Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن سهشنبه, مارس 24

این داستان به روز خواهد شد در طول روز با آخرین در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

7:40 صبح: دیروز و یک شب

• فلوریدا وزارت بهداشت گزارش 214 جدید کروناویروس موارد دوشنبه و پنج اخبار مرگ و میر. این موارد جدید را در سطح ایالت در مجموع به 1,227.

• در مرتع پرورش احشام لیکوود دبیرستان تعطیل پس از COVID-19 مورد: با توجه به این گزارش این فرد در مدرسه ملک مارس 11, زمانی که مدرسه در جلسه بود و دانش آموزان در محوطه دانشگاه. این اولین بار است که شناخته شده COVID-19 case متصل به مدرسه منطقه از گاو دریایی شهرستان.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

• خواسته در مورد سفارش فلوریدا به ماندن در خانه های خود DeSantis گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز شنبه که “ما به دنبال در گزینه های مختلف” وقتی که می آید به سایر ایالت اقدامات است.

• این Westcoast سیاه, تئاتر, گروه تئاتر و ساراسوتا ارکستر لغو بسیاری باقی مانده از خود را به طور منظم فصل در دوشنبه پیوستن به Asolo مجموعه تئاتر ساراسوتا باله و ساراسوتا اپرا در آوردن یک پایان دادن به عملکرد خود برنامه.

• ساراسوتا یادبود بیمارستان درمان بيمار با COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus.

• ساراسوتا پارک بسته شدن برگ محدود پناهگاهی برای بی خانمان ها.

• کسب و کارهای کوچک که فاجعه وام از اتفاقاتی که نیست coronavirus در حال حاضر لازم نیست که به نگرانی در مورد پرداخت آنها را تا سال آینده.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

• در اینجا نگاهی به رویدادهای اطراف ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت شهرستانهای جنوب غربی فلوریدا است که لغو شده و یا به تعویق افتاد موکول به دلیل coronavirus فاجعه است. ما همچنین شامل برخی از اخبار مربوط به سازمان های دولتی محلی و ضروری کسب و کار.

• ما در ادامه تلاش برای حمایت از ما رستوران های محلی در ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت شهرستان در طول coronavirus فاجعه و نگه داشتن ما خوانندگان آگاه ما در حال حاضر ارائه روزانه, رستوران, اخبار به روز رسانی.

• به عنوان شهرها و ایالات متحده در سراسر کشور سفارش ساکنان به ماندن در خانه برای محدود کردن گسترش coronavirus, فشار, ساختمان, در رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به نظر شبیه مستند.

• چگونه ارائه دهندگان خدمات سلامت روان هستند پاسخ: Centerstone سلامت روان جامعه مراکز و دیگران پاسخ برای کمک به جلوگیری از شیوع کروناویروس در ساراسوتا-گاو دریایی در حالی که ارائه چه خدماتی به آنها می تواند.

• وزارت فلوریدا حفاظت از محیط زیست در حال بسته دولت 175 پارک به کاهش پتانسیل گسترش coronavirus.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>