Coronavirus به روز رسانی: مغلوب ساختن پیشی جستن به آمریکا و مکزیک, مرز, به تعویق انداختن پرداخت وام دانشجویی; NY رها قوانین سختگیرانه

فرمانداران در کالیفرنیا و پنسیلوانیا در زمان boldest اکشن و در عین حال به سرعت گسترش coronavirus و آمریکا ضربه دو گریم دیدنی — بیش از 200 کشته و بیش از 14000 تایید موارد — به عنوان همه گیر ادامه داد: روز جمعه به طور چشمگیری تغییر کند.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گذاشته جدی متناوب پیش بینی می شود که بیش از نیمی از 40 میلیون به علاوه کالیفرنیا جمعیت خواهد قرارداد COVID-19 در بعد از هشت هفته و خواسته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره فدرال برای کمک به. بعد پنج شنبه, Newsom صادر ایالت منظور تشویق ساکنان به ماندن در خانه.

“وجود دارد یک قرارداد اجتماعی مردم من فکر می کنم تشخیص نیاز به انجام بیشتر برای پاسخگویی به این وضعیت” Newsom گفت.

اقدامات او بودند شبیه به کسانی که از پنسیلوانیا رژیم صهیونیستی است. تام ولف که دستور داد همه “غیر پایدار زندگی” کسب و کار را تعطیل و یا خطر اجرای از پلیس ایالتی.

همچنین پنج شنبه, ایتالیا, مرگ و میر پیشی گرفتن چین, ایالات متحده, مقامات بهداشت هشدار داده است که این ویروس نیز می تواند کشنده برای جوانان و وزارت امور خارجه ایالات متحده توصیه آمریکایی ها به سفر خارج از کشور. صدها نفر از آمریکایی ها در حال حاضر رشته در خارج از کشور. در ضمن FDA همچنان به جستجو برای یک واکسن اما اعتراف آنها ماه به دور است.

در سراسر جهان مرگ و میر را در صدر 10,000 با بیش از 244,500 تایید موارد با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز داده داشبورد.

NIH رئیس: بهترین واکنش یک نفر را پیدا کنید ‘بیش از حد شدید’

بالا متحده سلامت گفت: با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز در مصاحبه ای که موثر ترین پاسخ های فدرال و مقامات دولتی می تواند به کروناویروس است که اکثر آمریکایی ها را پیدا کنید بیش از حد شدید است.

فرانسیس کالینز مدیر موسسه ملی سلامت نمی خواهد به طور مستقیم اظهار نظر در مورد اینکه آیا تهمت و دولت باید بلافاصله سفارش در مجموع ملی مستند از جمله در ایتالیا که در آن مردم تنها مجاز خارج برای سفر به سوپر مارکت و فوريت های پزشکی به جمع آوری داروهای تجویزی.

اما در پاسخ به این پرسش که آیا ایالات متحده باید اتخاذ گسترده محدودیت او گفت که “رویکرد ما باید در حال حاضر است که اکثر مردم پیدا کردن بیش از حد شدید چرا که در غیر این صورت آن است نه به اندازه کافی شدید.”

Collins یکی از برتر کشور کارشناسان بهداشت عمومی. موسسه ملی بهداشت است که یک سازمان از وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

او گفت که ایالات متحده باید “بسیار مهم و درس از” مکان در آسیا مانند چین و کره جنوبی و سنگاپور و تایوان که در آن “بسیار فعال سیستم” ایجاد شده است “برای جلوگیری از انتقال بیشتر با داشتن پناهگاه مردم در محل جلوگیری از فعل و انفعالات شستن دست ها و تمام چیزهای دیگر که ما می دانیم که تفاوت را (مانند دسترسی آسان به تست و قوی تماس با ردیابی).”

– کیم Hjelmgaard

گزارش: سناتورهای فروش سهام در آستانۀ سقوط اقتصادی

سنسور. ریچارد با مته سوراخ کردن R-C. N. c و کلی Loeffler, R-Ga., فروش مقدار قابل توجهی در بازار سهام در مدت کوتاهی قبل از بازارهای مالی سقوط به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس گزارش های رسانه ها می گویند. سناتور حال خود رها شده اند تا به حال دانش در مورد گسترش coronavirus پیش از فروش خود را.

ProPublica گزارش داد که با مته سوراخ کردن که ریاست کمیته اطلاعات مجلس سنا ریخته جایی بین $628,000 و $1.72 میلیون از سهام زیادی از آمد که از صنعت مهمان نوازی. روزانه وحش نیز گزارش داد که Loeffler و فروش سهام به مقدار بین $1.27 میلیون و 3.1 میلیون دلار شروع همان روز او را از شرکت در یک جلسه مطبوعاتی در coronavirus.

با مته سوراخ کردن است سخنگوی گفت ProPublica که او “ثبت افشای مالی فرم به صورت شخصی و معاملات انجام شده از چند هفته قبل از ایالات متحده و بازارهای مالی نشان داد نشانه هایی از نوسانات با توجه به رشد شیوع کروناویروس.” Loeffler در توییتر به نام گزارش “مضحک & بی پایه و اساس حمله کند.”

نیویورک تایمز در همین حال گزارش شده Sens. سناتور کالیفرنیا و جیمز Inhofe R-Okla., همچنین فروش سهام در اوایل سال آینده از رکود بازار. فاینستاین همراه با شوهرش در میان فروخته شده $1.5 میلیون و 6 میلیون دلار در اواخر ماه آوریل و اواسط ماه فوریه.

– جانین Santucci

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom: 25 میلیون نفر آلوده می شود

این رقم خیره کننده Newsom نازل شده است بر اساس برآورد دولت او مشخص شده در نامه ارسال شده به مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه.

“ما پروژه که حدود 56 درصد از جمعیت ما — 25.5 میلیون نفر — را با آلوده این ویروس بیش از هشت هفته دوره” Newsom نوشت: درخواست مغلوب ساختن پیشی جستن به ایستگاه USNS Mercy Hospital کشتی در لس آنجلس بلافاصله و نگه داشتن آن وجود دارد تا ماه سپتامبر به سهولت گونه در بیمارستان.

در یک جداگانه نامه ای به رهبران کنگره پنج شنبه, Newsom گفت: کالیفرنیا به احتمال زیاد نیاز به بیش از 1 میلیارد دلار در کمک های فدرال به عنوان تعدادی از coronavirus موارد در دولت همچنان به ضرب.

همانطور که از شنبه شب 675 نفر در کالیفرنیا در حال آزمایش مثبت برای coronavirus و 16 فوت کرده است با توجه به California Department of Public Health.

– سام Metz پالم اسپرینگز (کالیفرنیا.) آفتاب صحرا

پنسیلوانیا بسته ‘غیر پایدار زندگی’ کسب و کار

همه “غیر پایدار زندگی” کسب و کار در پنسیلوانیا دستور داده شد به نزدیک پنج شنبه شب به سرعت گسترش coronavirus رژیم صهیونیستی است. تام گرگ گفت.

فرماندار سفارش ساخته شده است پس از اعطا قدرت فوق العاده ای بر “اعلامیه فاجعه اضطراری مانند COVID-19.”

اجرای اقدامات در برابر کسب و کار است که نمی توانم از مکان های فیزیکی آغاز خواهد شد در 12:01 صبح شنبه. در شرایط تخفیف ویژه معافیت داده خواهد شد به کسب و کار است که در حال تهیه و یا خدماتی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

در میان کسب و کار است که باید تعطیل هستند و اکثر شرکت های تولید, ساختمان, ساخت و ساز, ابزار ساخت و ساز, ساخت و ساز جاده خودرو نمایندگی nondurable goods تاجر عمده فروشان و فروشگاه های لباس و تخصص فروشگاه های مواد غذایی.

– صدفی Stallsmith York (Pa.) رکورد روزانه

جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد 1200 دلار پرداخت پول نقد در بسته نجات

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل روز پنج شنبه رونمایی تاریخی بسته محرک اقتصادی که شامل پرداخت های مستقیم از 1200 دلار به افراد و کمک به کسب و کار برای مقابله با سلامتی و اقتصادی آسیب از رمان coronavirus.

“ما باید به مردم آمریکا را پشت گفت:” مک کانل R-Ky.

عروسی زوج ها خواهد بود واجد شرایط برای $2,400 در کمک با اضافی $500 برای هر کودک.

کمک خواهد شروع تدریجی برای افراد با درآمد حداقل $75,000 و نمی خواهد در دسترس برای کسانی که با تنظیم درآمد ناخالص بالاتر از $99,000. کمک برای زوج مرحله پس از 150.000 دلار و در دسترس است برای کسانی که مشترک با درآمد بیش از $198,000.

– مورین Groppe نیکلاس وو Ledyard شاه و Christal هایس

انگلستان روزنامه به خوانندگان در میان coronavirus: ما #ThereWithYou

ده ها تن از روزنامه ها در انگلستان زد همان صفحه اول صبح جمعه به راه اندازی #ThereWithYou کمپین تلاش برای اطمینان بخشیدن به خوانندگان در طول coronavirus بیماری همه گیر.

Archant رسیدن JPI رسانه Newsquest و Iliffe درگیر در مبارزات با توجه به برهموود & Elstree بار در انگلستان است. Newsquest متعلق به گانت شرکت مادر برای ایالات متحده آمریکا امروز.

تیتر در صفحه اول آمده است: “هنگامی که شما در خود ما وجود دارد با شما.” هر روزنامه نیز در حال اجرا یک بیانیه ارتکاب به آن جامعه و تعهد به حفظ اعتماد جریان اخبار.

Gen Z spring breakers حزب به عنوان سواحل نزدیک CDC هشدار در افراد جوان

ویدئوها و عکس های بهار شکن در فلوریدا را ریخت و در نشان دادن نوجوانان و بزرگسالان جوان wading را در آب مهمانی در ساحل و در غیر این صورت از طریق رفتن با خود برنامه سفر در روزهای اخیر.

“اگر من تاج من تاج. در پایان روز, من قصد ندارم به اجازه دهید آن را من جلوگیری از, مهمانی,” بهار قدم بردی Sluder به رویترز گفت در میامی.

به عنوان عکس ها و ویدئوها را به نظر می رسد برخی از نمادین رخصتی بهار, مکان باید در تلاش برای متوقف کردن ، شهر میامی بیچ بسته ساحل جنوبی تا اطلاع ثانوی. فورت Lauderdale بسته سواحل آن بیش از حد. ویکی گفت: سواحل آن خواهد, از شنبه.

مقامات در فلوریدا کلید و کلید غرب گفت: آنها تمام هتل ها campgrounds اجاره کوتاه مدت و دیگر موسسات مسکن, یکشنبه, کلید هفتگی گزارش شده است.

در یک گزارش منتشر شده روز شنبه داده ها از CDC نشان داد افراد جوان هنوز هم می تواند در صورت عوارض جدی از COVID-19. مردم در سنین 20 تا 44 حدود 20 درصد از ایالات متحده موارد که منجر به بستری شدن در بیمارستان شناخته شده با توجه به مقدماتی ایالات متحده داده است. داده ها محدود بود و نمی تواند برای حساب کاربری اساسی شرایط CDC گفت.

ما مسیر را دنبال میکنیم ایتالیا ؟

ایالات متحده می تواند به زودی پیدا کردن که آیا این احتمال وجود دارد که بعد از کره جنوبی و یا بعد از ایتالیا می آید به شتاب از coronavirus موارد و مرگ و میر. کره جنوبی موفق به “صاف منحنی” با اقدام تهاجمی. یک تجزیه و تحلیل داده ها توسط ایالات متحده آمریکا امروز نشان می دهد که آمریکا در مسیر روند است نسبت به ایتالیا است که در آن شرایط در حال وخیم تر.

“هنگامی که شما در یک منحنی نمایی هر لحظه خطرناک است” فرانسیس کالینز مدیر موسسه ملی سلامت گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

CDC بدترین-مورد-سناریو این است که تا به 210 میلیون آمریکایی را آلوده دسامبر. بر اساس این پیش بینی 21 میلیون نفر خواهد نیاز به بستری شدن در بیمارستان و 200,000 تا 1.7 میلیون می میرند. کالینز گفت که اگر آمریکا طول می کشد اقدامات شدید “ما قطعا باید قادر به بلانت” منحنی. “اما اجازه دهید روشن شود: وجود دارد رفتن به یک جاده بسیار خشن.”

– کیم Hjelmgaard و جیم Sergent

وزارت امور خارجه به آمریکایی ها: آیا سفر در خارج از کشور در میان coronavirus

وزارت امور خارجه اسبق آمریکایی ها به سفر در سطح بین المللی قویترین آمریکا هشدار هنوز به عنوان بیماری همه گیر خود ادامه داده و ثابت مارس در سراسر جهان است.

این اداره در روز پنج شنبه صادر سطح 4 مشاوره برای سفر به خارج از کشور — “سفر نیست” — تنها چهار روز پس از آن صادر سطح 3 — مشورتی “تجدید نظر در سفر است.”

“در کشورهایی که خروج تجاری گزینه های در دسترس باقی می ماند شهروندان ایالات متحده که در ایالات متحده زندگی باید ترتیب برای بازگشت فوری به ایالات متحده مگر اینکه آنها آماده هستند به باقی می ماند در خارج از کشور برای یک دوره نامحدود” مشورتی گفت. “شهروندان آمریکایی که در خارج از کشور زندگی می کنند باید همه مسافرت های بین المللی.”

– Curtis تیت

– اردن کولور سیتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>