Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن سهشنبه, مارس 31

این داستان به روز خواهد شد در طول روز با آخرین در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز پنج شنبه است

به عنوان این صبح فلوریدا 6,338 افرادی که آزمایش مثبت برای COVID-19. ساراسوتا است و 71 مورد و گاو دریایی دارای 48. شده اند وجود دارد 77 مرگ و میر در کشور است.

1:52 بعد از ظهر: ونیز شورای اسلامی در دیدار عملا

ونیز اعضای شورای شهر دیدار کرد عملا به انجام کسب و کار سه شنبه با استفاده از زوم به دلیل coronavirus مربوط به اجتماعی فاصله نگرانی — هفت اعضای شورای پلاس, شهرستان, مدیر, کارمند شهرستان و دادستان شهرستان را تا 10 توصیه اسلات فقط توسط خود.

در این جلسه که انسان پس از رژیم صهیونیستی. ران DeSantis صدور یک فرمان اجرایی اجازه داده است که به صورت مجازی در جلسات تماشا بود توسط 43 نفر در زوم و دیگری 35 طریق Granicus این نرم افزار که از طریق آن شهر جلسات به طور معمول پخش.

1:40 بعد از ظهر: DeSantis خواست به تصویب ایالت اخراج ban

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis باید اعمال ایالت مهلت قانونی برای اخراج برای جلوگیری از بیمارستانها در حال تمام شدن هزاران نفر از مستاجران که مشاغل از دست رفته به دلیل coronavirus خاموش شدن ناگهانی قانونگذاران دموکرات و مقامات محلی روز سه شنبه گفت.

1:13 بعد از ظهر: ضریب اطمینان مصرف کننده فرو

ضریب اطمینان مصرف کننده در زمان حماسه nosedive ماه گذشته به عنوان لرزاند فلوریدا شروع به مقابله با چالش های اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

پس از هدف قرار دادن یک 19 سال به بالا در ماه فوریه در دانشگاه فلوریدا شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده در روز سه شنبه ارسال شده بزرگترین کاهش ماهانه از سال 1985 با مصرف کنندگان بیان رشد بدبینی بیش از آسیب اقتصادی از شیوع کروناویروس.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

1:06 بعد از ظهر: حسن نیت Manasota furloughs 52 درصد از کارکنان خود را

پس از یک دوره دو هفته ای از 46 درصد کاهش در فروش های خرده فروشی است که صعود به میلیون ها حسن نیت Manasota ساخته شده است این تصمیم به طور موقت کردند بیش از نیمی از نیروی کار خود را تا اطلاع ثانوی.

این قطعنامه پس از یک بررسی کامل از این سازمان منابع مالی و در نظر گرفتن بسیاری از استراتژی های مختلف تحت تاثیر قرار 374 کارکنان و موثر بود مارس 27.

12:52 بعد از ظهر: گاو دریایی گسترش وضعیت اضطراری بسته پارک اسکیت و تنیس

گاو دریایی شهرستان محلی وضعیت اضطراری خواهد شد و حداقل یکی دیگر از هفت روز تا تاریخ 7 آوریل شهرستان روز دوشنبه اعلام کرد. شهرستان, زمین تنیس, ترشی توپ دادگاه ها و پارک های اسکیت نیز بسته به اجرا اجتماعی فاصله دستورالعمل.

گاو دریایی شهرستان رئیس کمیسیون بتسی Benac تمدید شهرستان دو محلی متحده اورژانس دوشنبه به عنوان مجاز و تحت اقدامات کمیسیون شهرستان صورت گرفت هفته گذشته زمانی که آنها تصویب قطعنامه R-20-045 آنها را قادر به انجام این کار.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

12:30 p. m.: ساراسوتا کهنه گیر در هند

تعداد ساراسوتا 2019 زن جانباز از سال و در میان ده ها هزار نفر از آمریکایی ها رشته در خارج از کشور با توجه به شیوع کروناویروس. در Kendra Simpkins’ مورد به این معنی که ریشه در جهان کامل ترین و کل مستند.

ورود به هند در مارس 2, 36-روز جانباز مقصد شد شمال شهر ریشیکش خود اعلام یوگا پایتخت جهان است. Simpkins رزرو شد برای دو هفته غوطه وری به یوگا درمانی است.

اما این همه را در هفته گذشته زمانی که نارندرا نخست وزیر تحمیل 21 روز سرپناه در محل مستند در هند 1.4 میلیارد شهروندان است.

11:57 صبح: رستوران اخبار برای ساراسوتا برادنتون-ونیز سهشنبه, مارس 31

در اینجا ما سهشنبه, مارس 31: خلاصه ای از چگونه رستوران های محلی در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس در ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت شهرستانهای استان است.

11:00 a. m.: 6,338 موارد تایید شده در فلوریدا در روز سه شنبه

فلوریدا اضافه کرده است 634 جدید COVID-19 مورد از دوشنبه شب با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت 11 a. m. به روز رسانی. 6,338 مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در دولت یک شماره است که توسط 600% از مارس 22.

9:35 صبح: ونیز خانواده بازگشت از پرو

کاری خانواده وارد خانه را از پرو در حدود 2 صبح روز یکشنبه و پس از 22 ساعت سفر.

آنها در میان برخی از 5000 شهروندان ایالات متحده در گیر پرو.

7:20 صبح: مدارس بسته باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 1

مدارس دولتی در ساراسوتا بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که حداقل مارس 1, مقامات مدرسه اعلام کرد روز دوشنبه به دلیل نگرانی در مورد COVID19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

7:00 صبح: دیروز و یک شب

– ساراسوتا بیمارستان یادبود روز دوشنبه اعلام کرد که این 28 بیماران بستری با COVID-19 چهار تا بیشتر از روز یکشنبه شب. بیمارستان COVID-19 caseload قابل توجهی افزایش یافته و در روزهای اخیر. آن را تا به حال فقط 12 COVID-19 بيمار در روز جمعه.

– فلوریدا اضافه کرده است 754 جدید COVID-19 موارد بیش از 24 ساعت گذشته با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت را با 6 p. m. به روز رسانی. 5,704 مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در دولت است. مرگ و میر در فلوریدا شروع به پریدن کرد به 71.

– با وجود تشنج اقتصاد فلوریدا بزرگترین شرکت های بزرگ نگاه کنید مطمئن باشید از یک حفره $543.2 میلیون بازپرداخت مالیات در هفته های آینده با دولت و رهبران جمهوری خواه امتناع از به تاخیر برنامه ریزی شده را به عقب.

– ساراسوتا کانتی رهبران نیز خواستار مختصر پیام بین دولت های محلی در حالی که شهر ساراسوتا و شهرستان همچنان در جداگانه جهت در مسائل مختلف — اخیرا در مورد اینکه آیا برای نزدیک منطقه رمپ قایق.

– FPL دولت بزرگترین ابزار برقی ارائه دهنده – با حدود 585,000 مشتریان در ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت استان ها – گفت: به طور متوسط مسکونی مشتری را ببینید یک بار کاهش حدود 25 ٪ در صورتحساب خود را.

– برخی از خریداران برای تحویل مواد غذایی برنامه Instacart قابل توجه روز شنبه در اعتراض به آنچه آنها می گویند بدون زرق و برق حمایت و پرداخت سیاست در زمان COVID-19.

– در اینجا ما پنج شنبه, آوریل 30 خلاصه ای از وقایع در ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت شهرستانهای لغو و یا به تعویق افتاد موکول به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. ما همچنین شامل برخی از اخبار مربوط به سازمان های دولتی محلی و ضروری کسب و کار.

– کاربران در سراسر کشور دسترسی Schoology — این پلت فرم آموزش آنلاین گاو دریایی منتقل شده تمام برنامه درسی خود را بر روی در روز های اخیر — دریافت یک پیام خطا به عنوان سیستم غرق شد با نزدیک به چهار برابر افزایش در ترافیک. دانش آموزان و معلمان در مناطق مانند گاو دریایی است که تا به حال ساخته شده است یک تغییر عمده فروشی به Schoology خود را قادر به دسترسی به یک سیستم است که آنها در حال حاضر به طور کامل متکی.

– قیمت گاز آمار چهار سال اخیر در ساراسوتا-گاو دریایی: تقاضا برای گاز غوطه ور است که میلیون ها نفر از اتومبیل های پارک باقی مانده در خانه به علت بیماری همه گیر کوروناویروس. قیمت نفت کاهش یافته است به شدت در واکنش به افزایش بهداشت عمومی مالی و اقتصادی تاثیر COVID-19 و خام جنگ قیمت بین روسیه و عربستان سعودی است.

– مرگ و میر پیش بینی شده برای ضربه زدن 6,766 با مرداد: یک مطالعه جدید پیش بینی کرد که مرگ و میر در فلوریدا با توجه به COVID-19 را به طور چشمگیری افزایش.

– قانونگذاران فشار DeSantis به بهبود حالت بیکاری سیستم: DeSantis به نظر می رسد ساخته شده اند رفع مزایای سیستم پایین در اولویت دولت مبارزه با کروناویروس. در یکی از آخرین اخبار همایش ها – که کارکنان خود را باز کرده است تنها به انتخاب خبرنگاران – DeSantis گفت: او را “نگاه” ایجاد تغییرات ارائه شده اما هیچ جزئیات.

– رژیم صهیونیستی. DeSantis سفارشات ‘امن تر در ایران قانون برای همه از جنوب فلوریدا: منظور codifies stay-at-home سفارشات تصویب توسط مقامات محلی در میامی-Dade, Broward و پالم بیچ شهرستان و گسترش آن محدودیت به شهرستان مونرو که شامل کلید های فلوریدا.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

– امروز رستوران خبر:Takeout ویژه گزینه های تحویل موقت تعطیل و بیشتر برای رستوران ها در پاسخ به coronavirus همه گیر در ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت شهرستانهای استان است.

– Asolo مجموعه تئاتر تا به حال به تولید آن از جورج برنت را “به تنبان” بارگیری اولیه با توجه به cornavirus. اما تولید زندگی می کنند در جریان یک عملکرد ضبط شده.

– Publix رایگان ارائه می دهد اجاره به مستاجران در مراکز خرید آن صاحب: Publix, فلوریدا غالب بقال و عمده صاحب ملک می گوید آن را ارائه اجاره امداد رسانی به مستاجران است که عمل در آن مراکز خرید و بسته شده اند با این بیماری همه گیر کوروناویروس. تسکین بسته شامل waiving اجاره برای دو سال به عنوان waiving پرداخت برای مشترک هزینه های تعمیر و نگهداری و مالیات صرف نظر از مستاجر دسترسی به کمک های دیگر و یا, کمک, Publix گفت.

– به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس مانت در آمریکا هر روز ملت با آن مواجه است کمبود ماسک صورت برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. جنوب ساراسوتا مدرن, لحاف صنفی مانند دیگر دوخت گروه در سراسر کشور به شنود گذاشته باشند استعداد خود را به کار بر روی یک راه حل است.

– فلوریدا مرکز برای اوایل دوران کودکی و Suncoast کمپین درجه-سطح خواندن تیمی برای سه کوتاه آموزشی برای کمک به پدر و مادر یاد بگیرند که چگونه به صحبت کردن با کودکان خود در مورد کوروناویروس و COVID-19. برای اولین بار است امروز در ساعت 4 بعد از ظهر در نظر گرفته شده برای پدر و مادر با کودکان زیر سن 6

– با نزدیک 328,000 فلوریدا رسما به عنوان ماری جوانا پزشکی بیماران coronavirus را مجبور کرده است تا دولت دست به اعلام شاهدانه یک جزء ضروری از مراقبت های بهداشتی.

راه های شما می تواند کمک به

اگر شما منابع مالی پایدار هستند و شما می خواهید برای کمک به دیگران در منطقه هستند که به عنوان خوش شانس, در اینجا فقط سه تا از بسیاری از راه های شما می تواند به عقب:

~ فصل های دوباره فعال شده است برای کمک به مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, دسوتو و شارلوت شهرستانهای شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به علاوه وجود دارد کمک های مالی مطابق بنابراین هر گونه کمک مالی شما به احتمال زیاد دو برابر شده است.

~ سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد ایجاد کرده اند ابتکار عمل را به هدف گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی.

~ اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از نیازهای در حال تحول سلامت و خدمات انسانی سازمان.

رشد COVID-19 مورد در فلوریدا
Infogram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>