گرفتن در امروز, آخرین اخبار در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز پنج شنبه است

همانطور که از دوشنبه 32,138 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و وجود داشته است 1,088 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

دیروز و یک شب

– کارشناسان بهداشت و نگرانی در مورد بلند کردن اجسام مستند بدون بهتر تست: فلوریدا شیوع کروناویروس شده است reined در کافی به آرامی شروع به بازگشایی دولت اگر مناسب بهداشت عمومی اقدامات در محل برای نگه داشتن ویروس های موجود, اما تست و ردیابی تماس باقی می ماند ناکافی کارشناسان می گویند.

– CORONAVIRUS-منطقه آزاد: محیط زیست و امید برای جذب سرمایه برای شمال بندر اسکراب جی زیستگاه: محیط زیست حفاظت از بندر شمالی امیدوار است به یک شانس دوم برای خرید دو مقدار زیادی از ساراسوتا کانتی برای استفاده به عنوان اسکراب جی زیستگاه.

– DeSantis می بیند “نور در انتهای تونل’: رژیم صهیونیستی. ران DeSantis ارائه یک نمای کلی در مورد بازگشایی البته او پیش بینی نشان می دهد که محدودیت های به احتمال زیاد باقی می ماند در دولت کانون برای ویروس جنوب فلوریدا. اما کاهش محدودیت های سفت و سخت در جای دیگر در دولت به نظر می رسد ممکن است او اضافه شده است.

– CORONAVIRUS-منطقه آزاد: نمایش هوایی بیش از شارلوت بندر لغو شده است: فلوریدا نمایش هوایی بین المللی لغو آن “بال بیش از شارلوت بندر” هوا نشان می دهد که تعیین شده بود برای Oct 24-25. این روگذر از پونتا گوردا و اسکله برنامه ریزی شده بود به جای یک نمایش کامل در پونتا گوردا فرودگاه که در دسترس نیست به دلیل بازسازی باند فرودگاه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

– استرس باعث برخی برای ضربه فروشگاه: به طور کلی خرده فروشی در سراسر کشور را به عنوان مصرف کننده اعتماد به نفس است. این فدراسیون ملی خرده فروشی گفت: در 15 آوریل است که خرید و فروش در ماه مارس پایین 8.7% بزرگترین افت در تاریخ ثبت شده به مراتب فراتر از رکود اقتصادی ، آنلاین, خرده فروشی, فروش, اما با 3.1% افزایش. معلوم می شود که بسیاری از ما در برخورد با جنون در جهان توسط ضربه خرید.

– CORONAVIRUS-منطقه آزاد: ساراسوتا اجازه می دهد تا انسان سنت Armands نمایش گل اقامت: برای بیش از 25 سال کریگ اسنایدر بازنشسته مهندس نگهداری اموال متعلق به مادرش رزماری باند در گوشه ای از جان Ringling بلوار و جنوب واشنگتن درایو. با آن غیر معمول دلفین آب چشمه و بس گرامى گل ها و نمایش آن به مدت طولانی در خدمت به عنوان غیر رسمی دروازه به سنت Armands دایره.

در روز شنبه — تنها چند روز پس از او می خواهم به پایان رسید کاشت چهارم مایل و لمس آن را با یک کودک-اندازه نیمکت پارک — اسنایدر دریافت یک گواهی نامه از شهر ساراسوتا مهندس دانیل Ohrenstein خواستار تعلیق از کار خود و درخواست برای “حذف و انتقال” همه خود را کشت جدید در اوایل ژوئیه به منظور تطبیق این شهرستان را برنامه ریزی برای MURT و خود محوطه سازی.

– خواب نیمروز کلیدی صدف نوار به بازگشایی: به عنوان Siesta Beach بازگشایی دوشنبه یکی از همسایه خواب نیمروز روستای محبوب ترین ناهار خوری و نوشیدن مقصد به زودی باز خواهد گشت و همچنین.

خواب نیمروز کلیدی صدف نوار یا S. K. O. B., آن را به عنوان شناخته شده توسط مردم محلی — را بازگشایی برای بایگانی اطلاعات تنها از 11 صبح تا 8 بعد از ظهر روزانه شروع جمعه. غذاهای دریایی نقطه به طور خلاصه ارائه شده takeout قبل از بستن درهای خود را در اوایل این ماه برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

– Asolo هرزه قطره بازی از فصل جدید: فقط سه هفته پس از آن با تاخیر اعلام 2020-21 فصل Asolo مجموعه تئاتر است لغو یکی از آن برنامه ریزی شده را نشان می دهد به عنوان یک هزینه-صرفه جویی در اندازه گیری به جبران ضرر و زیان رنج می برد به دلیل coronavirus.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

– ‘مسائل’ به عنوان ساراسوتا کانتی سواحل بازگشایی: مرغ دریایی و سیاه و سفید کفگیر که حکومت ساراسوتا کانتی 35 مایل از خط ساحلی پس از رهبران اینجا را بسته و آن را به انسان squawked در صدها shirtless بازدید کنندگان از آسمان بالا.

اتومبیل ماجرا به اندک نزدیکی پارکینگ خیابان در امتداد جاده ساحل, تلویزیون, دوربین, صف ساحل و هلیکوپتر غرش دریایی برای گرفتن اولین بازدید کنندگان در ساراسوتا و شارلوت سواحل در بیش از یک ماه است.

– به چالش آغاز می شود روز شنبه در بحبوحه بحران اقتصادی: قرار دادن چالش a 24-hour جشنواره از عشق به ساراسوتا های غیر انتفاعی آغاز می شود روز سه شنبه در ظهر امروز با بیش از 700 سازمان های شرکت کننده در این منحصر به فرد آنلاین جمع آوری کمک آغاز شد که هفت سال پیش.

این رویداد را سال است که اتفاق می افتد در طول زمان از عدم اطمینان و نیاز بسیار زیاد در جامعه است. رویدادهای گذشته تولید شده اند بیش از 40 میلیون دلار برای خدمات انسانی, مواد غذایی, بانک رفاه حیوانات, هنر, گروه آموزش و پرورش و علوم و سازمان هایی که بسیاری از آنها در حال حاضر در خط مقدم از coronavirus بیماری همه گیر.

– کاردینال Mooney شگفتی فارغ التحصیل از سالمندان: سالمندان خواهد شد که فارغ از کاردینال Mooney دبیرستان بیدار شد هفته گذشته به نشانه های خود را در حیاط شناخت آنها برای موفقیت خود را.

– جدید مدعیان نزدیکی 17,000 در ساراسوتا-گاو دریایی: به احتمال زیاد است که یک undercount از آنجا که بسیاری از کسانی که قرار داده شده است از کار توسط coronavirus بحران شده اند قادر به فایل برای منافع دولت به عنوان تلاش برای ادعا.

– شمال بندر مجلسی برای میزبان عضو هیئت مدیره مدرسه در تاون هال پخش: عضو هیئت مدیره مدرسه اریک رابینسون را به نظر می رسد در یک شهر مجازی سالن جلسه از 6 به 7 p. m. روز شنبه, شمالی منطقه بندر اتاق بازرگانی است که دیده می شود در Facebook Live در اتاق Facebook صفحه.

رابینسون خواهد شد بحث در مورد چگونه COVID-19 نهفته است ساراسوتا کانتی منطقه مدرسه و ارائه به روز رسانی در هر دو 2019-20 و 2020-21 سال مدرسه.

– 32,138 موارد و 1,088 مرگ و میر و از دوشنبه: فلوریدا در حال حاضر 32,138 تایید موارد COVID-19 با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت صبح روز دوشنبه به روز رسانی. مرگ و میر افزایش به 1,088. ساراسوتا کانتی دارای 323 موارد و 32, مرگ و میر, در حالی که گاو دریایی شهرستان 533 موارد و 42 مرگ و میر. جدید مرگ و میر گزارش شده در هر شهرستان از روز شنبه.

– ماهی کورتز شرکت شناور ماندن: کارن بل صاحب A. P. بل ماهی شرکت و ماهی ستاره شرکت می گوید کسب و کار برگزاری خود را طی coronavirus بحران است.

– کروز ماشین می رسد ارتفاعات جدید در میان همه گیر: آدم Sulimirksi و ناتان Kalin رونق در طول coronavirus بحران است. هر دو طرف در ساراسوتا کروز ماشین که تخصص کم سرعت وسایل نقلیه به صورت یک آرایه گسترده ای از مشتریان.

– ساراسوتا دو زبان منشور باز با تاخیر: Dreamers Academy راه اندازی شد برای باز کردن این سقوط. اما شرایط ناشی از COVID-19 ساخته شده آن را غیر ممکن برای مدرسه برای باز کردن این سال است.

– کینگزلی: اجازه دهید اضافه کردن پدر و مادر به لیست زادگاه قهرمانان: در طول این حماسه چالش پدر و مادر ما در حال تعادل کار در خانه و با حمایت از فرزندان خود را از راه دور یادگیری است. در میان چیزهای دیگر, آنها آموزگار در تلاش برای ایجاد استقلال disciplinarians اینترنت مشکل حل کوتاه, سفارش, آشپز, و بیشتر.

– ساراسوتا-گاو دریایی مالکان در شکل خوب – در حال حاضر: بزهکاری و نرخ سلب حق اقامه دعوی کرده بود کف در جنوب غربی فلوریدا قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس رسید اما برخی از مالکان در حال حاضر ممکن است در تلاش برای به پرداخت وام مسکن خود را در زمان.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

راه های شما می تواند کمک به

اگر شما منابع مالی پایدار هستند و شما می خواهید برای کمک به دیگران در منطقه هستند که به عنوان خوش شانس, در اینجا فقط سه تا از بسیاری از راه های شما می تواند به عقب:

~ فصل های دوباره فعال شده است برای کمک به مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, دسوتو و شارلوت شهرستانهای شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به علاوه وجود دارد کمک های مالی مطابق بنابراین هر گونه کمک مالی شما به احتمال زیاد دو برابر شده است.

~ سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد ایجاد کرده اند ابتکار عمل را به هدف گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی.

~ اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از نیازهای در حال تحول سلامت و خدمات انسانی سازمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im