Coronavirus به روز رسانی: حومه نیویورک جامعه به تصویب ‘مهار’ منطقه, نزدیک به مدارس

آلبانی, n. y. – مدارس و معابد و کلیساها و دیگر مکان های تجمع در بسیاری از نیو راشل خواهد بود دستور داد تا نزدیک به دو هفته به نیویورک تلاش می کند برای جلوگیری از گسترش این کشور بدترین coronavirus خوشه.

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو روز سه شنبه اعلام کرد قصد دارد برای اجرای یک “در منطقه مهار” برای 1-شعاع مایل در اطراف مرکز خوشه ای یک منطقه است که شامل بسیاری از شهر نیو راشل و امتداد به شهر یستچستر که هر دو در شهرستان Westchester.

هر گردهمایی بزرگ مکان های که در آن منطقه مهار مورد نیاز خواهد بود به تعطیل و از روز شنبه از طریق 25 مارس کومو گفت. که شامل چندین جدید راشل مدارس دولتی. کسانی که در مهار منطقه باقی خواهد ماند تعطیل برای دو هفته.

روزانه coronavirus به روز رسانی: دریافت ایالات متحده آمریکا امروز جلسه توجیهی روزانه در صندوق پستی خود را

در همین حال ایالات متحده تلفات افزایش به 27 و عفونت گسترش به تمام اما یک تعداد انگشت شماری از ایالت و دو کشتی های کروز در حال ورشکستگی در هر طرف از کشور سهشنبه به عنوان coronavirus نورد دارد در سراسر کشور و در سراسر جهان است.

جهانی مرگ و میر است که در حال حاضر در صدر 4000 و تعداد موارد تایید شده نزدیک 115,000. این بیماری همه گیر جهانی خود را ادامه داد عذاب باعث دوبلین و بوستون به لغو معروف خود را روز سنت پاتریک رژه می روند.

زیر بدترین افت در بازارهای سهام ایالات متحده از سال 2008 رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او خواهد بود پیشنهاد “بسیار مهم” و “بسیار چشمگیر” اقدامات برای کمک به کارگران و کسب و کار صدمه دیده توسط ویروس شیوع. سهام بودند به شدت بالاتر هنگامی که بازار روز سه شنبه آغاز شد.

در حالی که تصدیق کرد که تهدید یک بیماری همه گیر شد “بسیار واقعی” که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus همچنین اشاره کرد که 93% از سراسر جهان موارد محدود به چهار کشور و اصرار داشت که “ما در رحمت از این ویروس است.”

در اینجا آخرین شیوع COVID-19:

ایتالیا فلج ملی مستند

شدید مستند پروتکل هایی است که تا به حال شده است در محل در سراسر شمال ایتالیا گسترش یافته بودند به کل ملت ایران از 60 میلیون نفر در روز سه شنبه. ایتالیایی ها شده است گفت: جلوگیری از سفر غیر ضروری و به ماندن در خانه به جز برای کار ضروری و برای خرید مواد غذایی. تمام اجتماعات در اماکن عمومی ممنوع شده است و بارها و رستوران ها باید توسط 6pm و ترین رویدادهای ورزشی مجاز نیست. این اقدامات خواهد بود در محل حداقل تا مارس 3, برتر جوزپه کونته گفت.

“ایتالیا را در آینده در دست ما است,” کونته گفت. “در خطر است سلامت ما عزیزان ما پدر و مادر ما و فرزندان و پدربزرگ و مادربزرگ های ما.”

بدون آزمون پرستاری در خانه کارکنان در مرکز ما شیوع

یکی دیگر از 31 ساکنان آزمایش مثبت برای coronavirus در یک خانه سالمندان در Kirkland, Washington, که توسط کانون ایالات متحده شیوع. حداقل 19 ساکنان از زندگی مرکز مراقبت فوت کرده اند. مرکز سخنگوی تیم Killian گفت: 120 نفر زندگی می کردند در زمانی که مرکز شیوع این بیماری آغاز شد و که 53 باقی می ماند. کسانی که با علائم خفیف در حال درمان در سایت در CDC, او گفت:. Killian نیز گفت: این تسهیلات شده است قادر به دست آوردن کیت های آزمایش برای 65 کارکنان در حال حاضر در قرنطینه نشان دادن علائم عفونت.

مسافران در انتظار خروج از بزرگ شاهزاده خانم

بیش از 2000 مسافر و خدمه با نگرانی در انتظار خروج از شاهزاده بزرگ کشتی کروز در هنگام تخلیه در ادامه روز سه شنبه در اوکلند کالیفرنیا. بیش از 20 مسافر در برخورد با بیماری های حاد و نمرات از کانادایی ها برای خانه پرواز بودند در میان اولین گروه برای خروج کشتی دوشنبه. کشتی شناور شده بود خاموش سواحل کالیفرنیا از روز پنج شنبه زمانی که 21 از کسانی که در داخل از جمله 19 خدمه – آزمایش مثبت برای رمان coronavirus. ایالات متحده مسافران موظف هستند به صورت قرنطینه در پایگاه های نظامی.

در سواحل شرق کارائیب شاهزاده رو بدون بادبان منظور از مراکز کنترل و پیشگیری بیماری پس از یادگیری دو خدمه در حال انتقال از یک رگ دیگر که در آن حداقل یک مهمان آزمایش مثبت برای ویروس. نه عضو خدمه به نظر می رسد علامتی, Princess Cruises در بیانیه ای گفت. کارائیب شاهزاده خانم را توقف کوتاهی در گرند کیمن برای تست کیت و پس از آن است که انتظار می رود لنگر در سواحل فلوریدا تا بدون بادبان منظور برداشته شده است ،

– دیوید الیور و خورخه Ortiz

خطوط هوایی قطع پروازهای هشدار می دهند همه چیز می تواند ‘بدتر’

خطوط هوایی آمریکا اعلام کرد جارو پرواز به دلیل کاهش شیب افت تقاضای سفر. و بر خلاف کاهش قابل توجهی اعلام شده توسط ایران در هفته گذشته, آنها گسترش به اوج تابستان فصل مسافرت. آمریکا گفته است که کاهش بین المللی صندلی ظرفیت 10% در این تابستان از جمله 55 درصد کاهش در پرواز در سراسر اقیانوس آرام. پرواز در ایالات متحده کاهش خواهد یافت 7.5% برای ماه آوریل است. مسافران خواهد بود rebooked در پروازهای دیگر و یا ارائه بازپرداخت را انجام دهید حتی اگر آنها nonrefundable بلیط.

مدیر عامل دلتا اد Bastian گفت: رزرو به پایین 25 درصد به 30 درصد و شرکت هواپیمایی که آماده برای همه چیز به “بدتر.” این شرکت هواپیمایی که برش پرواز بین المللی ظرفیت 20 درصد به 25 درصد و داخلی 15 درصد. “این واضح است که یک رویداد اقتصادی” باستین گفت. “این یک ترس رویداد احتمالا بیشتر شبیه به 9/11 از آنچه که ما در (رکود) در سال 2009.”

– سحر Gilbertson

امور جانبازان و خانه های پرستاری در ‘وضعیت اضطراری’

جانبازان و امور تجهیزات پزشکی در حال غربالگری بیماران و محدود کردن بازدید کنندگان به عنوان آژانس هایش با پنج مورد از COVID-19. VA وزیر رابرت Wilkie نیز گفت: بازدید کنندگان اجازه داده نخواهد شد در تمام در آژانس 135 خانه های سالمندان که خانه بیش از 8000 جانبازان گفت: کسانی که از امکانات “رفتن به وضعیت های اضطراری است.” یک جانباز است و یک مورد تایید شده از ویروس, VA, مقامات گفت. چهار نفر دیگر را آزمایش مثبت است اما این یافته ها هنوز رتبهدهی نشده است تایید شده است.

– داناون شل در ایالات متحده آمریکا امروز

Ohio State توقف در کلاس های حضوری

ایالت اوهایو شد آخرین دانشگاه به حالت تعلیق در کلاس های حضوری به نفع مجازی آنلاین آموزش از طریق حداقل تا پایان این ماه در میان coronavirus نگرانی. پرینستون اعلام کرده است یک طرح مشابه. OSU نیز به حالت تعلیق در تمام دانشگاه-حمایت مسافرت های بین المللی حداقل تا مارس 20.

“ما در حال فعال در تلاش برای جلوگیری از بیماری و ادامه کار مهم این دانشگاه” رئیس جمهور Michael V. دریک گفت: در یک ایمیل به دانشگاه و جامعه است.

– جنیفر Smola The Columbus Dispatch

‘چرخ از فورچون’ چرخش بدون مخاطب

محبوب ان بی سی نشان می دهد بازی “چرخ از فورچون” جدیدترین پروژه تلویزیونی به تغییر برنامه های میان coronavirus را بترساند. نشان می دهد که مداخله بدون زنده استودیو مخاطبان ایالات متحده آمریکا امروز تایید کرده است. هفته گذشته CBS اعلام کرد که آن را تعلیق تولید در “مسابقه شگفت انگیز” در پاسخ به شیوع بیماری است. “ثروت” حمام ماه در پیشبرد بنابراین احتمالا ساکت تر نشان می دهد که نمی خواهد بلافاصله قابل توجه برای بینندگان در خانه. هر دو در حال فیلم برداری در یک استودیو در کالور سیتی, کالیفرنیا.

– Cydney هندرسون

رختکن از حد به رسانه ها

مقامات از چهار اصلی ورزش حرفه ای لیگ – MLB, NBA, NHL و MLS – اعلام کرده اند که تیم clubhouses و قفل اتاق را به طور موقت بسته شود به رسانه ها و غیر ضروری پرسنل موثر شنبه.

به جای آن همه مصاحبه برگزار خواهد شد در مناطق تعیین شده در خارج از رختکن. رسانه ها نیز خواست برای حفظ شش پا فاصله از بازیکنان در آن Q&A جلسات.

– Gabe Lacques باب Nightengale و جف Zillgitt

کالیفرنیا, شهرستان لغو تجمع جرم پس اول مرگ

شهرستان سانتا کلارا در کالیفرنیا لغو شد تجمع جمعی از بیش از 1000 نفر در یک حرکت است که می تواند تاثیر قابل توجهی بر سه تیم های ورزشی محلی. سفارش صادر شده توسط دپارتمان سلامت عمومی افسر در شب دوشنبه می آید در این شهرستان برای اولین بار coronavirus مرگ است. انبوه تجمعات بان می رود به اثر در 12 a. m. PDT شنبه خواهد شد و حداقل سه هفته.

این حرکت را به طور مستقیم تحت تاثیر رویدادهای برگزار شده در سن خوزه در SAP مرکز — صفحه اصلی از NHL کوسه و اهل را Barracuda — و همچنین در زمین لرزه ورزشگاه — خانه MLS’ زلزله — و به طور بالقوه حوادث در دانشگاه استنفورد در پالو آلتو.

— Jace Evans

بیشتر در coronavirus:

Coronavirus اسطوره افشا و خنثی:یک گاو واکسن bioweapons و $3,000 آزمون
است وجود دارد یک “گلوله نقره ای’ ضد عفونی کننده? کسب و کار پول نقد در وحشت در مدارس ‘این یک افتضاح خطر مرگ FDA رئیس هشدار در برابر کشتی در میان coronavirus

رییس جمهوری باعث می شود اولین سفر به ووهان پس از شیوع کروناویروس

رئیس جمهور چین چین سفر را ویروس کانون سهشنبه برای اولین بار از موارد از آن ناشناس بیماری تنفسی پدید آمده در شهر ووهان در ماه دسامبر. این بیماری را گسترش در چین بازیگران موشکافی در یازدهم رهبری amd او آشکارا غایب از چشم های عمومی در طول روزهای اولیه بحران است. شکست اولیه به سرعت واکنش نشان می دهند pegged شد در شهری و استانی در سطح مقامات.

Xi بازدید ممکن است نشان می دهد که حزب حاکم کمونیست است احساس اعتماد به نفس در مورد نتایج خود را ضد ویروس کمپین که تعطیل بسیاری از نقاط جهان به دومین اقتصاد شروع در اواخر ماه ژانویه است.

نقشه: کدام متحده coronavirus موارد ؟

در اینجا نگاهی که ایالات متحده باید موارد گزارش شده از COVID-19:

چه در سراسر جهان مرگ و میر?

جهانی مرگ و میر پیشی گرفته 4,000 دوشنبه شب تحت فشار قرار دادند با افزایش تعداد مرگ و میر در ایتالیا (463) ایران (237) کره جنوبی (54) با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

تعداد موارد تایید شده در حال نزدیک شدن است 115,000 با بیش از 80,700 در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس به کشته شدن بیش از 3,100 مردم است. شش کشور دیگر باید حداقل 1000 موارد — ایتالیا, ایران, کره جنوبی و فرانسه و آلمان و اسپانیا.

برای اکثر افراد این ویروس باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و اما آن می تواند پیشرفت بیماری های جدی از جمله ذات الریه به ویژه در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود. چه کسی می گوید موارد خفیف حدود دو هفته گذشته در حالی که بیماران مبتلا به بیماری های جدی بهبود می یابند در حدود سه تا شش هفته است.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>