Coronavirus به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن رود به اعلام اورژانس, بسیاری از مدارس, از, حوادث, لغو

Anthony Fauci, یک بازیکن کلیدی در تلاش برای مبارزه با کروناویروس می گوید: تاخیر نا امید کننده در آزمون برای این بیماری است untangled و که او پیش بینی یک “عمده تشدید” در یک یا دو هفته در گسترده دسترسی به آنها.

Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: MSNBC را “صبح جو” در روز جمعه است که عمده مشارکت بخش خصوصی در فرایند آزمایش را در مدت کوتاهی استراحت یک logjam است که محدود برای تست ویروس.

او اذعان کرد یک “قطع” در چند هفته گذشته اما این که شروع به دریافت untangled. “امیدوارم این است که پشت سر ما,” او گفت:.

“در عرض یک هفته ما در حال رفتن به تشدید تست و ظرف دو یا سه هفته ما را ببینید عمده پیشرفت” Fauci گفت.

در روز پنج شنبه Fauci به کنگره گفت که این کشور آزمایش رکورد به تاریخ بود “شکست.”

“این ایده از کسی گرفتن آن به راحتی راه مردم در کشورهای دیگر در حال انجام آن ما در حال راه اندازی است. من فکر می کنم ما باید باشد ؟ بله. اما ما نمی,” او شهادت دادند.

این یک گردباد از یک هفته — و آن را هنوز رتبهدهی نشده است.

مدارس سراسر کشور به طور موقت تعطیل. کاخ سفید به حالت تعلیق سفر از اروپا است. معاون رئیس جمهور مایک پنس انتظار دارد که “هزاران نفر” بیشتر آمریکایی ها برای تبدیل شدن به آلوده به COVID-19 ویروس.

به عنوان مورد تأیید کنه رو به بالا, ملت و جهان همچنان دست به گریبان با چگونه برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 4700 نفر از جمله حداقل 40 در سراسر شش ایالت در آمریکا — و بیمار حدود 130,000 در سراسر جهان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن حملات اوباما CDC به عنوان خانه و کاخ سفید مذاکره coronavirus پاسخ

در مواجهه با فشار خود دولت در پاسخ به کروناویروس همه گیر جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فزاینده کوبیدن تلاش های تحت سلف خود را به آماده شدن برای شیوع – اغلب با مشکوک ادعا می کند.

مغلوب ساختن پیشی جستن خود را آغاز آخرین حمله به رئیس جمهور باراک اوباما با یک صدای جیر جیر در اواخر روز پنجشنبه که تکرار یک روایت است که به طور فزاینده بریدن در میان هواداران خود: که اوباما “در زمان 6 ماه” اعلام اضطراری ملی در پاسخ به شیوع آنفولانزای خوکی 2009.

همچنین در واشنگتن: خانه به نظر می رسد نزدیک به تصویب عظیم فدرال پاسخ برای مقابله با تشدید بیماری همه گیر.

مجلس نانسی پلوسی اواخر روز شنبه گفت: رهبران کنگره و کاخ سفید بودند نزدیک به نهایی یک معامله بر روی یک جارو چند میلیارد دلاری بسته که تضمین رایگان تست برای همه آمریکایی ها – از جمله ایجاد و گسترش کارگر حمایت مانند مرخصی و بیمه بیکاری.

سهام آماده برای باز کردن بالاتر پس از بدترین افت از ‘دوشنبه سیاه’

جهانی سهام در چرخش شدید جمعه پس از وال استریت دچار بزرگترین افت از “جمعه سیاه” سقوط از سال 1987.

سهام ایالات متحده در معاملات آتی تحت تأثیر تیز بین سود و زیان با داو آتی در حال حاضر تا 1 ، 000 امتیاز پس از غوطه وری 2,352 امتیاز یا 10 درصد در روز پنج شنبه خود را برای بدترین حالت از دست دادن پس از آن نزدیک به 23 درصد افت در Oct. 19, 1987. داو آتی کاهش یافته و 700 امتیاز یک شبه در فرار تجارت.

استاندارد & ضعیف است 500 سقوط بیش از 20 درصد از آن در ماه فوریه رکورد پنج شنبه, کشویی به بازار خرس و رسما پایان وال استریت تاریخی 11-سال گاو در بازار اجرا شود. روز جمعه S&P 500 آتی رسید 5% راه اندازی اتوماتیک فنر.

تار و مار آمده است در میان لغو و خاموش شدن ناگهانی در سراسر جهان از جمله تهمت را تعلیق بسیاری از سفر به آمریکا از اروپا است. نگرانی بزرگ شده اند که کاخ سفید و مقامات دیگر در سراسر جهان نمی تواند و یا نمی خواهد مقابله با آسیب های اقتصادی از شیوع هر زمان به زودی, تهدید به پایان دادن به دهه توسعه اقتصادی.

– جسیکا مانتون

سوفی Grégoire ترودو همسر نخست وزیر کانادا آزمایش مثبت برای coronavirus

نخست وزیر کانادا جاستین ترودو همسر سوفی Grégoire ترودو دارای آزمایش مثبت برای coronavirus با توجه به بیانیه پنج شنبه از کامرون احمد مدیر ارتباطات برای نخست وزیر. “به دنبال توصیه های پزشکی او باقی خواهد ماند و در انزوا به هم بودن. او احساس خوبی است که مصرف توصیه می شود همه هشدارها و علائم خفیف باقی می ماند” احمد گفت. نخست وزیر ترودو ندارد, نشان, نشانه, اما خواهد شد در انزوا دوره برای 14 روز.

کلیسای مورمون تعلیق خدمات کلیسا در سراسر جهان

کلیسای عیسی مسیح قدیسان روز است به حالت تعلیق خدمات برای بیش از 30000 جماعت در سراسر جهان به عنوان کروناویروس جدید گسترش می یابد.

یوتا مبتنی بر ایمان و محبوب شناخته شده به عنوان کلیسای مورمون در بیانیه ای گفت: پنج شنبه که تصمیم گیری به طور موثر بلافاصله ساخته شده بود پس از مشاوره با رهبران کلیسای محلی مقامات دولتی و متخصصان پزشکی و به دنبال “خداوند متعال در این مسائل است.”

کلیسا خواست رهبران محلی به “انجام هر گونه ضروری رهبری جلسات از طریق تکنولوژی” و به مشورت با دیگر رهبران محلی برای تعیین چگونه به نشانه های موجود برای کاربران حداقل یک بار در ماه.

MLB تاخیر مارس 26 روز افتتاحیه; NHL MLS تعلیق فصول

لیگ اصلی بیس بال پنج شنبه اعلام کرد که آن را متوقف بهار آموزش بازی و تاخیر در روز افتتاحیه توسط حداقل دو هفته به دلیل شیوع کروناویروس.

این فصل به طور منظم برنامه ریزی شده بود برای شروع در مارس 26.

“بازیکنان هستند البته نا امید نمی شود آنها را قادر به رقابت در این زمینه” MLBPA مدیر تونی کلارک در بیانیه ای گفت. “در همان زمان, آنها رسمیت شناختن اهمیت بهداشت عمومی و ایمنی است.”

MLB شد آخرین فیلم های ورزشی مهم لیگ به اقدام به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس عذاب آمریکا

NBA به حالت تعلیق در آن فصل به طور نامحدود شنبه شب پس از یوتا جاز بازیکن رودی Gobert آزمایش مثبت برای ویروس. هم تیمی داناون میچل نیز آزمایش مثبت است. NHL به دنبال کت و شلوار و “مکث” آن فصل در روز پنج شنبه به عنوان لیگ برتر فوتبال.

NCAA لغو, مردان, زنان در مسابقات بسکتبال

NCAA که روز چهارشنبه گفت: بازی آن مردان و زنان مسابقات بدون طرفداران داد به اجتناب ناپذیر پنج شنبه و لغو آنها.

اذعان به شکست coronavirus و یک آبشار از عدم اطمینان در مورد چگونه بد مداوم آن گسترش ممکن است تاثیر بهداشت عمومی NCAA اعلام کرد تمام زمستان و بهار مسابقات قهرمانی شده اند به نام خاموش پس از یک سری از حرکت در سراسر متعدد ورزشی لیگ است که پیش بینی احتمالی ورود در این تصمیم.

“این تصمیم بر اساس تحول COVID-19 بهداشت عمومی را تهدید توانایی ما برای اطمینان از حوادث انجام و کمک به گسترش این بیماری همه گیر و impracticality از میزبانی چنین رویدادی در هر زمان در طول این سال تحصیلی با توجه مداوم تصمیم گیری ها توسط دیگر اشخاص” کالج ورزشی’ حکم بدن در بیانیه ای گفت.

این اولین بار است که مردان قهرمان نمی شود تصمیم گرفت پس از NCAA postseason بازی آغاز شد و در سال 1939 و برای اولین بار در زنان پس از NCAA گرفت که مسابقات در 1981-1982.

– دن Wolken

مدارس در اوهایو, مریلند, کنتاکی را تعطیل هفته

همه K-12 مدرسه در اوهایو تعطیل خواهد شد به مدت سه هفته با شروع از شنبه سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این coronavirus رژیم صهیونیستی است. مایک DeWine اعلام کرد. این حرکت را تحت تاثیر قرار حدود 1.8 میلیون کودک ثبت نام در مدارس.

مدت کوتاهی پس از اوهایو اعلام مریلند را سرپرست اعلام کرد دولت مدارس را نزدیک به دو هفته از شروع دوشنبه. اقدامات گسترده ترین اجباری مدرسه بسته شدن تلاش های ایالات متحده تا کنون.

در ایالت واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: از طریق توییتر که او الزامی تعطیلی همه مدارس در شاه پیرس و شهرستانهای اسنوهومیش که روز قبل او تحمیل ممنوعیت تجمع بیش از 250 نفر است. مدارس باید از روز شنبه از طریق آوریل 24.

سان فرانسیسکو نیز اعلام کرد که از آن خواهد شد بسته شدن تمام مدارس عمومی که در خدمت 54,000 دانش آموزان به مدت سه هفته با شروع از دوشنبه.

پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام ولف دستور داد تا پنج شنبه که مدارس در مونتگومری کانتی نزدیک به دو هفته از شروع جمعه به دلیل این که بسیاری از دولت coronavirus موارد قرار دارد.

در کنتاکی رژیم صهیونیستی. اندی Beshear به شدت توصیه می شود که تمام مدارس دولتی و خصوصی اما او صادر نشده منظور در عین حال ترک تصمیم به محلی منطقه. چند تا از آنها را در حال حاضر اعلام کرد تعطیلی.

– ارین ریچاردز و جسی Balmert

ما مرگ و میر در 40 با بیش از 1600 مورد تأیید

ایالات متحده کشته شد در 40 اوایل جمعه — 31 در واشنگتن و دیگران در کالیفرنیا و فلوریدا گرجستان نیوجرسی و داکوتای جنوبی.

وجود دارد بیش از 1600 مورد تأیید پوشش تقریبا کل نقشه با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز جمع آوری داده ها. تنها متحده بدون گزارش مورد: آلاباما, آلاسکا, آیداهو, مین, مونتانا, و, West Virginia. مونتانا ذکر شده است در میان کشورهای با تایید موارد در برخی از پایگاه داده; اما تنها آسمان بزرگ دولت مورد شامل یک زن محلی که تست مثبت در حالی که در مریلند است و نه به خانه بازگشت.

چه در سراسر جهان مرگ و میر?

جهانی مرگ و میر شروع به پریدن کرد به 4,720 اوایل جمعه با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

تعداد موارد تایید شده بود بیش از 128,000 از جمله نزدیک به 81,000 در سرزمین اصلی چین که در آن ویروس به کشته شدن بیش از 3,100 مردم است. اما در روز چهارشنبه مدیر CDC گفت که اروپا تا به حال ظهور در حال حاضر به عنوان جدید “کانون.”

ایتالیا است که در میان نقاط داغ با بیش از 12,400 مورد تأیید و 827 مرگ و میر. فرانسه اسپانیا و آلمان همه پیشی گرفته 2,000 موارد تایید شده در روز پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>