Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن چهار شنبه, آوریل 1

این داستان به روز خواهد شد در طول روز با آخرین در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز روز سرشماری

سرشماری کمک می کند تا تعیین کنید چگونه 1.5 تریلیون دلار در هزینه های دولت فدرال پرداخت شده است هر سال کمک می کند تا کسب و کار تصمیم گیری است که بر اشتغال و اقتصاد در جوامع و تعیین می کند که چگونه بسیاری از نمایندگان متحده دریافت در ایالات متحده ، ببینید که چگونه سرشماری تاثیر می گذارد ساراسوتا-گاو دریایی.

شما پر سرشماری نشده است ؟ از آن آسان است و طول می کشد فقط چند دقیقه و حیاتی برای جامعه خود را.

11:53 صبح: رستوران اخبار برای ساراسوتا برادنتون-ونیز چهار شنبه, آوریل 1

در اینجا ما چهار شنبه, آوریل 1 خلاصه ای از چگونه رستوران های محلی در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس در ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت شهرستانهای استان است.

11:42 صبح: فلوریدا تقریبا 7,000 تایید COVID-19 نفر از صبح روز چهارشنبه

فلوریدا تقریبا 7,000 COVID-19 نفر از صبح روز چهارشنبه با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت 11 a. m. به روز رسانی. 6,955 مردم باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در دولت است.

مرگ و میر در فلوریدا افزایش به 87. ساراسوتا سه مرگ و میر مربوط به COVID-19 در حالی که گاو دریایی دارای دو.

9:42 صبح: لغو حوادث در ساراسوتا برادنتون-ونیز چهار شنبه, آوریل 1

در اینجا ما چهار شنبه, آوریل 1 خلاصه ای از وقایع در ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت شهرستانهای شده اند که لغو و یا به تعویق افتاد موکول به دلیل COVID-19 بیماری همه گیر. ما همچنین شامل برخی از اخبار مربوط به سازمان های دولتی محلی و ضروری کسب و کار.

7:30 صبح: فلوریدا است با صدور ایالت اقامت در خانه سفارش دهید. برخی از پشتیبانی DeSantis’ رویکرد است. دیگران ندارند.

حداقل 30 متحده صادر ایالت stay-at-home سفارشات تا کنون. فلوریدا در میان هشت کشور با بیشترین تعداد COVID-19 موارد تنها بدون چنین سفارش.

6:30 صبح: وعده های غذایی بر روی چهار چرخ همچنان به خوراک گرسنه از طریق بار دشوار است

وعده های غذایی بر روی چهار چرخ از ساراسوتا حدود 800 داوطلب در حال حاضر, اما آنها نیاز به نزدیک به 1000.

6:16 صبح: یک فلوریدا و تگزاس باعث می شود یک جای خوب برای خود منزوی

شری اسمیت دارای 119 هکتار یازده بار در مرتع پرورش احشام در Myakka برای محافظت از خانواده اش — مادر و خواهر و دختر و نوه — از coronavirus.

6:00 صبح: دیروز و یک شب

– 28 ساله می میرد در ساراسوتا بیمارستان یادبود از COVID-19: 28 سال ساراسوتا کانتی مرد مرده است از COVID-19 در ساراسوتا یادبود بیمارستان سومین بیمارستان بیمار به مرگ از بیماری است.

– طرف دیگر از coronavirus را در نظر بگیرید: سامی لمس از Lakewood در مرتع پرورش احشام به یک بیماری ژنتیکی نادر و یک سیستم ایمنی ضعیف. COVID-19 است که در نگرانی به پدر و مادر خود را.

– ULTIMOPREZZO فراهم می کند و امیدوارم که ادامه بهار ورزش: فلوریدا دبیرستان انجمن ورزشی نشان داد high school sports بهار فصل می تواند همچنان با آن آخرین به روز رسانی سه شنبه در coronavirus (COVID-19).

– بیش از 1000 جدید تایید موارد در فلوریدا روز سه شنبه: فلوریدا اضافه شده است بیش از 1000 جدید COVID-19 مورد از دوشنبه شب با توجه به فلوریدا وزارت بهداشت را با 6 p. m. به روز رسانی. وجود منطقه همچنین دو جدید تایید COVID-19 مرگ و میر در ساراسوتا-گاو دریایی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

– بهداشت عمومی کارشناس خواستار ایالت مستند: علی Mokdad کمک به توسعه یک مدل در دانشگاه واشنگتن موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی است که پیش بینی فلوریدا می تواند هزاران نفر از COVID-19 مرگ و میر. او می خواهد فلوریدا به پیاده سازی یک ایالت مستند.

– برادنتون, نوجوانان, ساخت ماسک با استفاده از پرینتر 3D: گیر خانه با تمام پایان سال جشن, احتمال لغو یک سنت استفان ارشد تولید شده است در صورت سپر برای اهدای.

– Instacart می گوید اعتراض نمی صدمه دیده و شرکت; خریداران مخالف: مواد غذایی و تحویل برنامه Instacart گفت که روز دوشنبه خریدار اعتصاب تا به حال هیچ تاثیر بر روی کسب و کار خود را اما مدیر ساراسوتا کانتی Instacart خریداران Facebook گروه می گوید در غیر این صورت.

– بیشتر مردم در حال حاضر در درگذشت ما در همه گیر از 9/11; نیویورک موارد ممکن است کاهش: coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده رسید گذشته 3,400 در شنبه گرفتی کل از 9/11 حملات تروریستی به شهر نیویورک داد و ستد “زمین صفر” برای “کانون.”

– ونیز شورای اسلامی در دیدار عملا: ونیز اعضای شورای شهر دیدار کرد عملا به انجام کسب و کار سه شنبه با استفاده از زوم به دلیل coronavirus مربوط به اجتماعی فاصله نگرانی — هفت اعضای شورای پلاس, شهرستان, مدیر, کارمند شهرستان و دادستان شهرستان را تا 10 توصیه اسلات فقط توسط خود.

– DeSantis خواست به تصویب ایالت اخراج بان کی مون: رژیم صهیونیستی. ران DeSantis باید اعمال ایالت مهلت قانونی برای اخراج برای جلوگیری از بیمارستانها در حال تمام شدن هزاران نفر از مستاجران که مشاغل از دست رفته به دلیل coronavirus خاموش شدن ناگهانی قانونگذاران دموکرات و مقامات محلی روز سه شنبه گفت.

– ضریب اطمینان مصرف کننده فرو: ضریب اطمینان مصرف کننده در زمان حماسه nosedive ماه گذشته به عنوان لرزاند فلوریدا شروع به مقابله با چالش های اقتصادی از coronavirus بیماری همه گیر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

– حسن نیت Manasota furloughs 52 درصد از کارکنان آن: پس از یک دوره دو هفته ای از 46 درصد کاهش در فروش های خرده فروشی است که صعود به میلیون ها حسن نیت Manasota ساخته شده است این تصمیم به طور موقت کردند بیش از نیمی از نیروی کار خود را تا اطلاع ثانوی.

– گاو دریایی گسترش وضعیت اضطراری بسته پارک اسکیت و تنیس: گاو دریایی شهرستان رئیس کمیسیون بتسی Benac تمدید شهرستان دو محلی متحده اورژانس دوشنبه به عنوان مجاز و تحت اقدامات کمیسیون شهرستان صورت گرفت هفته گذشته زمانی که آنها تصویب قطعنامه R-20-045 آنها را قادر به انجام این کار.

– ساراسوتا کهنه گیر در هند: تعداد ساراسوتا 2019 زن جانباز از سال و در میان ده ها هزار نفر از آمریکایی ها رشته در خارج از کشور با توجه به شیوع کروناویروس. در Kendra Simpkins’ مورد به این معنی که ریشه در جهان کامل ترین و کل مستند.

– رستوران در اخبار برای ساراسوتا برادنتون-ونیز سهشنبه, مارس 31: در اینجا ما سهشنبه, مارس 31: خلاصه ای از چگونه رستوران های محلی در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس در ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت شهرستانهای استان است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

– ونیز خانواده بازگشت از پرو: کاری خانواده وارد خانه را از پرو در حدود 2 صبح روز یکشنبه و پس از 22 ساعت سفر.

– مدارس بسته باقی می ماند تا زمانی که ممکن است 1: مدارس دولتی در ساراسوتا بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که حداقل مارس 1, مقامات مدرسه اعلام کرد روز دوشنبه به دلیل نگرانی در مورد COVID19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

راه های شما می تواند کمک به

اگر شما منابع مالی پایدار هستند و شما می خواهید برای کمک به دیگران در منطقه هستند که به عنوان خوش شانس, در اینجا فقط سه تا از بسیاری از راه های شما می تواند به عقب:

~ فصل های دوباره فعال شده است برای کمک به مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, دسوتو و شارلوت شهرستانهای شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به علاوه وجود دارد کمک های مالی مطابق بنابراین هر گونه کمک مالی شما به احتمال زیاد دو برابر شده است.

~ سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد ایجاد کرده اند ابتکار عمل را به هدف گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی.

~ اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از نیازهای در حال تحول سلامت و خدمات انسانی سازمان.

رشد COVID-19 مورد در فلوریدا
Infogram

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>