Coronavirus به روز رسانی: آنچه شما نیاز به دانستن چهار شنبه, آوریل 8

این داستان به روز خواهد شد در طول روز با آخرین در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

ما خواهد شد به روز رسانی این داستان در طول روز با آخرین اخبار در مورد کوروناویروس و اثرات آن در ساراسوتا-گاو دریایی و در سراسر فلوریدا.

امروز پنج شنبه است

همانطور که از شنبه شب 14,747 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در حال 296 مرگ و میر. شما همچنین می توانید آهنگ coronavirus موارد توسط کد پستی در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

9:02 صبح: 12 رستوران برای عید پاک takeout تحویل در ساراسوتا برادنتون-ونیز

این COVID-19 همه گیر است توقیف همه چیز را از ما محبوب سواحل به شمار کسب و کار, اما coronavirus را پایین عید پاک.

تعطیلات پیروز خواهد شد این یکشنبه و در صورتی که شما احساس نمی مانند تهیه غذا رستوران های محلی در حال ارائه بخورید شام عید پاک ویژه برای بایگانی اطلاعات و یا تحویل.

8:23 صبح: موارد توسط کد پستی در ساراسوتا-گاو دریایی

فلوریدا وزارت بهداشت آغاز شده است ردیابی مثبت COVID-19 آزمون با کد پستی و همچنین به عنوان شهرستان.

همانطور که از شنبه شب 14,747 مردم در فلوریدا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19. 173 از این موارد مثبت بودند در ساراسوتا کانتی و 164 بودند در گاو دریایی شهرستان.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

دیروز و یک شب

– ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه در جلو حرکت می کند با سرپرست جستجو: ساراسوتا هیئت مدیره مدرسه آمد به متوسط سازش شنبه به عنوان دو جناح آمد و به توافق بیش از زمان انتصاب جدید سرپرست.

– آنلاین رعایت موجود برای جمعه خوب ایستگاه از صلیب: به دلیل COVID-19 pandemic, سازمان ساراسوتا وزرا انجمن و کلیسای نجات دهنده این هفته در حال ارائه سالانه عید پاک رویداد آنلاین.

– 2 مطلب COVID-19 مرگ و میر در ساراسوتا بیمارستان یادبود: ساراسوتا بیمارستان یادبود شنبه اعلام کرد که دو بیشتر بیماران فوت کرده اند از COVID-19. در مجموع هفت ساراسوتا یادبود COVID-19 بيمار در حال حاضر مرده و 32 باقی می ماند در بیمارستان بستری از 33 روز دوشنبه.

آنتی ویروس – منطقه – 6 فراز یابندگان به وجود میآید در MaxPreps همه دهه تیم فوتبال: شش IMG آکادمی فوتبال بازیکنان ساخته شده MaxPreps همه دهه دبیرستان, تیم فوتبال. عنوان لیست اول شد-teamers دیلن موسی و الیاس Ricks.

– ساراسوتا philanthropies شروع COVID-19 صندوق امداد: دو پایه همکاری دارند برای شروع یک COVID-19 پاسخ ابتکار. آنها اهدا بیش از $220,000 برای سلامت بشر و سازمانهای خدماتی که در حال کمک به کسانی که بدترین نهفته coronavirus بیماری همه گیر.

– ساراسوتا جماعت آماده برای مجازی عید فصح Seder: وقتی که عید فصح آغاز می شود در غروب روز شنبه اعضای معبد Emanuel در ساراسوتا را جشن می گیرند Seder تقریبا.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

– Detwiler درایو-از طریق گسترش کلارک جاده فروشگاه: Detwiler را شروع به ارائه یک درایو از طریق خدمات در آن فروشگاه در کلارک و سریع جاده ها در روز سه شنبه.

– رستوران در اخبار برای ساراسوتا برادنتون-ونیز سهشنبه, آوریل 7: ما سهشنبه, رستوران, اخبار خلاصه اخبار برای ساراسوتا گاو دریایی و شارلوت استان ها از جمله بسیاری از هیجان انگیز شام عید پاک فوق العاده.

– ساراسوتا “پوسته پوسته شدن پشت” در نقض پارکینگ: شهر ساراسوتا است که هنوز هم رسما به جمع آوری هزینه برای پارکینگ محفظه مرکز شهر. اما پرسنل اجرای نوشته شده نیست و یک بلیط از مارس 18 با توجه به پارکینگ Manager علامت لیون. لیون گفت: این شهرستان شده است “پوسته پوسته شدن پشت” در نقض پارکینگ.

آنتی ویروس – منطقه — ونیز به نام top ساحلی محل زندگی: برای آن مدیترانه, معماری, پر جنب و جوش در مرکز شهر و پوشش گیاهی سرسبز, ونیز شده است, نام یک محل برای زندگی در ساحل با اقتدار در همه چیز ساحلی — Coastal Living magazine.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ثبت نام به صورت روزانه ما و شکستن خبرنامه

– 35 ساراسوتا-گاو دریایی موارد به مراقبت طولانی مدت امکانات: با وجود تلاش های اولیه برای حفظ coronavirus از نفوذ فلوریدا خانه های پرستاری و امکانات زندگی کمک, دولت, داده ها نشان می دهد که جوامع آسیب پذیر باقی می ماند با 323 ساکنان و کارگران تست مثبت که از شنبه شب از جمله 35 در ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان.

راه های شما می تواند کمک به

اگر شما منابع مالی پایدار هستند و شما می خواهید برای کمک به دیگران در منطقه هستند که به عنوان خوش شانس, در اینجا فقط سه تا از بسیاری از راه های شما می تواند به عقب:

~ فصل های دوباره فعال شده است برای کمک به مردم در ساراسوتا, گاو دریایی, دسوتو و شارلوت شهرستانهای شده اند که تحت تاثیر این بیماری همه گیر. به علاوه وجود دارد کمک های مالی مطابق بنابراین هر گونه کمک مالی شما به احتمال زیاد دو برابر شده است.

~ سواحل خلیج فارس بنیاد جامعه و چارلز & Margery Barancik بنیاد ایجاد کرده اند ابتکار عمل را به هدف گرسنگی کمک بی خانمان خدمات و مراقبت های بهداشت روانی.

~ اولیه هدیه $500,000 از یک اهدا کننده ناشناس این گاو دریایی جامعه بنیاد تاسیس گاو دریایی شهرستان COVID-19 جامعه پاسخ صندوق برای حمایت از نیازهای در حال تحول سلامت و خدمات انسانی سازمان.

رشد COVID-19 مورد در فلوریدا
Infogram

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>