شرکت های بزرگ رسانه ساندرز کره زمین تنها بدتر

نتایج حاصل از مقدماتی نیوهمپشایر در—شکر خدا سرعت—نمایش ایالت ورمونت برنی ساندرز پیروز با 26 درصد آرا جلوتر از سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg با 24 درصد. این مقام سوم ctq با 20 درصد که به نظر می رسید به رسم بزرگترین رسانه وزوز. مینه سوتا سناتور دریافت کرده است بسیاری از مطبوعات توجه از اواخر تقریبا همه از آن مثبت است.

چرا از دست دادن است که در واقع برنده

سی ان ان‘s انتخابات پنل (2/12/20) انباشته ستایش بر او سابق ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. sfmoma توصیف عملکرد او به عنوان “تماشایی” در حالی که استراتژیست دموکرات دیوید اکسلراد ادعا کرد که او “بزرگ تماس های شخصی است.” Vox‘s متی Yglesias (2/11/20) او را به نام “تفکر معتدل و دموکرات electability نامزد.” این هفته (2/10/20) گفت: او تا به حال “به وضوح لمس وتر” با رای دهندگان و NPR (2/12/20) ادعا کرد که او مقام سوم پیروزی بود که “شوکه استقرار.”

The Christian Science Monitor (2/11/20) پیشنهاد خود را افزایش بود و یک پیروزی برای غرب میانه ارزش ها و عمل گرایی به تصویر کشیدن او به عنوان “کودک” “غفور” و “همدلانه” نامزد شده است. این ممکن است تعجب برخی از خوانندگان به عنوان Klobuchar ارائه خودش را به عنوان یک سخت-در-جرم دادستان سابق و شناخته شده است که قبلا آزار او کارکنان (Vanity Fair, 3/15/19).

رسانه های دیگر رفت و حتی بیشتر. بلومبرگ‘s تیتر (2/10/20) اصرار داشت که “در نیوهمپشایر سوم-پایان محل هنوز هم می تواند یک پیروزی” با سازمان تویت (2/12/20) که “برنی ساندرز ممکن است برای اولین بار در نیوهمپشایر اما ctq به دست آورد.” CBS Minnesota (2/12/20) نیز اعلام کرد که “مقام سوم پایان برای بهداشت ، Klobuchar یک برنده است.'” MSNBC مفسر آدرین Elrod (2/11/20) توضیح داد: تفکر:

که کلید سوم-پایان محل…. Ctq حرکت است که در کنار او در این امر می تواند یک پیروزی بزرگ برای امی. در واقع من تقریبا استدلال می کنند که یک سوم پایان محل برای امی خواهد بود قوی تر و مهم تر از اول پایان محل برای برنی.

وجود دارد شما آن را دارند: سوم رسما بهتر از اول است.

دلیل Klobuchar بود “داستان شب” NPR (2/12/20) مفید بستری شده بود به دلیل “جستجو برای ساندرز جایگزین.” “اگر برنی ساندرز به نظر می رسد او در حال اجرا به دور با آن به صورت دموکراتیک استقرار است که تقریبا به عنوان ترسناک به عنوان از دست دادن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: MSNBC صبح جو میزبان ویلی Geist (2/3/20). شرکت میزبان جو Scarborough توضیح داد که دموکرات ها می تواند نگاهی به مایک بلومبرگ به عنوان خود را “سیاسی ناجی”: “آن را ممکن است برای به دست آوردن 50 درصد” از نمایندگان گفت. “این فقط ممکن است برای جلوگیری از برنی و باز کردن درب برای شخص دیگری است.”

چرا برنده است که در واقع از دست دادن

این “توقف برنی در تمام هزینه های” ذهنیت توضیح می دهد که چرا برخی از رسانه ها به سادگی نادیده گرفته ساندرز’ پیروزی در مجموع بخشی از یک دیرینه برنی خاموشی استراتژی (FAIR.org, 5/4/15). رادیو فردا (2/12/20) برای مثال عنوان آن زندگی می کنند اولیه پوشش با کلمات “پیت Buttigieg پس از اتمام دوم در نیوهمپشایر اولیه ctq سوم است.”

در همین حال نیویورک تایمز‘ سفر گابریل (توییتر, 2/12/20) ادعا کرد که دو داستان از شب بودند Klobuchar عملکرد و Buttigieg به دست آوردن زمین در ساندرز نامزد پیاز را (2/12/20): “برنی ساندرز از دست می دهد به ctq و پیت Buttigieg در نبرد کلیدی برای مکان های دوم و سوم.” گاهی اوقات در زندگی تقلید طنز.

یکی دیگر از راه به در حال حاضر یک پیروزی به عنوان از دست دادن بود به ترکیب مجموع رای از همه “نسیم” نامزد نشان می دهد که “ساندرز می تواند از دست دادن نامزدی حزب دموکرات را به یک واحد میانه رو رای” (Business Insider, 2/12/20). این مبتنی بر این فرض است که حامیان نامزد خاص خود را متعلق به اردوگاه ایدئولوژیک که نمی صلیب بیش از یک مشکوک قضیه است. برای مثال نظرسنجی نشان می دهد که اگر جو بایدن بودند به رها کردن از مسابقه بزرگترین بلوک از هواداران خود را خواهد تبدیل به ساندرز به عنوان انتخاب دوم.

با این وجود Vox (2/12/20) استدلال کرد که نتایج “نشان می دهد برنی ساندرز هنوز یک electability’ مشکل” این ادعا که خروج سنجی نشان داد که رای دهندگان که به ترتیب اولویت ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن به جای کسی که آنها با توافق در مسائل عمده انتخاب Buttigieg. اما این دوگانگی کاذب است که نادیده گرفتن این واقعیت است که کلماتی مانند “electable” و “عملگرا” را کدگذاری شده است برای چندین دهه به معنی “جناح راست” و یا “نرم افزار-شرکت های بزرگ” (فوق العاده!, 9/1/92, 7/1/06; FAIR.org, 1/1/95, 3/16/10, 8/21/19).

آن را نیز نادیده می گیرد این واقعیت است که ساندرز می کند بهتر در سر-به-سر انتخابات مغلوب ساختن پیشی جستن از هر دو Buttigieg یا Klobuchar که اغلب از دست دادن به رئیس جمهور. اگر رسانه ها و تحلیلگران به نظر می رسد نیست به رسمیت شناختن این واقعیت رای دهندگان به طور فزاینده ای انجام دهد; در آخرین صبح مشورت نظرسنجی (تپه, 2/12/20) بیشتر رای دهندگان (29 درصد) نام ساندرز به عنوان به احتمال زیاد به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن از هر نامزد دیگر.

مطبوعات نیز در ادامه سنت (FAIR.org, 7/26/19) فراموش کردن چگونه به انجام ریاضی پایه هنگامی که بحث در مورد Sanders. کشت از رسانه ها از جمله رادیو فردا (2/10/20), فوربس (2/12/20) و نیویورکر (2/12/20) ارائه شده برنی نیوهمپشایر به عنوان برنده منفی اشاره کرد او برنده 60 درصد از دولت در سال 2016 و به مراتب کمتر از این زمان در اطراف.

برای درک پوچی از مقایسه بیایید تصور کنید که شما صاحب یک فروشگاه بستنی. شما فروش تنها در دو طعم: وانیل و شکلات. شکلات محبوب ترین ساخت تا 60 درصد از فروش. بعد از آن شما شروع به فروش هشت طعم تر ساخت ده. شکلات است که هنوز هم محبوب ترین: 26% از مشتریان آن را انتخاب کنید. هر کسی در ذهن حق خود فکر می کنم “چه جهنم است مشکل با شکلات ؟ هیچ یک خرید آن را هر بیشتر!” آیا عملکرد بالغ, اجازه دهید به تنهایی بستنی کسب و کار متخصصان قادر به درک چرا شما به فروش کمتر کاسه شکلات نسبت به قبلا ؟ در عین حال سیاسی و روزنامه نگاران در سراسر هیئت مدیره ظاهرا موفق به درک که سال 2016 به طور موثر دو اسب مسابقه بین ساندرز و هیلاری کلینتون در حالی که حداقل ده نامزد اصلی ایستاده بود این بار. و این واقعیت است که برخی از مردم برداشت توت فرنگی یا پسته لزوما برابر رد شکلات.

البته دلیل واقعی روزنامه نگاران انجام ژیمناستیک ذهنی شایسته مدال طلای المپیک است که آنها بخش هایی از شرکت های بزرگ بین المللی متعلق به افراد بسیار ثروتمند و بودجه (از طریق تبلیغات) توسط دیگر بسیار شرکت های بزرگ است. کسی مثل ساندرز که وعده به قدرت و نفوذ غنی است ناخواسته نفوذ به سیاست به عنوان معمول است. که یکی از دلایل چرا ما deluged با داستان در مورد چگونه مدیکر برای همه یک ایده واقعا بد (FAIR.org, 4/29/19) یا که میلیاردرهای نمی مانند سوسیالیسم (FAIR.org, 2/3/20).

ساندرز است frontrunner رفتن به بعدی بحث دموکراتیک در روز چهارشنبه. اما انتظار نداریم که رسانه ها او را به درمان به خصوص به خوبی. چاک تاد که این هفته با اشاره حامیان او به عنوان “دیجیتال brownshirt تیپ”—با اشاره به این نازی طرف مقابل باید که گرد و اعدام افرادی مانند ساندرز’ خانواده—تعدیل آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im