Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن سهشنبه, آوریل 7

این داستان به روز خواهد شد در طول روز با آخرین در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز پنج شنبه است

همانطور که از صبح روز سه شنبه 14,504 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در حال 283 مرگ و میر.

12:21 بعد از ظهر: ساراسوتا متر پارکینگ هنوز اجرا

شهر ساراسوتا ادعای دوشنبه که “مرکز شهر متر هستند و هنوز هم پرداخت” است رسم ملامت از رئیس این مرکز شهر ساراسوتا تجار ارتباط ران صوت.

“من شگفت زده کرد. من شنیده ام آنها را در اجرای آن گفت: Soto, از صوت نوری بوتیک در سال 1383 اصلی سنت “اما احساس من این است که آنها باید شرمنده از خود را در حالی که هر کس دیگری رنج می برند. شما می توانید نقل قول من در آن است.”

12:04 بعد از ظهر: قیمت خانه در ساراسوتا-گاو دریایی تاخیر دولت و ملت پیش از COVID-19

صفحه اصلی رشد قیمت در ساراسوتا-گاو دریایی منطقه trailed بقیه دولت و ملت در ماه فوریه قبل از شوک از coronavirus بیماری همه گیر.

محلی single-family قیمت خانه به دست آورد 2.3 درصد بیش از سال, عقب را افزایش می دهد و از 3.9 درصد در دولت و 4.0% در سراسر کشور با توجه به گزارش سه شنبه از پایگاه اطلاعاتی املاک و مستغلات CoreLogic.

تحلیلگران مطمئن نیستید چه تاثیر coronavirus بحران را در بازار مسکن در ماه های آینده.

11:40 صبح: آنتی ویروس ZONE — ونیز به نام top ساحلی جایی برای زندگی

برای خود مدیترانه, معماری, پر جنب و جوش در مرکز شهر و پوشش گیاهی سرسبز, ونیز شده است, نام یک محل برای زندگی در ساحل با اقتدار در همه چیز ساحلی — Coastal Living magazine.

10:40 صبح: 14,504 موارد در فلوریدا در روز سه شنبه و میر پرش به 283

فلوریدا اضافه شده تقریبا 900 جدید تایید موارد COVID-19 پس دوشنبه شب با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت صبح روز سه شنبه به روز رسانی. فلوریدا در حال حاضر 14,504 افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

10:30 a. m.: نورث پورت مجلسی میزبان کنگره ایالات متحده Steube مجازی تاون هال

شمال منطقه بندر اتاق بازرگانی میزبان مجازی تاون هال نشست coronavirus با کنگره ایالات متحده گرگ Steube روز چهارشنبه در اتاق Facebook صفحه.

10:10 صبح: 35 ساراسوتا-گاو دریایی موارد به تسهیلات مراقبت دراز مدت

با وجود تلاش های اولیه برای حفظ coronavirus از نفوذ فلوریدا خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک, دولت, داده ها نشان می دهد که جوامع آسیب پذیر باقی می ماند با 323 ساکنان و کارگران تست مثبت که از شنبه شب از جمله 35 در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

9:47 صبح: دادستان کل سرکوب COVID-19 ‘کالاهای اساسی’ قیمت سنگ آهن در بازار

فکر inflating قیمت به فروش محافظ لباس, دستکش های ضد عفونی کننده دست و یا تمیز کردن وسایل در فلوریدا COVID-19 وضعیت اضطراری ؟ فکر می کنم دوباره می گوید فلوریدا دادستان کل اشلی مودی. مگر اینکه شما می خواهید به بررسی شود و به طور بالقوه پرداخت مدنی جریمه از 1000 $در هر نقض تا به کل از $25,000 متعدد نقض متعهد در یک دوره 24 ساعته.

6:32 صبح: SEIDMAN: تبدیل خیریه به رابطه ساختمان

به جای به سادگی نوشتن یک بشردوستانه بررسی می تواند ما reframe این بیماری همه گیر به عنوان یک فرصت برای ساخت معنی دار پل بین افراط و اقتصادی در جامعه ما?

6:02 صبح: دیدگاه ما: هیچ وقت به فروشگاه برای یک مدرسه جدید رهبر

این سوال که آیا به تعویق انداختن جستجو برای سرپرست مدارس در ساراسوتا کانتی اعتصاب نیست ما به عنوان یکی از معضلات سخت تر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

دیروز و یک شب

– 2 گاو دریایی شهرستان و میر دوشنبه: جدید گاو دریایی شهرستان COVID-19 مرگ 69 سال و 75 سال.

– 13,629 موارد در فلوریدا در دوشنبه, مرگ و میر, موج 254: فلوریدا اضافه شده در مورد 1300 جدید تایید موارد COVID-19 پس از یکشنبه شب با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت را دوشنبه شب به روز رسانی. فلوریدا در حال حاضر 13,629 افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19. مرگ و میر بیش از دو برابر در پنج روز گذشته.

– شهرستان ساراسوتا کمیسیون بحث بی خانمان کمک رسانی و محاسن حکومت نظامی: شهرستان ساراسوتا در کمیسیون مورد بحث COVID-19-موضوعات مرتبط اعم از در دسترس بودن از coronavirus آزمون در شمال ساراسوتا و سهام از تجهیزات حفاظت شخصی برای اول-پاسخ به اینکه آیا آنها باید راه اندازی امکانات برای بی خانمان در Sarasota County Fairgrounds و یا تصویب مقررات منع رفت و آمد شبیه به گاو دریایی شهرستان به عنوان آنها ملاقات telephonically برای یک بعد از ظهر دوشنبه در کارگاه.

– بیمارستان تماس برای نقاهت پلاسما: بیمارستان قرار دادن یک تماس در روز دوشنبه برای نقاهت پلاسما برای درمان بیماران با موارد تهدید کننده زندگی از coronavirus با توجه به SunCoast مراکز انتقال خون. نامزدهای ایده آل هستند کسانی که آزمایش مثبت برای این ویروس ارائه می کنند نوشته شده تشخیص است.

– حسن نیت Manasota furloughs 231 بیشتر کارکنان: پیروی از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis’ فرمان اجرایی که نیاز به همه “غیر ضروری” کسب و کار به حسن نیت Manasota تعطیل کرده است و همه از آن مکان های خرده فروشی قرار داده و 231 کارکنان اضافی بر روی کردند.

– آنتی ویروس ZONE — فوتبال دبیرستان: 4 گاو دریایی مربیان به حالت تعلیق جریمه: فلوریدا دبیرستان انجمن ورزشی کاهش یافته و چکش بر روی گاو دریایی بالا نخل باد بزنی بالا و Lakewood در مرتع پرورش احشام فوتبال برنامه هایی برای استخدام نقض.

– Tervis تعطیل ونیز کارخانه به طور موقت: Tervis لیوان Co., یکی از ساراسوتا کانتی بزرگترین تولید کارفرمایان به طور موقت تعطیل تسهیلات خود را در ونیز, آخرین کسب و کار محلی به کاهش طول coronavirus بحران است.

– Coronavirus دهید دولت به شل قوانین در بهره برداری از بازنشستگی پس انداز: این قانون به طور موقت باعث قوانین سختی توزیعهای از حساب های بازنشستگی, به مردم آسیب دیده از بحران دسترسی به 100.000 دلار از پس انداز بازنشستگی خود را بدون معمول 10 درصد جریمه. اما کارشناسان می گویند کسانی که می توانند از مزایای قانون جدید بسیاری را در نظر بگیرید.

– ارکستر لغو ساراسوتا جشنواره موسیقی فجر برای اولین بار: برای اولین بار پس از آن آغاز شد و در سال 1965 ساراسوتا جشنواره موسیقی برگزار خواهد شد در این تابستان. ساراسوتا ارکستر که حامیان مالی این جشنواره گفت: نگرانی ها درباره گسترش coronavirus و چالش های تنظیم مسافرت های بین المللی برای اعضای هیات علمی و همکاران دانشجو قریب به اتفاق تبدیل شد.

– رستوران در اخبار برای ساراسوتا برادنتون-ونیز, دوشنبه, آوریل 6: امروز دسته ای از takeout ویژه گزینه های تحویل موقت تعطیل و بیشتر در مورد رستوران ها و کارخانه های لبنی کامیون های مواد غذایی و کافی شاپ در پاسخ به coronavirus همه گیر در ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت شهرستانهای استان است.s

– DeSantis گام برای رفع عدم بیکاری سیستم: رو به افزایش فشار بیش از فلوریدا عدم جبران خسارت بیکاری سیستم دولتی ران DeSantis روز دوشنبه گفت او پرتاب شده است نیروی انسانی و پیشرفته کامپیوتر ظرفیت در تلاش برای دیدار با دولت را بی سابقه ای تعداد مدعیان بیکاری.

– فلوریدا چادر بیمارستان خواهد اعتراف coronavirus مثبت بیماران: میدان بیمارستان ها راه اندازی شده توسط فلوریدا بخش مدیریت اضطراری دولت پاسخ اضطراری تیم تمام خواهد شد مجهز به درمان بیمارانی که تست مثبت برای COVID-19. نیک Pachota مرد متهم با برقراری این بیمارستان اذعان کرد تغییر در یک ایمیل یکشنبه.

– ساراسوتا هاروی میلک جشنواره به تعویق افتاد: 11th سالانه هاروی میلک جشنواره برنامه ریزی شده برای ماه مه 1 و ممکن است 7-9 شده است به تعویق افتاد تا زمانی که هنوز-به-می شود-تاریخ اعلام کرد. جشنواره ماموریت به افتخار میراث اسم آن یکی از اولین آشکارا گی آمریکایی, انتخاب, به, با حمایت از این هنر به عنوان یک کاتالیزور برای اجتماعی و سیاسی را تغییر دهید.

– گالری عکس — خالی ساراسوتا-گاو دریایی: دیدن تصاویر از سواحل خیابان ها و پارک ها در ساراسوتا-گاو دریایی خالی COVID-19.

– Salvation Army گسترش شربت خانه مواد غذایی ساعت در ونیز و نورث پورت: نجات ارتش در حال گسترش است ساعت برای مواد غذایی خود را pantries در ونیز و شمال بندر موثر مارس 6.

– شمال بندر ونیز تغییر مواد زائد جامد مجموعه: شهرهای ونیز و نورث پورت را تغییر فرآیند جمع آوری زباله برای محافظت از آثار عمومی کارکنان از COVID-19.

– تقریبا 1000 موارد جدید یک شب در فلوریدا: فلوریدا اضافه شده تقریبا 1,000 جدید تایید موارد COVID-19 پس از یکشنبه شب با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت صبح روز دوشنبه به روز رسانی. فلوریدا در حال حاضر 13,324 افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19.

– کلمبیا رستوران که جان سالم به در 1918 اسپانیایی flu pandemic, راه اندازی کارمند صندوق کمک: Columbia رستوران که به حالت تعلیق عملیات در مارس 20 تمام آن خیابان-سمت مکان از جمله کلمبیا رستوران و Cha Cha نارگیل در ساراسوتا در سنت Armands, دایره, راه اندازی یک کارمند صندوق کمک.

– قیمت گاز سقوط به عنوان محلی رانندگان ماندن در خانه: قیمت گاز همچنان به افت در سراسر جنوب غربی فلوریدا اما اکثر رانندگان در حال تماشای آن را از اتاق نشیمن خود ویندوز.

– آنتی ویروس ZONE – ساراسوتا کلیدی Chorale دریافت ملی افتخار: ساراسوتا کلیدی Chorale است که افتخار برای تعهد خود را به آموزش و پرورش و توسعه جامعه با یک جایزه از کر امریکا است.

– مالکان صدمه دیده توسط COVID-19 تاخیر می توانید پرداخت وام مسکن اما برخی می گویند که آنها در حال اضطراب و اشتباه در مورد هزینه های واقعی: آمریکایی ها در تلاش برای پرداخت وام مسکن خود را به خاطر آنها از دست داده ایم یک شغل و یا درآمد در طول coronavirus همه گیر می تواند قرار داده است که لایحه تا یک سال با توجه به مراقبت عمل می کنند. اما در حالی که این اقدامات باید ایجاد احساس تسکین بسیاری از وام گیرندگان گذاشته شده اند مضطرب به دلیل گیج کننده پیام از دولت و بانک ها.

– Coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا-گاو دریایی: دیدن شکست COVID-19 موارد در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان توسط کد پستی.

– حیوانات غفلت از نگرانی در میان coronavirus شیوع بیماری به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس در ادامه به تاثیر این کشور در یک سطح عمیق تر هر روز رفاه حیوانات به زودی می تواند تبدیل به یک نگرانی. وجود دارد می تواند مشکل ساز شاخه از ویروس — جنبه های هیچ کس داده مقدار توجه به حال و ایمنی از آسیب پذیر ترین چیزی است آگاه باشند از.

راه های شما می تواند کمک به

اگر شما منابع مالی پایدار هستند و شما می خواهید برای کمک به دیگران در منطقه هستند که به عنوان خوش شانس, در اینجا فقط سه تا از بسیاری از راه های شما می تواند به عقب:

~ فصل های دوباره فعال شده است برای کمک به مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, دسوتو و شارلوت شهرستانهای شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به علاوه وجود دارد کمک های مالی مطابق بنابراین هر گونه کمک مالی شما به احتمال زیاد دو برابر شده است.

~ سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد ایجاد کرده اند ابتکار عمل را به هدف گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی.

~ اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از نیازهای در حال تحول سلامت و خدمات انسانی سازمان.

رشد COVID-19 مورد در فلوریدا
Infogram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>