Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن چهار شنبه, مارس 15

گرفتن در امروز, آخرین اخبار در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز پنج شنبه است

همانطور که از شنبه شب 21,628 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و وجود داشته است 571 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

8:20 صبح: ساراسوتا ون Wezel می رود مجازی با یک ساعت یک مبارک کنسرت

در حالی که موسیقی در سالن باقی می ماند به روی عموم بسته شده به کمک شامل گسترش coronavirus نوازندگان را تبدیل به livestream آنلاین کنسرت. در حال حاضر ساراسوتا بزرگترین و بهترین و شناخته شده هنرهای نمایشی سالن — بنفش کاخ قصد دارد به بخشی از.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

دیروز و یک شب

دین المپیک رویایی را در خود نگه دارد: ساراسوتا پارو زن کلارک دین کمک ایالات متحده واجد شرایط یک قایق در سال 2020 المپیک تابستانی در ورزش قایقرانی. او رویاهای المپیک, اما, اند را در خود نگه دارد تا 2021.

ضرب و شتم coronavirus در 90 به ارمغان می آورد چالش های جدید: کریس اندرسون می نویسد: در مورد یک زن محلی که گفت که او راه می رفت 2000 مایل به فرار از جنگ جهانی دوم جان سالم به در برد و در حال حاضر COVID-19.

دوم بیمار می میرد COVID-19 در ونیز بیمارستان; 2 مرگ در SMH: چهار ساراسوتا-گاو دریایی شهرستان منطقه بیماران فوت کرده اند از COVID-19 بیمارستان گزارش روز سه شنبه.

ساراسوتا-گاو دریایی با از دست دادن شغل می تواند با تصویب 100,000: COVID-19 می تواند در نهایت بیشتر برای خرد کردن اقتصاد از رکود بزرگ با توجه به آخرین پیش بینی از سان فرانسیسکو مبتنی بر امور مالی شخصی راه اندازی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

در ونیز, اقتصادی, ترس تعویق انداختن لورل جاده رای: برنامه ای برای گسترش لورل جاده بین شوالیه دنباله جاده و پیچ اناری بلوار ممکن است تبدیل به یک تلفات مالی و عدم قطعیت مرتبط با اقتصادی shutdown که القا شد به طوری که مردم می تواند عمل اجتماعی فاصله برای مبارزه با COVID-19.

Ellijay تشک کارخانه ساخت ماسک: زمانی که COVID-19 ضربه LuAnn Schecht صاحب پیتسبورگ تشک کارخانه در Ellijay می دانست که او تا به حال برای پیدا کردن یک راه برای نگه داشتن او دو تولید کارکنان مشغول به کار است. او همچنین می دانست که او می خواست برای پیدا کردن یک راه را به بازگشت به محلی خدمات اورژانس کارگران که او ساخته شده است روابط با با بیش از سال. که چگونه 50 ساله تشک ساخت شرکت کردم و شروع به ساخت ماسک محافظ برای خدمات اضطراری کارگران و هر کس دیگری نیاز به آنها بیش از چند هفته گذشته.

ساراسوتا ارشد مراکز تنظیم برای نگه داشتن ساکنان امن و متصل: با ساختمان های خود را در مجازی مستند به دلیل coronavirus که محدود کرده است توانایی خود را برای دیدن یکی دیگر خانواده و دوستان خارج ساکنان و کارکنان در محلی بازنشستگی مراکز در نظر گرفتن روش های جدید برای فعال ماندن و متصل است.

لیست رستوران ها برای بایگانی اطلاعات تحویل در ساراسوتا برادنتون-ونیز: برای کمک به مردمی آگاه باشید از این گزینه های بی شمار ما پیروی راهنمای برای ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت شهرستانهای استان است. رستوران های ارائه شده به ترتیب حروف الفبا همراه با میله های لبنی و کافی شاپ که در حال پر کردن به سفارشات مشتریان.

دوستی مراکز شروع وعده غذایی جدید برنامه برای خانه نشین سالمندان: یکی از بزرگترین منابع برای افراد مسن در ساراسوتا کانتی به طور موقت بسته 18 از آن ناهار خوری مراکز — و صدها منطقه آسیب پذیر ترین جمعیت بدون صبحانه و یا شام. اما زمانی که یک بسته درب دیگری باز می شود. دوستی مراکز ارائه شده است صفحه اصلی-تحویل غذا برای بزرگسالان و 60 و یا بیش از ساراسوتا دسوتو شارلوت و لی شهرستانهای استان است.

ساراسوتا بی خانمان تقاضای مقامات محلی خوب را در COVID-19 قول: ده ها تن از بی خانمان ساراسوتا ساکنان ایستاده در گوشه و کنار خیابان و مرکز شهر مادها در دوشنبه خواستار آن شهر و مسئولان شهرستان در وعده خود را خوب به ایجاد تسهیلات ویژه برای بی خانمان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

راه های شما می تواند کمک به

اگر شما منابع مالی پایدار هستند و شما می خواهید برای کمک به دیگران در منطقه هستند که به عنوان خوش شانس, در اینجا فقط سه تا از بسیاری از راه های شما می تواند به عقب:

~ فصل های دوباره فعال شده است برای کمک به مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, دسوتو و شارلوت شهرستانهای شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به علاوه وجود دارد کمک های مالی مطابق بنابراین هر گونه کمک مالی شما به احتمال زیاد دو برابر شده است.

~ سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد ایجاد کرده اند ابتکار عمل را به هدف گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی.

~ اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از نیازهای در حال تحول سلامت و خدمات انسانی سازمان.

رشد COVID-19 مورد در فلوریدا
Infogram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>