آخرین:

تورنتو افتتاح اولین مرکز از نوع خود را برای کسانی که با COVID-19 که نمی توانند خود منزوی در خانه. شمال قبل از ظهر مدرسه ملت اول به دلیل COVID-19 بسته شد. اولین موارد مانیتوبا از COVID-19 در ملل اول شناسایی شده در رودخانه فیشر و پگوئیس. مجمع عمومی سازمان ملل متحد قطعنامه مقابله با همه گیر را به شدت تصویب کرد. مجارستان با ۹۱۶ مورد جدید، تعداد رکورد دیگری از افرادی را که به تازگی به ویروس کرونا مبتلا شده اند، ثبت می کند.

تورنتو در حال باز کردن یک مرکز برای کسانی که COVID-19 که نمی توانند خود منزوی در خانه – خدمات دولت فدرال می گوید به شهرهای دیگر در سراسر کشور باز است.

پتی حاجدو، وزیر بهداشت می گوید دولت فدرال ۱۳٫۹ میلیون دلار به بهداشت عمومی تورنتو ارائه می دهد – به اندازه کافی برای راه اندازی مرکز انزوای ۱۴۰ اتاقه که این آخر هفته را برای ۱۲ ماه آینده باز می کند.

حاجدو روز جمعه در یک کنفرانس خبری در تورنتو گفت: «ما داستان های دلخراش مردم را شنیده ایم که می دانند بیمار هستند و می دانند که ظرفیت متوقف کردن گسترش در داخل خانه خودشان را دارند.»

“این فضا برای افرادی که در مسکن زندگی می کنند که فاقد فضای لازم برای اجازه دادن به آن دوری مناسب در دسترس خواهد بود.”

دکتر آیلین دو ویلا، افسر پزشکی بهداشت تورنتو، گفت مرکز انزوا «بخش مهمی» از طرح این شهر برای مقابله با تجدید حیات احتمالی رمان کروناویروس است.

د ویلا گفت: “چیزی که این همه پایین می آید به سادگی این است: بسیاری از مردم که در زیر یک سقف زندگی می کنند و فضای کافی این خطر را افزایش می دهد که COVID-19 در آن خانوار گسترش خواهد یافت، که به این معنی است که می تواند در جامعه گسترش یابد، بیش از حد،” د ویلا گفت. این سایت انزوای داوطلبانه به کاهش آن خطرات کمک می کند.”

به گزارش وب سایت این شهر، این شهر روز جمعه ۷۱ مورد جدید را به این استان گزارش کرد – بالاترین شمارش تک روزه تورنتو از اواسط ماه ژوئن.

سازمان دیده بان | COVID-19 موارد در حال افزایش در بخش هایی از کانادا 6 ماه به همه گیر:

شش ماه به یک همه گیر جهانی، کانادا واقعا کجا ایستاده است؟ ما به شما نشان می دهیم که چرا اعداد امروزی داستان متفاوتی نسبت به بهار باز می گویند. 2:06

د ویلا گفت: محققان بهداشت عمومی به صورت موردی تعیین خواهد کرد اگر کسی که مبتلا به این بیماری می تواند از منزوی شدن در مرکز جدید به جای ماندن در خانه بهره مند شوند.

شهردار جان توری گفت افراد زیادی در تورنتو هستند که نمی توانند در خانه خود منزوی شوند.

او می گوید: «داده ها به ما نشان داده است که محله های با درآمد پایین تر در مراحل اولیه و امروز توسط COVID-19 به طور نامتناسبی تحت تأثیر قرار گرفته اند، تا حدودی به این دلیل که افرادی که در این جوامع زندگی می کنند هنگامی که آزمایش مثبت کردند، ممکن است پس از آن مشکلی را برای منزوی کردن درست خود تجربه کرده باشند.»

توری گفت او و مقامات بهداشتی چندین ماه است که در مورد این ایده با دولت فدرال بحث می کنند.

جو کرسی رئيس هيات بهداشت تورنتو گفت از سایت های انزوا در نيويورک، شيکاگو و ووهان چين برای کاهش انتقال جامعه با موفقيت استفاده شده است.

وی در بیانیه ای اعلام کرد تورنتو همچنین دو مرکز انزوای دیگر را برای افراد مبتلا به COVID-19 که از بهار بی خانمانی را تجربه می کنند، اداره کرده است.

حاجدو گفت در حال حاضر برنامه ای برای تاسيسات ديگری در جای ديگر وجود ندارد، اما او از اواخر ماه ژوئن با بسياری از شهرداران بزرگ شهر صحبت می کند و آن گفتگوها ادامه دارد.

او می گوید: «اگر شهر به آن سرویس نیاز داشته باشد، بله، ما با آنها کار خواهیم کرد تا مطمئن شویم که می توانیم حمایت مشابهی ارائه دهیم.»

در اینجا چیزی است که در اطراف بقیه کانادا اتفاق می افتد

تا ساعت ۸ صبح ET روز شنبه کانادا ۱۳۵٬۶۲۶ مورد کروناویروس تأیید شده و فرضی داشت. استان ها و سرزمین ها ۱۱۹٬۶۷۴ نفر از کسانی را که بهبود یافته یا حل و فصل شده اند، ذکر کرده اند. اخبار CBC tally از مرگ و میر بر اساس گزارش های استانی، اطلاعات بهداشت منطقه ای و گزارش CBC در 9205 ایستاد.

مدرسه ای برای حدود ۴۰ دانش آموز تاکلا نیشن در شمال بریتیش کلمبیا اولین مدرسه ای در این استان است که به دلیل COVID-19 از زمان آغاز سال جدید مدرسه در این هفته بسته شده است. (مدرسه نز ویدزوهل) …

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de