شرکت های بزرگ رسانه ای اصرار فلسطینی به تسلیم شدن به تهمت

Trump adminstration's 'Vision for Peace' in Israel/Palestine

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “چشم انداز برای صلح”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را “معامله قرن” است که ظاهرا یک طرح برای حل مسئله فلسطین. اما به عنوان مایکل Lynk سازمان ملل متحد گزارشگر ویژه در مورد وضعیت حقوق بشر در فلسطین اشغالی از سال 1967 را معامله نمی کند, پیشنهاد فلسطینی ها دولت اما

یک قرن 21 bantustan در خاورمیانه است. فلسطینی statelet پیش بینی با طرح آمریکا خواهد بود پراکنده archipelagos غیر پیوسته خاک به طور کامل احاطه شده توسط اسرائیل با هیچ خارجی, مرزهای بدون کنترل حریم هوایی خود را بدون حق یک نظامی برای دفاع از امنیت خود هیچ جغرافیایی و اساس عملی اقتصاد بدون آزادی و بدون توانایی به شکایت قضایی بین المللی انجمن ها علیه اسرائیل و یا ایالات متحده است.

آل اسحاق یک فلسطینی سازمان غیر دولتی است که مشورتی ویژه وضعیت با سازمان ملل متحد اشاره می کند که این پیشنهاد “پاداش اسرائیل به صورت غیر قانونی خود را استعمار از اشغال فلسطین (انتخاب کردن) با اجازه دادن به اسرائیل برای ضمیمه قلمرو بیشتری در نقض آشکار قوانین بین المللی” “تعهد ایالات متحده آمریکا’ غیر قانونی به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت اسرائیل…[و] یک جانبه فلسطینی ها از نوار ادعای خود را به حاکمیت.”

به عنوان B’Tselem اسرائیل حقوق بشر سازمان قرار می دهد و آن را تحت این طرح

فلسطینی ها را نمی خواهد بود قادر به اعمال حق خود برای تعیین سرنوشت و ادامه خواهد داد تا به طور کامل وابسته به اسرائیل حسن نیت برای زندگی روزانه خود را با هیچ حقوق سیاسی و هیچ راهی برای نفوذ در آینده خود را. آنها ادامه خواهد داد تا در رحمت اسرائیل شدیدی اجازه رژیم و نیاز به رضایت خود را برای هر گونه ساخت و ساز یا توسعه است. در این معنا نه تنها طرح موفق به بهبود مخمصه خود را در هر راه, اما, در واقع, آن برگ های آنها را بدتر آن را به عنوان استمرار این وضعیت می دهد و آن را شناخت.

استعماری ideologists در رسانه های آمریکا با انتقاد از “معامله قرن” اما پیشنهاد کرد که چون فلسطینی ها هستند در یک موقعیت ضعیف آنها باید در نظر مغلوب ساختن پیشی جستن را تسلیم.

توماس فریدمن از نیویورک تایمز (1/28/20) استدلال کرد که

در حالی که من درک می کنم که چرا رهبران فلسطینی در حال محکوم کردن این طرح آنها با این حال باید سعی کنید به برخی از لیموناد از این تهمت لیمو. آن را به عنوان اگر آنها بسیاری از گزینه های بزرگ و مقاومت در برابر اشغالگری اسرائیل است بدست آنها هیچ جا. رهبران فلسطینی شده اند feckless و تقسیم برای برخی از زمان آنها را تحریم طراحی این طرح است. هنوز هم اگر من آنها را من می خواهم بگویم مغلوب ساختن پیشی جستن “بله اما ما با استفاده از این برنامه به عنوان یک طبقه در مذاکرات با اسرائیلی ها و نه سقف.” آنها قطعا به دست آوردن بسیاری از ما عرب و اروپایی خوب خواهد شد و در تلاش است که رویکرد است. چه آنها را مجبور به از دست دادن ؟

برای فریدمن راه حل برای دهه ظلم و ستم اسرائیل و سلب مالکیت است که برای فلسطینی ها به “برخی از لیموناد” از تجربه; این ایده که اسرائیل باید متوقف کردن سرکوب و dispossessing آنها را نیست در خور تفکر.

NYT: Every Time Palestinians Say ‘No,’ They Lose

“چیزهایی که به ندرت به خوبی برای کسانی که سعی در زنده تاریخ رو به عقب” برت استفنز (New York Times, 1/30/20) سخنرانی فلسطینی ها.

این بار‘ برت استفنز (1/30/20) در زمان یک موقعیت مشابه بر اساس خواندن خود را از هفت دهه گذشته:

تقریبا هر بار که به سمت عرب گفت: آن زخم تا با کمتر.

که درست پس از آن را رد کرده و در سال 1947 سازمان ملل متحد پارتیشن طرح که با ایجاد یک دولت فلسطینی در یک مقدار بزرگتر از رد پای یکی که باقی مانده بود پس از اسرائیل در جنگ استقلال. درست شد در سال 1967 پس از اردن خودداری اسرائیل entreaties به حمله که منجر به پایان حکومت اردن در کرانه باختری است.

درست شد در سال 2000 زمانی که سوریه را رد کرد اسرائیل ارائه به بازگشت بلندی های جولان که در نهایت برای ما به رسمیت شناختن اسرائیل و حاکمیت آن سرزمین. درست شد بعد از آن در همان سال پس از یاسر عرفات خودداری اسرائیل را یک دولت فلسطینی با پایتخت در شرق بیت المقدس که منجر به دو دهه از تروریسم فلسطینی جنگ داخلی سقوط اسرائیل صلح کمپ و وضعیت ما در حال حاضر.

آن را در این الگو که بی پرده رد توسط رهبران فلسطینی از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین محمود عباس را محکوم کرد و آن را به عنوان یک “توطئه مقابله”—باید دیده شود. امتناع امروز را تقریبا به ناچار منجر به گرفتن کمتر از فردا.

را کنار بگذارند که Stephens نشان می دهد—سهوا به نظر می رسد اسرائیل را توسعه غیرت و فرو می ریزد و فلسطینی ها و کشورهای عربی بسیار با سیستم های مختلف سیاسی و بین المللی موقعیت خود را به یکی از بی نظم لکه به نام “سمت عرب.” استفانز’ استعماری عذرخواهی است غیرتاریخی gobbledygook:

  • او باعث می شود آن صدا غیر منطقی است که “در سمت عرب” را رد کرد 1947 Partition برنامه اما این طرح بسیار غیر منصفانه: مردم یهودی اختصاص کمتر از یک سوم از جمعیت فلسطین و متعلق به کمتر از 7 درصد از زمین شد که با توجه به اکثریت این سرزمین است.
  • اسرائیل تحریک سال 1967 جنگ با تعجب حملات نیروهای کشورهای عربی از جمله حمله به نیروی هوایی اردن قبل از اردن متعهد نظامی پاسخ.
  • سوریه را رد نمی کند “اسرائیل ارائه به بازگشت بلندی های جولان” در سال 2000: کسانی که مذاکرات به دلیل سقوط به توافق رسیده بود بیش از چنین مسائل حیاتی به عنوان مرز بین سوریه و اسرائیل است.
  • چه عرفات ارائه شده در سال 2000 بود که “دولت” اما حاکمیت محدود در کرانه غربی و غزه خرده که او را مجبور به رها حق فلسطینی ها برای بازگشت به خانه های که از آنها قومی پاک در سال 1948.
  • استفن نیز از دست رفته جزئیات بسیار مهم در مورد فلسطین و جنگ های داخلی او ذکر شده یعنی که آن را با ما هماهنگ شده و با حمایت.
  • او با اشاره به “دو دهه از تروریسم” مبهم است اما این امر باید شامل قسمت چنین به اسرائیل در سال 2014 عمليات “صخره استوار” که در طی آن اسرائیل کشته 1,462 غیرنظامیان فلسطینی یک سوم آنها را کودکان به راحتی خونین ترین امر در دو دهه گذشته در اسرائیل/فلسطین.

نقطه از این تحریف روشن است: به نشان می دهد که ناسازگاری از فلسطینی ها و اعراب به طور کلی دلیل است که یک صلح عادلانه نبوده است به دست آورد و به سرزنش فلسطینی ها خود را برای ظلم و ستم.

WaPo: The Trump peace plan is a squeeze play against the Palestinians. It might work.

دیوید ایگناتیوس (واشنگتن پست , 1/28/20) به فلسطینی: “اگر شما رد این معامله به عنوان بد به عنوان شما فکر می کنم این ممکن است چیزی است که شما می خواهید برای دریافت به جای؟”

دیوید ایگناتیوس در واشنگتن پست (1/28/20) نوشت که “فلسطینی تضاد قابل درک است اما آنچه جایگزین خواهد آنها و حامیان آنها پیشنهاد؟” آن را خیلی اتفاق می افتد که فلسطینی ها را مطرح دقیقا چنین پیشنهادی را در قالب تحریم ها/سرمایه گذاری/تحریم (BDS) movement, که باعث می شود سه خواسته که همه آنها ریشه در حقوق بین الملل: اسرائیل خود را پایان اشغال و استعمار از همه سرزمین های عربی و از بین بردن غیر قانونی الحاق دیوار; که اسرائیل اعطای برابری کامل به شهروندان فلسطینی از اسرائیل است و اسرائیل احترام حفاظت و ترویج حقوق پناهندگان فلسطینی به خانه های خود بازگردند و خواص مندرج در قطعنامه 194 سازمان ملل.

سرمقاله ای در نیویورک تایمز (1/30/20) گفت که

این به خوبی می تواند “آخرین فرصت” برای دولت خود که فلسطینی ها همیشه باید به عنوان آقای ترامپ هشدار داد و یا حداقل گیری از بهترین معامله آنها می توانید انتظار. با توجه به وضع اسفناک مردم فلسطین و تاریخی خود ادعا می کند به زمین که ممکن است فقط یک نتیجه اما از آن است که شاید تبدیل شدن به یکی از واقع بینانه. Outmaneuvered های پی در پی اسرائیل و دولت تخلیه تقسیم فاجعه رهبری و در معرض خطر بودن شانه ای بالا انداخت کنار برخی از دیرین متحدان عرب های فلسطینی ها در حال اجرا هستند از گزینه های.

هیچ قانون فیزیک دیکته است که “بهترین معامله آنها می توانید انتظار” ایالات متحده به ارائه آنها را در ژانویه سال 2020 باید برای همیشه بود بیرونی محدود فلسطینی’ افق از امکان. محبوب سازماندهی می توانید به طور منظم و تغییر شرایط سیاسی. اما توده های مقاومت فلسطین با قوی جهانی کمپین همبستگی برای آزادی آنها آشکارا نیست این نوع راه حل که منافع ایدئولوژیک ژاندارم. عملکرد شفاف است: وانمود کند که استعمار larceny تحت آمریکا امپراتوری است تنها گزینه موجود برای فلسطین, و آن را سخت تر برای آنها را به ساخت پشتیبانی از فقط یک نتیجه است.

مشابه رسانه ورزش شامل بخشی از حمایت جنبه های مغلوب ساختن پیشی جستن طرح در حالی که رد دیگران با توجه به معیارهای که مسلم ما/اسرائیل سلطه فلسطینی زندگی می کند و زمین است.

WaPo: Trump’s peace plan won’t have a chance unless Israel shows restraint on annexation

واشنگتن پست (1/29/20): “اسرائیل ندارد علاقه به داشتن فلسطینی ها را در رویای خود را از استقلال و مشتاق به جای تبدیل شدن به رای گیری از شهروندان اسرائیل است.”

دنیس راس و دیوید Makovsky—که با هم کار کرده در دولت اوباما که آن را وتو فلسطینی پیشنهاد در سازمان ملل متحد نوشت: یک مقاله در واشنگتن پست (1/29/20) با عنوان “مغلوب ساختن پیشی جستن طرح صلح نمی خواهد که فرصت مگر اینکه اسرائیل نشان می دهد محدودیت در الحاق” یک تفسیر از قطعه آخرین جمله: “نسبت ناروا می داند الحاق می تواند عذاب چشم انداز خود را و او باید اصرار اسرائیل برای نشان دادن خویشتن داری تا این طرح یک فرصت است.” نویسندگان نگران هستند که “طرح صلح”—استعمار برنامه ریزی دقیق تر خواهد بود—ممکن است کار نمی کند بنابراین اسرائیل باید نشان دهد “خویشتن داری” در الحاق به جای گفتن در مجموع به طور دائم متوقف کردن الحاق خاک در نقض قوانین بین المللی است. در همین راستا نویسندگان نوشتن که:

رئیس جمهور تهمت باید با استفاده از رابطه خوب با نتانیاهو به او بگویید که او مخالف هر گونه حرکت به ضمیمه سرزمین های در حال حاضر. تهمت و…در حال حاضر اظهار داشت که او انتظار اولیه فلسطینی ها رد شد اما خرید زمان به طوری که فلسطینی ها می تواند منعکس کننده و ببینید چه چیزی می تواند به دست آورد از طریق مذاکره. چگونه است که وجود دارد هر زمان اگر اسرائیل حرکت به ضمیمه در حال حاضر ؟

تکرار کلمه “کن” می گوید تمام داستان. با توجه به راس و Makovsky, الحاق یک مشکل نیست فی نفسه اسرائیل فقط باید آن را انجام دهد در حال حاضر. این است که در مورد تیر دروازه خورد تغییر: در چارچوب راس و Makovsky مطرح, همه اسرائیل را منصفانه در نظر گرفته شود فکر صلح است توقف خود را زمین های غیر قانونی سرقت—و همه ما را به کارگزار صادق است امن موقت در شکستن استعمار سرقت.

فریدمن—که هشدار داد که اسرائیل به زودی می تواند “تبدیل به” یک دولت آپارتاید یک هشدار او شده است پس از صدور حداقل 2002 (FAIR.org, 4/26/19)—گفت که تهمت باید به نتانیاهو

که قبل از گسترش بی بی قانون اسرائیل به همه این شهرک غرب بانک و بقاع تهمت می خواهد یک چیز: یک صریح بیانیه عمومی که نتانیاهو با قبول این واقعیت است که در حالی که اسرائیل در گرفتن شرق بیت المقدس بیش از 20% از هسته کرانه با تمام شهرک های یهودی نشین به علاوه بقاع باقی مانده حدود 70 درصد را تبدیل به یک کشور مستقل فلسطینی اگر حماس برای انواع نیازهای امنیتی.

مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به گفتن به نتانیاهو: “بی بی شما بگویم که من بیشتر طرفدار اسرائیل رئیس جمهور به تحصن در کاخ سفید است. این برنامه نوشته شده خود را با تیم. من حمایت خود را از موقعیت حداکثر جذب تمام شهرک های یهودی نشین اسرائیل و همه از سنتی بیت المقدس و بازگشت آوارگان فلسطینی به اسرائیل است. در حال حاضر من نیاز به دانستن فلسطینی ها نیاز به دانستن و جهان باید بدانند که این نه جدید خود را به موقعیت شروع. شما توافق می کنید در حال حاضر که زمین های باقی مانده خواهد شد یک دولت فلسطینی اگر فلسطینی ها به توافق برسند به demilitarization و به رسمیت شناختن اسرائیل به عنوان یک دولت یهودی? اما اگر نتانیاهو مجاز است برای فرار از این سوال و یا تبدیل مغلوب ساختن پیشی جستن را با هیچ عواقب و سپس کل این چیزی که واقعا جعلی است و آن را فقط جدید پایه برای نتانیاهو بعدی غرب بانک و گرفتن زمین.

در فریدمن پارامترهای آن را قابل قبول برای وادار کردن فلسطینی ها به demilitarize اما نه اسرائیل و فلسطینی ها به خود حق بازگشت در حالی که اسرائیل می شود 20 درصد از کرانه بالای 78 درصد فلسطین تاریخی در حال حاضر به نام “اسرائیل است.” به فریدمن ، Trumpian رویکرد فقط تبدیل به یک مشکل اگر اسرائیل به اصرار دارند که فلسطینی ها حتی کمتر خرده.

فریدمن علاوه بر این نمونه یکی دیگر از مشکل تکراری در پوشش:

بدون برگ برنده شدن نتانیاهو به قطعی پایان ادعای خود را به تمام غرب بانک و بدون رهبران فلسطینی قادر به دوباره خود را متفاوت جناح های سیاسی در غزه و کرانه باختری به یک بدن است که می تواند به لحاظ نظری می گویند “بله” به نتیجه عادلانه برای مردم خود را در حالی که همچنین به رسمیت شناختن اسرائیل به عنوان یک دولت یهودی به مغلوب ساختن پیشی جستن را معامله قرن را به پیوستن به یک قرن, کتابخانه شکست خورده صلح خاورمیانه در نظر دارد.

او پیش فرض ethnocracy در تاریخی فلسطین: در نظر او آن را اجباری برای فلسطینی ها به تن دادن به یک دولت در تاریخی فلسطین بر اساس هویت مذهبی. داشتن یک “دولت یهودی” به معنی دوم کلاس وضعیت را برای غیر یهودیان افرادی که زندگی می کنند وجود دارد, در حال حاضر 20 درصد از جمعیت و حفظ اکثریت یهودی با انکار فلسطینی حق بازگشت به خانه های خود حق فراهم شده به آنها را تحت قوانین بین المللی. برای فریدمن ظاهرا یک binational دموکراتیک دولت نامشروع خواهد بود هر چند او نمی تمکین کردن به توضیح دهد که چرا.

استیونز نیز نوشت: “منتقدان سیاست های اسرائیل اغلب اصرار دارند که یک دولت فلسطینی است که لازم است برای حفظ اسرائیل به عنوان یک یهودی دموکراسی است. درست به اندازه کافی است.” راس و Makovsky ساخته شده همان استدلال رقیب که

اسرائیل ندارد علاقه به داشتن فلسطینی ها را در رویای خود را از استقلال و مشتاق به جای تبدیل شدن به رای گیری از شهروندان اسرائیل است. این امر تضعیف صهیونیستی منطقی برای اسرائیل به عنوان یک یهودی و دموکراتیک دولت است.

که وجود دارد می تواند یک دموکراسی در سراسر تاریخی فلسطین به جای “یک یهودی دموکراسی” که مستلزم نگه داشتن فلسطینی ها از خانه های خود و ارائه اسرائیل و فلسطینی ها شهروندان درجه دوم است نه یک امکان فریدمن Stephens یا راس و Makovsky سرگرم کند.

در امتداد خطوط همان حداکثر بوت از واشنگتن پست (1/28/20) با انتقاد از مغلوب ساختن پیشی جستن طرح “آسیب دراز مدت چشم انداز راه حل دو کشور.” بدون هیچ توضیحی ارائه شده است که به همین دلیل آن را یک گزینه معتبر به یک دولت واحد در سراسر اسرائیل/فلسطین است که در آن اعضای تمام قومی و گروه های مذهبی را برابر با حقوق یک گزینه استقرار رسانه ها باید طولانی تحقیر و یا نادیده گرفته شود (FAIR.org, 6/1/18).

که این پوشش به عنوان نوشته شده است هر چند قومی پارتیشن در فلسطین تنها راه برای حل و فصل فلسطینی/اسرائیلی تعارض—نفی بدون در نظر گرفتن احتمال یک نفر یک رای—نشان دهنده فکری prefects’ تعهد به امپراتوری نژادپرستی و استعمار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>