Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن سهشنبه, مارس 17

آخرین: مدرسه انجمن ها لغو شد; رژیم صهیونیستی. ران DeSantis بسته میله محدودیت رستوران.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. لطفا برای حمایت از روزنامه نگاری محلی با اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

1:32 بعد از ظهر: ساراسوتا کانتی مدارس به تعویق انداختن انجمن های عمومی

ساراسوتا کانتی مدرسه منطقه به تعویق افتاد و همه جامعه و کارکنان انجمن ها که قبلا برنامه ریزی شده برای جمع آوری ورودی در حال جستجو برای یک سرپرست.

سرپرست سابق تاد Bowden استعفا داد و در اواخر سال گذشته و رئیس امور مالی Mitsi کورکوران شده است پر نقش به عنوان هیئت مدیره مدرسه به نظر می رسد در دراز مدت جایگزین. هیئت مدیره امیدوار بود انتصاب جدید در مدارس رئیس ژوئیه 1 برای اطمینان از جدید سرپرست در محل برای نظارت شروع 2020-21 سال تحصیلی.

12:28 بعد از ظهر: گاو دریایی شهرستان لغو مواد خطرناک مجموعه روز

آینده تاریخ را برای الکترونیکی زباله خانگی و زباله های خطرناک مجموعه لغو شده است به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر گسترش coronavirus گاو دریایی شهرستان آب و برق بخش اعلام کرد.

یک مجموعه روز برنامه ریزی شده برای 21 مارس در لنا جاده های دفن زباله در برادنتون به عنوان به خوبی به عنوان یک آوریل 4 مجموعه در 66 خیابان غرب و کورتز جاده در برادنتون باید هر دو لغو شده است با soonest برنامه ریزی رویداد مجموعه در حال حاضر در حال سقوط در 18 آوریل در لنا جاده های دفن زباله.

12:10 بعد از ظهر: بندر شمالی اعلام وضعیت اضطراری

شمال شهرستان بندر کمیسیون اعلام وضعیت اضطراری روز شنبه به دلیل coronavirus.

فرمان به تصویب رسید اثر طول می کشد به مدت هفت روز و قابل تمدید اضطراری در حالی که همچنان ادامه دارد.

“این یکی از آن بسیار سیال شرایط” شهرستان نورث پورت مدیر پیتر لیر روز سه شنبه گفت. “وضعیت در حال تغییر است — من می خواهم به می گویند روزانه اما تغییر سریع تر از آن است.”

11:30 صبح: مرگ در زندگی کمک امکانات و 32 مورد جدید

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد که 77 سال درگذشت COVID-19 در تسهیلات زندگی کمک در Broward شهرستان.

فلوریدا وزارت بهداشت به روز شده دولت coronavirus مورد شماره های صبح سه شنبه, گزارش, 32 جدید موارد دیگری از جمله در مورد گاو دریایی شهرستان. دولت در حال حاضر 192 تایید coronavirus موارد با شش گاو دریایی شهرستان و سه در ساراسوتا کانتی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

11:00 a. m.: فلوریدا بسته میله محدودیت رستوران

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: تمام فلوریدا کافه ها و کلوپ های شبانه خواهد بود shutdown برای حداقل 30 روز و رستوران خواهد بود محدود به نیمی از ظرفیت به حد گسترش coronavirus.

10:50 a. m.: ساراسوتا مدارس ارائه مواد غذایی وانت

ساراسوتا کانتی مدرسه منطقه باز خواهد شد درایو-از طریق توزیع مواد غذایی سایت در هفته آینده برای اطمینان از دانش آموزانی که در تکیه مدرسه خود را برای تغذیه روزانه نمی گرسنه به مدارس بسته باقی می ماند در هفته آینده پس از رخصتی بهار آمده است با توجه به کوروناویروس.

در ساراسوتا کانتی 45 درصد از بدن دانش آموز واجد شرایط به صورت رایگان و یا کاهش قیمت ناهار. Coronavirus’ تاثیر اقتصادی روشن نیست اما شرکت در حال حاضر برش ساعت و بسیاری از پدر و مادر خود را پیدا کنید نیاز به پرداخت برای مراقبت از کودکان و وعده های غذایی به عنوان فرزندان خود را از مدرسه به خانه در تمام طول روز.

10:00 a. m.: ساراسوتا کانتی کتابخانه ها به

از ما لیست به روز شده از لغو و تعطیلی می آید اعلام کرد که ساراسوتا کانتی کتابخانه های عمومی را آغاز و در 5 بعد از ظهر امروز از طریق مارس 12.

ساعت 9:00 صبح: رای گیری اولیه

فلوریدا ریاست جمهوری اولویت اصلی امروز است و اگر شده است وجود دارد افزایش قابل توجهی در اوایل رای گیری و رای دادن از طریق پست و coronavirus نگرانی هایی را به معنای از دست دادن برخی از رای گیری مکان و کارگران حوزه های رأی گیری باز خواهد شد امروز. برای بررسی که در آن شما باید بروید برای رای دادن به votemanatee.com یا sarasotavotes.com. و اگر شما در حال رای گیری امروز به ما بگویید که در مورد تجربه خود را.

8:00 a. m.: ST. پاتریک

به عنوان آمریکایی ها بیشتر در خانه بمانند و بیشتر حوادث و موسسات تعطیل با توجه به coronavirus نگرانی روز سنت پاتریک روز سه شنبه را نگاه بسیار متفاوت در این سال از جمله در ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت شهرستانهای استان است. محلی ایرلندی میله می گویند آنها باقی مانده باز در روز سه شنبه اما یا لغو و یا به طور قابل توجهی کاهش حوادث ناشی از COVID-19 نگرانی.

7:00 p. m.: شبانه روز رسانی

• در طول یک کنفرانس مطبوعاتی شب گذشته رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت کافه ها و رستوران ها می توانید باز باقی می ماند حتی به عنوان ایالات و شهرستانها در سراسر کشور به دنبال تعطیل کردن موسسات شامل coronavirus.

• فلوریدا اعلام چهارم آن COVID-19 مرگ است.

• شهر ساراسوتا خواهد شد آرلینگتون پارک و آبزیان پیچیده بابی جونز باشگاه گلف میعادگاه قشنگ ساحلی, ساحل, استخر, Payne, پارک, پارک اسکیت و تنیس مرکز و رابرت L. Taylor مرکز جامعه آغاز روز شنبه. نورث پورت بسته آبزی مرکز و گرم و چشمه های معدنی.

• گاو دریایی شهرستان اعلام وضعیت اضطراری است. بنابراین ونیز.

• محلی و سازمان های هنری مانند فلوریدا استودیو تئاتر و ساراسوتا Opera چهره میلیون ها نفر در ضرر و زیان ناشی از کوروناویروس تعطیلی.

• رستوران های محلی در حال آماده شدن برای بدترین.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>