شرکت های بزرگ رسانه ای است که عملا Baying دولت پلیس

اداره پلیس نیویورک (NYPD) به طور کلی می تواند تکیه بر رسانه های شرکت های بزرگ به عنوان متحدان در پلیس برانگیز مسائل. یک مورد در نقطه, نیویورک, مترو تظاهرات در اوایل این ماه که در آن گروه فعال Decolonize این محل برگزار صدها نفر از مردم به اشغال شهر نیویورک به ایستگاه های مترو به تقاضای حمل و نقل رایگان برای همه و پایان دادن به racialized overpolicing در سیستم مترو. وجود دارد یکی از آسیب گزارش شده است.

چشم انداز یک رویداد آشکارا به انتقاد از تاکتیک های پلیس تا به حال فاکس نیوز (1/31/20) scandalized. “Antifa برنامه های گسترده ضد پلیس در نیویورک مترو” تیتر آن بخوانید. به نقل از پلیس خیرخواه ارتباط آن ادعا کرد که “ضد جنبش پلیس” است که با هدف برای “تخریب نظم عمومی است.” مانند روباهبریتانیا ایمیل های روزانه (2/1/20) به نظر می رسد به خصوص وحشت زده است که تظاهرکنندگان پوشش چهره خود را: “نقاب ضد پلیس معترضان طوفان بزرگ مرکزی در طول یک ساعت یک عجله و خرابگری ایستگاه های مترو در سراسر نیویورک” زد تیتر آن.

اخبار محلی مانند ABC7 نیویورک (2/5/20) ادعا کرد که نقاب “خرابکاری” شد و بخشی از یک “جنایتکار تلاش” که به “سطل آشغال” مترو. نمونه هایی از مترو تخریب ارائه شده به مبلغ انزال زن چسب به کارت خوان و قفل درب باز اجازه می دهد مسافران برای سوار شدن به صورت رایگان. خبرنگار Derick والر همچنین گفت: بینندگان که معترضان نقاشی مبتذل, پیام, دوربین سوژه متحرک از روبرو به یک دیوار خواندن “هیچ NYPD” برای نشان دادن. ABC به پایان رسید با یک درخواست برای بازداشت معترضان: “هر کسی با اطلاعات خواست به تماس NYPD را Crime Stoppers تدریس خصوصی در خانه.”

این بود که به سختی Shay را از شورش. در عین حال روزنامه نیویورک دیلی نیوز (2/4/20) هنوز هم خشم: “حذف شدهها مترو جرم است نه سیاسی سخنرانی” این استدلال آن را به عنوان نامیده می شود برای دولت قصاص.

اما شاید نیویورک پست—با اشاره به تکرار NYPD نقاط صحبت کردن (FAIR.org, 7/26/19)—که بیشتر از مجموعه ای مرده در برابر عمل است. “پلیس نفرت از خرابکاری” و “رادیکال آشوبگران” “یورش برده و ترمینال مرکزی در طول ساعت شلوغی,” “wreaking ویران” و برگزاری “نفرت نشانه” مانند “هیچ کرایه بدون پلیس” آن گفت: خوانندگان (1/31/20, 2/5/20). Cop-haters, با توجه به یک منبع (2/1/20) بودند انجام یک “پیچ خورده دستور کار” از “خشونت علیه پلیس.” در سراسر گزارش خود تنها منابع ناشناس بودند مقامات پلیس منجر داستان به صدا بسیار شبیه بودند نوشته شده توسط NYPD خود را.

این عشق از پلیس تمدید نمی شود به هنگ کنگ, افسران, اما. در مقایسه با شهر نیویورک که در آن میزان آسیب محدود بود به چه مقدار کمی از رنگ و چسب می تواند انجام دهد در اکتبر هنگ کنگ, تظاهرات خاموش کردن کل سیستم مترو (که حمل 5 میلیون روزانه) توسط بمب گذاری در قطار و ایستگاه های. در حالی که گزارش در بمب گذاری های نیویورک پست (10/12/19) اصرار داشت که آنها نه ضد پلیس خرابکاری اما صلح آمیز “معترضان طرفدار دموکراسی” دفاع از استقلال شهرستان دولت در برابر پکن. زودتر مترو برخورد شرح داده شد (New York Post, 8/12/19) به عنوان پلیس راه اندازی یک “خشونت سرکوب دموکراسی شدند.”

یکی دیگر از پست سرمقاله (11/13/20) ساخته شده است آن را کاملا روشن است که آنها فکر می کردند مسئول بود: “هنگ کنگ بحران است به طور کامل پکن گسل” شد تیتر آن به عنوان هیئت تحریریه را محکوم کرد “بی امان درایو به حذف تمام [از معترضان طرفدار دموکراسی’] آزادی.”

شرکت های بزرگ رسانه ای است که به نظر می رسد پس از احساس خطر با نیویورکی با پوشیدن ماسک جلال همتایان خود در هنگ کنگ انجام چیزی مشابه به همین. جمله اول از CNBC’s گزارش (10/4/19) در دولت, ماسک, بان کی مون و پس از آن مترو shutdown شامل قابل توجه عبارت “معترضان طرفدار دموکراسی را به آتش کشیدند کسب و کار و ایستگاه های مترو” ترکیبی از شرایط—”طرفدار دموکراسی” و “آتش کشیدند”—به احتمال زیاد دیده می شود به حال ما چپ انجام چیزی مشابه به همین. در حالی که تاکید بر این که در پاسخ به ماسک ممنوعیت تظاهرات “پرتاب بمب بنزین در پلیس” این گزارش می گوید که آنها بخشی از یک “دموکراسی.”

رادیو فردا (10/5/19) و همسرم (10/4/19) نیز توصیف هزاران نقاب فعالان خاموش کردن کل شبکه مترو با بمب گذاری در ایستگاه ها و تنظیم آتش به قطار به عنوان بخشی از یک “طرفدار دموکراسی” اعتراض. به واشنگتن پست‘s سرمقاله (10/5/19) در مورد این موضوع ارائه نقاب فعالان به عنوان قهرمان “حاکمیت قانون” در اعتراض به “خشونت پلیس” و “استفاده بیش از حد از زور” و تلاش برای “حفظ خود در بازار آزاد سیاسی و آزادی.” چین تنها در گسل آن به این نتیجه رسیدند.

پیام از رسانه ها روشن است: خود معترض هستند خوب بدون در نظر گرفتن آنچه که آنها انجام می دهند; ما در حال خرابکاری اراذل و اوباش و جنایتکاران. خود پلیس بد هستند; ما در حال unimpeachable قهرمانان زیر آتش فقط برای انجام شغل خود را. روزنامه نگاران که از نزدیک با پلیس credulously تکرار اظهارات خود و چاپ copaganda هل دادن یک مشکوک “جنگ با پلیس” روایت تکرار تهمت خود را به زحمت می تواند به نوبه خود به anarcho-کمونیست ها به چالش کشیدن قدرت بسته به ملت گزارش ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de