Coronavirus به روز رسانی: $1,200 چک تقریبا در این پست به مجلس سنا مذاکره محرک

دو حزبی معامله به نظر می رسد قریب الوقوع یکشنبه در یک بالن بسته محرک با هدف پمپاژ زندگی به یک اقتصاد ملی مبهوت coronavirus رانده خاموش شدن ناگهانی و قرنطينه. این معامله در حال حاضر حدود 1.4 تریلیون دلار شامل $1,200 چک برای بسیاری از بزرگسالان ایالات متحده و صدها میلیارد برای کمک به کسب و کارهای زمین تقریبا به توقف با این بیماری همه گیر.

“ما در حال آماده کردن خود برای ارائه کمک های قابل توجهی است که آمریکایی ها باید با سرعت است که این بحران خواسته های” مک کانل گفت.

ایالات متحده که به تایید بیش از 26,000 موارد و 340 مرگ و میر trailed, اسپانیا, ایتالیا و چین در گزارش عفونت. موارد تایید شده اما یک تابع تست. در سراسر جهان مورد از coronavirus پیشی گرفته 311,000 و وجود دارد بیش از 13,400 مرگ و میر, یکشنبه, با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

غم انگیز خبری نیست به اندازه کافی به سکوت Chicagoans که به اشتراک گذاشته شده در سراسر شهر بود “Livin’ on a Prayer” singalong شنبه شب. جنیفر Gorny کارلسون و 6-year-old daughter رقصید در چمن خود را.

“ما فقط از خانه بیرون آمد و برای اولین بار در دو هفته به رقص با دوستان – از یک فاصله امن – پس از آن بود که واقعا شاد” کارلسون گفت.

https://www.gannett-cdn.com/experiments/usatoday/responsive/iframe-resizer/parent-resizer.js”>>

محرک: $1,200 چک برای مردم, برای کمک به کسب و کار بیش از حد

شما $1,200 بررسی می تواند در پست به زودی. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل گفت: یک معامله بود “بسیار نزدیک” برای کمک به آمریکایی ها است. رهبر اقلیت سنا چاک شومر ابراز اعتماد به نفس یک معامله می تواند رخ داد. سناتور. کریس مورفی, D -, کانکتیکات, صدا یک نکته مثبت در توییتر: “همیشه فکر می کنم شما می خواهم به شنیدن عبارت ‘کنگره به نجات’? جمهوری خواهان مجلس سنا در حال حاضر خم در بودجه متحده است. مذاکره در شرایط اندازه بودجه. خبر خوبی است.”

مک کانل طرح را فراهم $1,200 بررسی برای بسیاری از افراد ساخت تا $75,000 سالانه با کوچکتر چک برای مردم بیشتر و بدون چک برای کسانی که در بیش از $99,000. شومر به نام برای “بیمه بیکاری در استروئیدها” به کارگرانی که شغل خود را از دست چک approximating چه آنها قبل از آنها بودند اجازه رفتن.

وضعیت بحرانی: تامین تجهیزات برای کارکنان مراقبت های بهداشتی

تقلا برای حیاتی دنده مورد نیاز برای حفاظت از کارکنان مراقبت های بهداشتی همچنان به شدت. بیمارستان ها در دیترویت قرار دادن یک درخواست برای کمک های مالی از یکبار مصرف ماسک N95 ماسک حفاظت چشم از جمله چهره سپر و عینک ایمنی و دیگر تجهیزات ایمنی. شهر اوکلاهما و مینیاپولیس در میان شهرستانها که در آن مراقبت های بهداشتی کارگران ساخته شده مشابه درخواست.

در ایالت نیویورک Gov. اندرو کومو بود که منجر به هزینه بیشتر تجهیزات: “ما در حال ارسال 1 میلیون N95 ماسک به شهر نیویورک است. 500,000 N95 ماسک را به لانگ آیلند است. ما در حال خرید 6,000 اضافی هواکش و جمع آوری لوازم از هر منبع ما می توانید دریافت کنید.”

هاوایی, New Jersey تصویب اقدامات سختگیرانه

هاوایی فرماندار را موسسه اجباری 14-روز خود قرنطینه شروع برای همه مردم سفر به دولت و نیوجرسی فرماندار فیل مورفی دستور ساکنان به ماندن در خانه بیشتر کشورهای محکم محدودیت ها با هدف محدود کردن شیوع.

مورفی همچنین لغو تجمعات از هر تعداد از جمله احزاب و مراسم عروسی و مراسم مذهبی.

“ما نیاز شما را به تنها ماندن در خانه” مورفی گفت. “ما باید به تغییر رفتار ما.”

ایلینوی مورد نیاز ساکنان به ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است از جلسه نیازهای اولیه خود را. نیویورک قصد دارد به ممنوعیت تمام غیر ضروری سفر آغاز عصر یکشنبه پس کالیفرنیا منجر آغاز شد که جمعه است. کانکتیکات و اورگان در حال آماده شدن برای انجام همان.

هاوایی رژیم صهیونیستی است. دیوید Ige گفت: سفارش خود را امر به بازگشت ساکنان و همچنین بازدید کنندگان است. این امر به همه تازه واردان در هاوایی فرودگاه از قاره آمریکا و مقصد بین المللی و گسترش به دیگر خصوصی و هواپیماهای تجاری.

در شیکاگو ‘Livin’ on a Prayer’

تحت اقامت در خانه سفارشات در میان coronavirus شیوع مردم پراکنده در سراسر منطقه مترو شیکاگو راديال از Bon Jovi را “Livin’ On A Prayer” در 7 p. m. دوشنبه شب ایستاده در ویندوز در حیاط و بالکن در انجماد آب و هوا. Chicagoans مشترک ده ها تن از فیلم گرفتن سراسر شهر بود آواز خواندن همراه به رسانه های اجتماعی. حداقل یکی از شیکاگو ایستگاه های رادیویی پخش شده این آهنگ در ساعت تعیین شده. آهنگ co-writer,Jon Bon Jovi به شیکاگو یک فریاد در Instagram. “خواندن آن ، همه ما در حال رفتن به آمده از این طریق با هم. قوی” Jon Bon Jovi گفت: در یک پست.

– فضل Hauck

صندوق ارائه مبلغ 75 میلیون دلار برای NYC خدمات اجتماعی سازمان های غیر انتفاعی

یک گروه از پایه شرکت ها و افراد با هم متحد ارائه نیویورک COVID-19 پاسخ و تاثیر صندوق برای حمایت از شهر نیویورک مبتنی بر خدمات اجتماعی و هنر و سازمان های فرهنگی در مبارزه با کروناویروس بحران است. $75 میلیون صندوق ارائه خواهد شد کمک های مالی و وام های بدون بهره به کوچک و اواسط اندازه سازمان های غیر انتفاعی برای کمک به آنها در پاسخ به نیازهای این گروه در بیانیه ای گفت.

“این بیماری همه گیر کوروناویروس را تهدید به فلج شهر نیویورک سازمان های غیر انتفاعی و مهم و حیاتی خدمات ارائه آنها گفت:” پاتریشیا E. Harris, مدیر عامل شرکت بلومبرگ Philanthropies. او گفت: پیوستن به ابتکار را “کمک به اطمینان حاصل شود که بسیاری از ما در شهر های غیر انتفاعی می تواند مقاومت در برابر این بحران و ادامه خدمت به تمام نیروهای جدید است.”

ایتالیا coronavirus موارد مرگ و میر سنبله

برای دومین روز متوالی در روز شنبه, ایتالیا, ثبت یک رکورد تعداد مرگ و میر و موارد جدیدی از کروناویروس. ایتالیا گزارش تقریبا 800 coronavirus مربوط به مرگ و میر و 6,557 موارد جدید شنبه, بالاترین روزانه تعداد هنوز در کشور را بحران بهداشتی. آخرین آمار و ارقام مطرح شده در ایتالیا مرگ و میر از این ویروس به 4,825 که از شنبه شب.

دفاع از قانون حفاظت از: مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز نیست شرکت های تولید تجهیزات پزشکی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روشن روز شنبه که او نه مورد نیاز شرکت های خصوصی برای تولید اضافی و تجهیزات پزشکی تحت دفاع تولید عمل می کنند. چرا که او گفت که او تا به حال به.

“از آنجا که ما بسیاری از شرکت های ساخت بسیاری از محصولات” او گفت:. “ما باید قانون را به استفاده از در صورتی که ما به آن نیاز دارند.”

مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه سیگنال های مختلط در نقطه جمعه نشان می دهد او موظف شرکت های تولید تجهیزات و سپس بعد از آن نشان می دهد او نداشته است. مغلوب ساختن پیشی جستن و دستیاران کاخ سفید نشان داده اند که امضای این فرمان اجرایی استناد کره ای جنگ دوران دفاع تولید عمل موجب شده است شرکت های خصوصی به عمل خود به خود و بدون دستور مستقیم از واشنگتن است. مغلوب ساختن پیشی جستن به ذکر لباس ساز Hanes به عنوان یکی از شرکت هایی است که داوطلبانه موافقت کرده است به مقاوم سازی آن در گیاهان برای تولید ماسک.

– جان Fritze

هواپیمایی متحده reinstates برخی پروازهای بین المللی

یک روز پس از روز جمعه اعلام کرد که این امر کاهش پروازهای بین المللی با 95% برای مارس به دلیل دولت coronavirus ناشی از مشاوره های مسافرتی, هواپیمایی متحده گفته است که برقراری یک تعداد انگشت شماری از پروازهای بین المللی به آسیا و استرالیا و آمریکای لاتین و خاورمیانه و اروپا “در تلاش برای به دست آوردن مشتریان که در آن آنها نیاز به” و “کمک به آواره مشتریان که هنوز هم نیاز به خانه.”

را دوباره راه خواهد بود در اثر از طریق پایان ماه و شامل خروجی پروازهای بین نیوآرک و آمستردام مونیخ بروکسل و سائو پائولو; واشنگتن دالس به لندن; سان فرانسیسکو به فرانکفورت و سان فرانسیسکو به سئول.

– راشا علی

Fauci: تلاش در حاوی coronavirus در حال کار

Dr. Anthony Fauci گفت: تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس مشغول به کار هستند اما آمریکایی ها نیاز به ادامه به دنبال 15 روز راهنمای حاوی این بیماری است. “من فکر می کنم ما در حال رسیدن به راه حل است که همه در کشور است که به دنبال” گفت: Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی.

“ما می دانیم که ما به وضوح داشتن یک اثر” Fauci گفت. “ما را از طریق آن دریافت کنید من به شما قول می دهم.”

Fauci تشویق آمریکایی ها که علائم به دریافت تست شده است. انجام این کار, او هشدار داد و آن را سخت تر برای کارکنان مراقبت های بهداشتی به اولویت بندی بالاترین خطر آمریکایی است. این امر همچنین استفاده بسیار مورد نیاز تجهیزات حفاظت شخصی.

“هنگامی که شما را در رفتن و تست شما در حال مصرف شخصی تجهیزات حفاظتی ماسک و لباس” Fauci گفت. “کسانی که با اولویت بالا برای کارکنان مراقبت های بهداشتی که مراقبت از افرادی که از بیماری کروناویروس.”

– مایکل کالینز جان Fritze ریچارد ولف

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>