گرفتن در امروز, آخرین اخبار در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز پنج شنبه است

همانطور که از شنبه شب 27,869 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و وجود داشته است 867 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

6:42 صبح: Englewood و پورت شارلت سواحل را بازگشایی بدون محدودیت در دوشنبه

انگلوود ساحل و بندر شارلوت سواحل را بازگشایی بدون محدودیت در روز دوشنبه. دستشویی بسته خواهد شد اما پارکینگ رایگان خواهد بود در این شهرستان اعلام کرد در Facebook.

6:30 صبح: ساراسوتا و گاو دریایی تنظیم فارغ التحصیلی دبیرستان برنامه

خود را در مراسم فارغ التحصیلی هستند به احتمال زیاد به عنوان غیر متعارف خود را به عنوان ترم آخر بوده و با توجه به COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس.

دیروز و یک شب

– اندرسون: کشف فلوریدا ماسک قانون: فلوریدا تا به حال ممنوعیت پوشیدن ماسک در از سال 1951 به عنوان تلاش برای جلوگیری از جرم و جنایت. Coronavirus متفاوت است موضوع به طور کامل.

– رهبران کسب و کار می گویند فلوریدا می توانید دوباره باز با خیال راحت: مدیران از طیف وسیعی از صنایع ارائه پیشنهادات برای نحوه پایان دادن به فلوریدا ایالت مستند با خیال راحت در یک جلسه سه شنبه فرماندار دوباره باز فلوریدا نیروی کار.

– فلوریدا شاهد $522 میلیون در COVID-19 تلفات محصول: مجموع تلفات در سراسر کشور در حال حاضر ممکن است ضربه $522.5 میلیون سال جاری است. که با توجه به یک گزارش جدید تولید شده توسط وزارت کشاورزی فلوریدا و خدمات مصرف کننده.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

– خانه افزایش فروش در ساراسوتا-گاو دریایی اما رکود بافندگی: فروش خانه افزایش سرعت سالم در جنوب غربی فلوریدا ماه گذشته اما چشم انداز به نظر می رسد تنبل برای بازار املاک و مستغلات به عنوان cornavirus همه گیر در ادامه به غارت اقتصاد است.

– گاو دریایی شهرستان مقررات منع رفت و آمد برداشته و پس از 18 روز: کمیسیون شهرستان ها رای دادند و روز شنبه به پایان 11 p. m. به 5 صبح مقررات منع رفت و آمد با وجود درخواست از مقامات امنیت عمومی درخواست برای اندازه گیری ایمنی برای تمدید شود یکی دیگر از هفت روز است.

– ساحل خلیج فارس Barancik پایه اهداکنندگان کمک مالی بیش از 1.8 میلیون دلار برای ویروس امداد: سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد اهدا کرده اند بیش از $880,000 در کمک های مالی از مشترک خود را COVID-19 پاسخ ابتکار ارائه کمک به سازمان های غیر انتفاعی پیشرو در منطقه کمک کردند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

– افزایش مرگ و میر به 839 موارد در 27,495 ایالت: ساراسوتا کانتی دارای 296 موارد و 28 و میر در حالی که گاو دریایی شهرستان 437 موارد و 34 مرگ و میر.

– لیست takeout, تحویل, گزینه های در ساراسوتا برادنتون-ونیز (به روز شده در 4/21): بسیاری از رستوران های محلی میله های لبنی و کافی شاپ در حال پر کردن به سفارشات مشتریان. دیگران را به طور موقت بسته شده است. ما در حال به روز رسانی این راهنمای که همچنین شامل کامیون مواد غذایی اطلاعات به طور مداوم.

– SEIDMAN: Coronavirus به معنی سلامت روان در بودجه بیش از همیشه مورد نیاز: ساراسوتا کانتی کمیسیون تسلیم رفراندوم ویژه سلامت روان مالیاتی منطقه فقط به عنوان نیاز به افزایش توجه به همه گیر.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

راه های شما می تواند کمک به

اگر شما منابع مالی پایدار هستند و شما می خواهید برای کمک به دیگران در منطقه هستند که به عنوان خوش شانس, در اینجا فقط سه تا از بسیاری از راه های شما می تواند به عقب:

~ فصل های دوباره فعال شده است برای کمک به مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, دسوتو و شارلوت شهرستانهای شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به علاوه وجود دارد کمک های مالی مطابق بنابراین هر گونه کمک مالی شما به احتمال زیاد دو برابر شده است.

~ سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد ایجاد کرده اند ابتکار عمل را به هدف گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی.

~ اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از نیازهای در حال تحول سلامت و خدمات انسانی سازمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im