Coronavirus به روز رسانی: آمریکا در موارد تک ضربه-روز رکورد; تگزاس فلوریدا در حال بسته شدن میله در میان موج

به عنوان ایالات متحده بازدید یک رکورد جدید به صورت روزانه coronavirus موارد فرمانداران تگزاس و فلوریدا ضربه مکث در بازگشایی مجدد برنامه با هر دو کشور به طور موثر بسته شدن میله برای محدود کردن گسترش coronavirus.

Coronavirus موارد روند رو به بالا در حدود نیمی از کشورهای ایالات متحده آمریکا و چندین گزارش شکستن رکورد روزانه جدید مورد تعداد این هفته با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز. ایالات متحده گزارش 39,972 روزانه موارد coronavirus روز پنج شنبه یک رکورد روزانه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

اما تعداد واقعی از عفونت است به احتمال زیاد 10 برابر تعداد موارد گزارش شده گفت: Robert Redfield, مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, در روز پنج شنبه. این بدان معناست که مقامات تخمین می زنند که از 20 میلیون آمریکایی یا 6 درصد از ملت 331 میلیون نفر از مردم که در واقع آلوده شده است به این معنی که اکثریت قریب به اتفاق جمعیت حساس باقی مانده است.

در اینجا مهم ترین تحولات روز:

یک روز پس از توقف اضافی تلاش برای بازگشایی تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت روز جمعه اعلام کرد دور دیگری از محدودیت ها از جمله بسته شدن میله و محدود کردن رستوران اشغال. و در فلوریدا میله در روز جمعه ممنوع شد, از اجازه دادن به مصرف الکل.
Coronavirus نیروی کار خواهد شد که اولین جلسه عمومی در تقریبا دو ماه در وزارت بهداشت و خدمات انسانی. از آن خواهد شد به رهبری وظیفه نیروی سر معاون رئیس جمهور مایک پنس کاخ سفید اعلام کرد پنجشنبه شب.
مغلوب ساختن پیشی جستن دولت روز پنج شنبه در خواست دیوان عالی کشور برای سرنگونی قانون مراقبت مقرون به صرفه در همان روز دولت گزارش داد که نزدیک به نیم میلیون نفر از بیمه سلامت طی اقتصادی shutdown به سرعت گسترش COVID-19. اگر دادگاه موافقت با دولت از 20 میلیون آمریکایی می تواند از دست دادن سلامت خود را تحت پوشش و حمایت مردم با موجود شرایط بهداشتی نیز می تواند در معرض خطر قرار داده.
شکستن از پیش از آن هدایت CDC میگوید که زنان باردار ممکن است در افزایش خطر ابتلا به بیماری شدید از COVID-19 در مقایسه با زنان غیر باردار.
جو بایدن روز پنجشنبه گفت که اگر او رئیس جمهور می شود او “خواهد همه چیز ممکن است به آن نیاز است که مردم تا به حال به پوشیدن ماسک ، هفته گذشته 1.48 میلیون کارگر ثبت اولین بار ادعا می کند برای بیمه بیکاری وزارت کار خبر داد. که آخرین دور از برنامه های کاربردی به معنی متناوب 47.1 میلیون آمریکایی ساخته شده اولیه برای مزایای بیکاری ادعا می کند فقط 14 هفته.

فلوریدا میله نمی توانیم اجازه الکل مصرف بلافاصله موثر

فلوریدا سفارش میله برای جلوگیری از خدمت به الکل موثر بلافاصله.

بخش کسب و کار و حرفه ای قوانین و مقررات صبح امروز در توییتر اعلام کرد که آن را به حالت تعلیق در محل مصرف الکل در میله ها در سطح ایالت.

خبر می آید به عنوان دولت جمعه شکست رکورد روزانه جدید COVID-19 موارد با 8,942 گزارش شده است. که 62 درصد افزایش نسبت به رکورد قبلی از 5,508 گزارش روز شنبه.

– دیو Osborn ناپل اخبار روزانه

جوان آمریکایی کمتر احتمال دارد به فاصله اجتماعی بررسی می گوید:

نزدیک به نیمی از جوانان آمریکایی ها می گویند که آنها آویزان کردن با افراد خارج از خانواده خود را بدون اجتماعی فاصله بر اساس یک نظرسنجی جدید.

در میان آمریکایی بین سنین 18 تا 29 45 درصد گفت: در هفته گذشته آنها را اجتماعی با مردم زندگی نمی کنند در حالی که نه حفظ, اجتماعی, فاصله, بر اساس یک نظرسنجی جدید از دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه. است که بالاترین نرخ در میان تمام گروه های سنی با کسانی که در سنین 30 تا 44 انتهایی فقط کمی در 42%.

که تقریبا دو برابر نرخ سایر گروه های سنی است. در میان آمریکایی بین سنین 45 تا 64, 28% گزارش معاشرت اجتماعی بدون فاصله. آمریکایی ها بیش از 65 شد و به احتمال زیاد حداقل (21%) به آویزان کردن با مردم در آنها زندگی نمی کنند در حالی که نه اجتماعی فاصله.

– ربکا مورن

نیوجرسی می افزاید: 1,854 فتح کند گرفته شد coronavirus مرگ و میر پس از بررسی سوابق

یکی دیگر از 1,854 فتح کند گرفته شد جدید Jerseyans محسوب می شود به عنوان قربانیان coronavirus زیر یک دولت بررسی گواهی مرگ و قبل از شیوع بیماری آوردن واقعی مجموع تلفات به 14,872 ساکنان مقامات روز پنجشنبه گفت.

این 1,854 فتح کند گرفته شد مرگ و میر اضافه شد بعد از کار پر زحمت به شمارش احتمالی COVID-19 مربوط به مرگ و میر در ماه های اخیر. این تعداد نشان نمی دهد یک روز به افزایش است که می تواند آهسته یا از خط خارج نیوجرسی مرحله به مرحله بازگشایی.

“ما این گزارش را از هیچ چیز دیگری از جدی احساس وظیفه” رژیم صهیونیستی. Phil مورفی گفت: پنج شنبه. “برای بسیاری از خانواده ها ما امیدواریم که این تعیین خواهد شد ارائه یک حس بسته شدن و در نهایت دانستن. برای دولت ما, من امیدوارم که آن فولادهای عزم ما برای انجام تمام است که ما می تواند به صرفه جویی در هر زندگی است که ما می توانید ذخیره کنید.”

– Stacey Barchenger ترنتون اداره

تگزاس بسته میله محدودیت رستوران اشغال

یک روز پس از توقف اضافی تلاش برای بازگشایی تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت روز جمعه اعلام کرد دور دیگری از محدودیت ها از جمله بسته شدن میله و محدود کردن رستوران اشغال.

منظور اجرایی نیاز به تگزاس میله به نزدیک در ظهر روز جمعه اگر چه کسانی که کسب و کار می تواند هنوز هم باقی می ماند باز برای تحویل و از جمله نوشیدنی های الکلی. رستوران ناهار خوری اتاق می تواند باز باقی می ماند اما منظور حرکت به سطح اشغال از 75 درصد به 50 درصد است.

و تجمعات از 100 یا بیشتر باید تایید شده توسط دولت های محلی با استثنا به صورت حرفه ای و دانشگاهی ورزشی و استخرهای شنا و آب پارک ها و موزه ها و کتابخانه ها و باغ وحش و بازار مال فروشان و حوادث مربوط به اسب سواری. کسانی که کسب و کار می تواند باز باقی می ماند بدون نیاز به تایید از دولت های محلی اما باید در عمل 50 درصد اشغال.

ابوت در روز پنج شنبه متوقف دولت بازگشایی طرح و به حالت تعلیق در اعمال جراحی الکتیو در بزرگترین شهرستان در جهت گسترش تخت بیمارستان در دسترس بودن برای COVID-19 بيمار. تگزاس’ عمل جراحی منظور می رود به اثر جمعه و نیاز بیمارستان ها در چهار شهرستانهای تعیین شده برای به تعویق انداختن عمل جراحی و روش که بلافاصله تهدید کننده زندگی.

– نیکول Cobler Austin American-Statesman

گزارش: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت eyeing جدید تست استراتژی

Dr. Anthony Fauci, ملت پیشرو متخصص بیماری های عفونی گفت واشنگتن پست که مقامات در حال صحبت کردن در مورد اجرای یک استراتژی جدید است که آزمون گروه از مردم با هم.

آن را به عنوان شناخته شده است, استخر, تست که در آن نمونه از چندین نفر با هم ترکیب می شوند و آزمایش به عنوان یک گروه. در حالی که آن را نمی کند بررسی کنید اگر یک فرد دارای coronavirus راه یک تست تشخیصی می کند, استخر, تست کمک می کند تا شناسایی افرادی که بدون علامت سلامت, اخبار سایت گزارش آمار.

دکتر دبورا Birx هماهنگ کننده کاخ سفید را coronavirus نیروی کار این هفته گفت که “ادغام خواهد به ما این ظرفیت برای رفتن از یک نیم میلیون آزمون در روز به طور بالقوه 5 میلیون نفر تست شده در هر روز” با توجه به آمار.

این کار مثل این: نمونه ای از یک گروه از مردم جمع آوری شده و یک آزمون استفاده شده است که در کل ، اگر از آن می آید و منفی محققان می تواند حرکت کند. اگر از آن می آید و مثبت هر فرد خواهد بود تست شده است.

“چه شما باید انجام دهید این است که پیدا کردن نفوذ افراد آلوده در جامعه” Fauci گفت: پست. “و تنها راه شما می دانید که توسط ریخته گری گسترده ای net.”

تجزیه و تحلیل: افراد جوان هستند یک عامل در افزایش COVID-19 موارد

ایالات متحده آمریکا امروز تجزیه و تحلیل نشان می دهد که در حالی که بسیاری از موارد قبل از اواخر ماه مه بودند افراد 45 ساله و مسن تر بیشتر مورد جدید از آن پس در میان افراد جوان است.

رشد سریع در coronavirus عفونت در میان جوان آمریکایی است که یکی از عوامل پشت چرا برخی از ایالت ها را شکسته تنها-بعد پرونده این هفته و آن را نشانه مرحله جدیدی در آمریکا همه گیر است که برای اولین بار به دست آورد گسترده توجه با واشنگتن خانه سالمندان شیوع در اواخر فوریه و اوایل ماه مارس.

کل موارد در میان افراد با سن کمتر از 45 رشد تقریبا دو بار به عنوان سریع به عنوان برای افراد 65 ساله و مسن تر از اواخر ماه مه در ایالات متحده آمریکا امروز و تحلیل داده های CDC نشان می دهد. جوان گروه سنی بیشتر سریع سرعت رشد.

اگر چه COVID-19 شناخته شده به طور عمده برای تاثیر آن در سالمندان به گفته کارشناسان این بیماری می تواند debilitate بیماران در سن جوانی بود و همچنین. و به آنها هشدار داد که گسترش در موارد میان افراد جوان در نهایت تهدید می کند هر گونه آسیب پذیر فرد با آنها در تماس آمده است.

– Jayme فریزر مت وین دن Keemahill و کارن Weintraub

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>