و به سه سال به بالا در جنوب غربی فلوریدا ماه گذشته به عنوان منطقه ای اقتصاد شروع به خونریزی هزار شغل از coronavirus سوخت رکود.

– عملیات ترافیکی تساوی نور مشارکت ساراسوتا: Stoked توسط “عملیات ترافیکی” اتفاقاتی که ایجاد logjams در پایتخت میشیگان و کلرادو در هفته گذشته یک دوجین یا بیشتر آشکار معترضان نادیده گرفتن اجتماعی فاصله صحنه رالی برای پایان دادن به کسب و کار محدودیت های ایجاد شده توسط بیماری همه گیر کوروناویروس.

– 26,660 موارد 789 مرگ و میر و از دوشنبه: Manatee County موارد همچنان به افزایش, با توجه به دوشنبه صبح روز رسانی از فلوریدا وزارت بهداشت.

– شهر سایت پایین است پیش از ساراسوتا برای اولین بار به طور منظم جلسه مجازی: پیش از ساراسوتا اول مجازی جلسه به طور منظم از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به حالت تعلیق مورد نیاز است که نهادهای دولتی محلی در فرد شهر ساراسوتا در حال تجربه برخی از مشکلات فنی.

– دموکرات ها می خواهند مستند نگهداری می شود تا تست را بهبود می بخشد: پیشرو دموکرات فلوریدا گفت: اقتصاد کشور نباید بازگشایی تا بیشتر coronavirus تست در دسترس است. افزایش آزمایش تنها راه با خیال راحت به پایان ایالت, مستند های اعمال شده توسط رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در اوایل این ماه دموکرات استدلال کرد.

– برادنتون منطقه یک نقطه داغ برای COVID-19 خانه سالمندان مرگ و میر: گاو دریایی شهرستان دارای یکی از بالاترین COVID-19 مرگ عوارض در دولت برای ساکنان خانه های سالمندان زندگی کمک و امکانات دیگر در دراز مدت مراقبت از جوامع است.

– برادنتون کشاورزان’ بازار راه اندازی فروشگاه آنلاین: در برادنتون کشاورزان’ بازار عمل که صبح شنبه در خیابان اصلی قبل از تعلیق عملیات 14 مارس با توجه به COVID19 همه گیر را ارائه و خرید آنلاین این هفته برای میوه تولید و صنعتگر مواد غذایی به طور مستقیم از فروشندگان محلی.

– جنوب ساراسوتا کانتی اتاق کار به نفع کسب و کارهای محلی: جنوب شهرستان چمبرز در آغوش رسانه های اجتماعی برای ارتباط با و ترویج کسب و کار و برنامه ریزی برای راه هایی برای باز کردن پس از همه گیر.

– Pine View دانش آموزان ایجاد کارت برای SMH کارگران: دوم-دانش آموزان کلاس در Pine View مدرسه در ساراسوتا کانتی ساخته شده کارت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی در ساراسوتا بیمارستان یادبود که در حال کمک به کسانی که مبتلا به COVID-19.

راه های شما می تواند کمک به

اگر شما منابع مالی پایدار هستند و شما می خواهید برای کمک به دیگران در منطقه هستند که به عنوان خوش شانس, در اینجا فقط سه تا از بسیاری از راه های شما می تواند به عقب:

~ فصل های دوباره فعال شده است برای کمک به مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, دسوتو و شارلوت شهرستانهای شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به علاوه وجود دارد کمک های مالی مطابق بنابراین هر گونه کمک مالی شما به احتمال زیاد دو برابر شده است.

~ سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد ایجاد کرده اند ابتکار عمل را به هدف گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی.

~ اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از نیازهای در حال تحول سلامت و خدمات انسانی سازمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de