Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن چهار شنبه, آوریل 29

گرفتن در امروز, آخرین اخبار در مورد COVID-19 بیماری همه گیر.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز پنج شنبه است

همانطور که از صبح روز سه شنبه 32,846 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 و وجود داشته است 1,171 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

ساعت 5:45 صبح: غیر فعال می گویند که آنها در حال قفل شده است و از ساراسوتا کانتی سواحل

ساراسوتا کانتی رهبران می خواهید به نگه داشتن پارکینگ بسته برای کاهش جمعیت زیادی در آن سواحل در جهانی همه گیر وادار beachgoers برای پیدا کردن پارکینگ در جای دیگر اغلب سالم پیاده روی از ساحل نقاط دسترسی. که غیر ممکن است برای ساراسوتا ساکنان.

دیروز و یک شب

– CORONAVIRUS-منطقه آزاد: 2020 دادن شریک چالش را افزایش می دهد $6 میلیون در 5 دقیقه: در شش ساعت از سال 2020 به شریک چالش آنلاین جمع آوری کمک در حال حاضر دریافت بیش از 32,000 کمک های مالی و 6.1 میلیون دلار برای 678 ساراسوتا, گاو دریایی, شارلوت و دسوتو سازمان های غیر انتفاعی.

– گاو دریایی شهرستان سواحل به بازگشایی دوشنبه با برخی از محدودیت ها: هیئت شهرستان در کمیسیون رای دادند به اتفاق آرا به باز county سواحل برای “انفرادی فعالیت” شروع 10 صبح دوشنبه. بر خلاف ساراسوتا کانتی که باز خود را در سواحل آوریل 27, وجود خواهد داشت برخی از پارکینگ در دسترس است. که پارکینگ می باشد تنها محدود به برخی از فضاها و ساکنان تنها مجاز به در ساحل برای دو ساعت در یک زمان.

– اندرسون: مزرعه های لبنی مالک آماده به بازگشت به: Dakin — همراه با همسرش کارن — صاحب Dakin مزارع لبنی در شهر Myakka و coronavirus آمار کسب و کار سخت است. او می خواهد برای دیدن همه چیز به حالت عادی بازگشت. چون رستوران های محلی شده اند قادر به باز کردن Dakin بود مجبور به تخلیه 48,000 گالن شیر در اولین هفته از خاموش کردن. که او هزینه در حدود $87,000. این مزرعه در حال حاضر آزادسازی نیمی از این مبلغ است اما هنوز هم لطمه می زند.

– 9 مطلب COVID-19 مرگ و میر در ساراسوتا-گاو دریایی پنج شنبه: افزایش مرگ و میر شامل هفت ساراسوتا کانتی ساکنان و دو گاو دریایی شهرستان ساکنان.

– CORONAVIRUS-منطقه آزاد: کاج مشاهده ورقه در آمریکا, اخبار, رتبه بندی باقی می ماند در بالا 25 مدارس سراسر کشور: اگر چه مدرسه باقی مانده است نزدیک به بالای تمام مدارس در کشور کاج مشاهده رتبه بندی تضعیف در هر دو دسته از 2019 از 15 سراسر کشور به 24 و lost نقطه بالا در فلوریدا به مدرسه مطالعات پیشرفته در میامی که در شماره یک در دولت است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

– ونیز به نظر می رسد برای کاهش هزینه های: آماده شدن برای آنچه که یک عضو شورای به نام “سونامی اقتصادی” در شهر ونیز شورای گام به قطع هزینه های باقی مانده از این سال مالی و برنامه ریزی برای صرف محدود — و به احتمال زیاد کاهش در 2020-21 سال مالی و فراتر از آن.

– Feld سرگرمی اخراج نزدیک به 1500: این شرکت به عنوان رتبه پنجم بزرگترین خصوصی کارفرما در گاو دریایی نیست گزارش مقیاس کاهش کار زمانی که آن را اعلام و آن را متوقف سرگرمی آن تور است. اما در یک پرونده با دولت فقط ساخته شده در مکان های عمومی, Feld گفت: این کاهش 497 شغل در Ellijay ستاد و 967 مواضع با آن سفر را نشان می دهد, موثر, مارس 20.

– DeSantis اعلام ‘فاز 1’ طرح بازگشایی پنج شنبه: رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت: در طول سفر به کاخ سفید است که او را یک اطلاعیه فردا در مورد “فاز 1” از بازگشایی طرح جامع ،

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

– CORONAVIRUS-منطقه آزاد: ساراسوتا کانتی می سازد ساحل جدید جاده حصار برای محافظت از لاک پشت های دریایی در خواب نیمروز کلیدی: روز شنبه در گل و لای نرده ها قرار داده شد که در آن جاده ها با ساحل شنی پشت اسکله در Avenida مسینا و جاده ساحلی به نگه داشتن در حال حاضر تودرتو لاک پشت های دریایی از ضلالت گذشته جاده ها است. آن واقع شده است در نزدیکی خواب نیمروز کلید دسترسی به ساحل 2.

– ضریب اطمینان مصرف کننده غواصی دوباره: پس از هدف قرار دادن یک 19 سال به بالا در ماه فوریه در دانشگاه فلوریدا شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده در زمان دیگری nosedive در ماه آوریل با یک اندازه گیری اعتماد به نفس ضربه زدن به پایین ترین سطح خود پس از ردیابی آغاز شده در سال 1985.

– هیچ نسخه مورد نیاز برای گاو دریایی شهرستان از طریق درایو تست: شهرستان اعلام کرد در یک صبح سه شنبه در آزادی مطبوعات است که “در تلاش برای بیشتر گاو دریایی شهرستان ساکنان تست شده برای COVID-19 بیماران ممکن است در حال حاضر تماس به یک قرار ملاقات برای این هفته درایو-از طریق مجموعه بدون تجویز پزشک.”

– 32,846 موارد و 1,171 مرگ و میر ناشی از شنبه: هفت بیشتر مرگ و میر گزارش شده در ساراسوتا کانتی و چهار بیشتر مرگ و میر گزارش شده در گاو دریایی شهرستان.

– 5 ساراسوتا-گاو دریایی خانه های پرستاری 76 درصد از محلی موارد به سالمند-مراقبت امکانات: دولت جدید داده ها نشان می دهد تعداد انگشت شماری از خانه های پرستاری در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان حساب برای اکثریت قریب به اتفاق محلی coronavirus موارد به سالمند-مراقبت از امکانات.

– عکس گالری: ساراسوتا کانتی سواحل بازگشایی: ببینید تصاویری از اولین روز مردم اجازه داده شد پشت در سواحل در دوشنبه 27 آوریل ، وجود دارد محدودیت در جای اما و پارکینگ بسته باقی می ماند.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

راه های شما می تواند کمک به

اگر شما منابع مالی پایدار هستند و شما می خواهید برای کمک به دیگران در منطقه هستند که به عنوان خوش شانس, در اینجا فقط سه تا از بسیاری از راه های شما می تواند به عقب:

~ فصل های دوباره فعال شده است برای کمک به مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, دسوتو و شارلوت شهرستانهای شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به علاوه وجود دارد کمک های مالی مطابق بنابراین هر گونه کمک مالی شما به احتمال زیاد دو برابر شده است.

~ سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد ایجاد کرده اند ابتکار عمل را به هدف گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی.

~ اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از نیازهای در حال تحول سلامت و خدمات انسانی سازمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de