فساد می رود تمام راه را به بالای کمیته ملی حزب جمهوری خواه

ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

ریچارد والترز شروع به کار خود را در پایین ترین پله از کمیته ملی حزب جمهوری خواه زمانی که او 23. در حال حاضر در 30 او RNC رئیس ستاد درآمد به مراتب بیشتر از سایر رسمی وجود دارد از جمله خود رئیس, رئیس و مسئولان کمیته ملی حزب دموکرات.

غنی جبران خسارت ممکن است مطرح ابرو — اما برای این واقعیت است که RNC پنهان آن است. در سال گذشته والترز به دست آورده و حقوق و دستمزد $207,558 اما حزب او را به پرداخت اضافی $135,000 از طریق یک شرکت شل او تاسیس شده در ماه دسامبر سال 2018 به نام موج قرمز استراتژی.

فدرال کمیسیون انتخابات گزارش توصیف RNC پرداخت به موج قرمز به عنوان “استراتژی سیاسی خدمات” را به عنوان اگر پول در جریان حال به پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل و نه والترز خود را. موج قرمز ندارد دیگر کارکنان و مشتریان دیگر از RNC.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و حزب جمهوری خواه در حال افزایش بی سابقه مبالغ از پول نقد برای سال 2020 انتخابات. حزب به ارمغان آورد و در بیش از $241 میلیون نفر تنها در سال 2019 به مراتب بیش از 107 میلیون دلار به RNC مطرح شده در سال 2003 آخرین بار وجود دارد یک جمهوری خواه رئیس جمهور به دنبال انتخاب مجدد و گرفتی دلار 92 میلیون مطرح شده در سال گذشته توسط کمیته ملی حزب دموکرات. این RNC صرف شکستن رکورد مبالغ بیش از حد: در سال 2019 حزب doled $192 میلیون.

در میان جریان های نقدی یک گروه را انتخاب کنید از فعالان سیاسی اتحاد قوی تر مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین روابط برای سودآور مشاوره کار می کنند. در ماه اکتبر واشنگتن پست برجسته سیاسی مشاوره دلاوری از کتی والش برای آنها والترز هنگامی که مشغول به کار در RNC و شوهرش مایک سپر. هر دو والش و سپر قبلا به عنوان RNC ستاد. سه کسب و کار کنترل توسط والش و سپر پرداخت شده است بیش از 12 میلیون دلار از RNC متعدد جمهوریخواه گروه ها و کمیته های سیاسی پس از سال 2017 با توجه به پست و تحلیل از مبارزات انتخاباتی براده و سوابق دیگر.

مایکل استیل سابق RNC رئیس گفت: والترز’ ساختار پرداخت “فقط بوی” و در همراهی با فرهنگ “یار معاملات” در میان حزب خودی که او به عنوان خورنده.

نیم دوجین سابق RNC کارکنان و فعالان جمهوری خواه که صحبت به Marketplace به شرط ناشناس ماندن برای جلوگیری از قصاص گفت که معاملات مختلف به طور معمول محجبه پشت مات مسئولیت محدود شرکت ایجاد بعید تصور کلی است که بد است برای روحیه و در نهایت می تواند آسیب حزب اعتبار خود را اهدا می کنند.

“این بچه ها آنها فقط نمی دانم چه تاثیر این اتحاد در رتبه و فایل مردمی در خارج وجود دارد” گفت: استیل. “این بی احترامی افرادی که کمک مالی به حزب.”

مایک رید یک RNC سخنگو گفت ProPublica بیش از ایمیل است که والش و سپر “را ارزش باور نکردنی به RNC و حزب به عنوان یک کل است.”

رید همچنین ارائه دیدگاه در مورد والترز از رئیس Ronna McDaniel و RNC بودجه کمیته صندلی گلن مک کال. McDaniel گفت که والترز’ “ثبت به عنوان رئیس ستاد برای خود صحبت می کند” و McCall گفت: والترز’ “جبران بسته شد و تایید شده توسط خودم رئیس خزانه دار و بودجه کمیته” چرا که “کار برجسته است.” با توجه والترز’ موفقیت در کار و اندازه RNC عملیات که متشکل از هزاران نفر از کارکنان و داوطلبان مک کال گفت: والترز “احتمالا underpaid برای موقعیت خود را.”

نی به آدرس نیست چرا RNC می پردازد والترز از طریق موج قرمز.

ProPublica توصیف پرداخت به والترز’ LLC لاری اصیل سابق FEC مشاور عمومی یک حزبی موقعیت. نجیب گفت که اگر موج قرمز درآمد بود واقعا بخشی از والترز’ جبران خسارت باید آن بوده است نسبت به نام خود و فاش به عنوان “حقوق و دستمزد” لقبی است که تحت پوشش حقوق RNC کارکنان. آرایش او گفت: “به مقدار “جدی گزارش تخلف. به نظر می رسد بسیار آشکار است. پنهان کردن گیرنده تضعیف هدف از افشای. سوال این است که چرا آنها غنی سازی او را در این مورد خاص راه است؟”

نی اختلاف است که این سازمان پرداخت به موج قرمز به مقدار یک گزارش نقض و گفت که این سازمان افشا “همه چیز به FEC مطابق با قانون است.”

این RNC نیز تحت پوشش هزینه و یا ساخته شده پرداخت که شخصا به نفع رئیس جمهور از جمله نزدیک به 2 میلیون دلار برای استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن خواص و همچنین بیش از 100,000 دلار در خرید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جونیور 2019 کتاب “باعث: چگونه چپ رشد نفرت و می خواهد به سکوت ما.”

نی و گفت: پرداخت مناسب بودند. او گفت: Marketplace که تهمت خواص می توان به “ارزان تر برای اجاره نسبت به مکانهای دیگر” و FEC “خواسته های RNC دریافت نرخ بازار است.” او افزود که تهمت جونیور کتاب های مورد استفاده برای جمع آوری کمک های مردمی و که مقدار مطرح کردن نسخه بیش از حد هزینه.

این RNC نیز صرف برخی از $25,000 در سفارشی Sharpies برای رئیس جمهور — نشانگر مجهز در سیاه و سفید براق و برجسته با مغلوب ساختن پیشی جستن طلایی امضا. این “سیاسی هزینه های” نی گفت: در حال غیر معمول نیست برای رئیس جمهور. “مالیات دهندگان” او گفت: “نباید به پوشش این هزینه ها.” Sharpies هستند رئیس جمهور ترجیح ابزار نوشتن و او با استفاده از آنها را به ثبت نام در اسناد و مدارک و در یکی از قابل توجه اخیر عنوان مثال حاشیه نویسی نقشه ها.

به عنوان رئیس ستاد والترز مسئول حزب کلی بودجه, تصویب بودجه آن در بخش های مختلف حمل و نقل مسائل مربوط به پرسنل و برخورد با اهدا کنندگان که می خواهند دسترسی به McDaniel. علاوه بر این McDaniel گفت: والترز نظارت “عظیم سرمایه گذاری های جدید” در سازمان اطلاعات سیاسی و دیجیتال تیم است. در سال گذشته McDaniel پرداخت شد $100,000 کمتر از کل مبلغ والترز در زمان از RNC.

مهمتر رئیس ستاد نیز اجرا تمام RNC فروشنده قرارداد ساخت والترز یکی از چهره های کلیدی در شبکه های کوچک از فعالان و دوستان که زده قراردادهای پر سود با حزب.

نی گفت: وجود یک backstop فراتر از والترز وقتی که می آید به قرارداد. این RNC بودجه تایید شده است توسط دو کمیته و رای گیری توسط سازمان 168 اعضای, او گفت:.

در 2018, Holtzman وگل Josefiak Torchinsky انتخابات و مبارزات انتخاباتی شرکت حقوقی در ویرجینیا تشکیل چهار شرکت وابسته یا به Walsh, سپر, یک, سپر, کسب و کار شریک و یا در مورد موج قرمز, Walters. جمعی از RNC به آنها پرداخت می شود $865,000.

والش به همراه دیگر جمهوری مشاوران, حفظ یک دفتر در RNC را از طبقه چهارم فقط از والترز و McDaniel. از اوایل سال 2017, زمانی که او را ترک کاخ سفید این سازمان پرداخت کرده است او بیش از $745,000 از طریق یک شرکت مشاوره. که قرارداد predates والترز’ تصدی به عنوان رئیس ستاد هر چند RNC کاهش یافته است می گویند که آیا والترز است reapproved آن است.

برای او بخشی والش در بیانیه ای گفت به Marketplace “از قرارداد من با RNC است که به خوبی در داخل و یا زیر نرخ بازار تنها نتیجه من می تواند رسیدن به از القائات ساخته شده در این مقاله این است که برخی از مردم وجود دارد در این خبر جعلی/جناح چپ رسانه ها که باور نمی کنم یک جوان انجام کاری باید یک صندلی در پشت میز است.”

سپر نمی بازگشت یک پیام تلفن به دنبال نظر.

یکی دیگر از RNC ترتیب شامل نزدیک والترز ، طولانی نیست پس از او رئیس ستاد یک عکاس به نام بلیک Belcher یک کالج همکلاسی والترز, راه اندازی, LLC خود را با توجه به سوابق شرکت در می سی سی پی که در آن شرکت مفهوم بازاریابی و برندسازی LLC ثبت شده است.

بلچر دریافت شده است متوسط پرداخت برای “خدمات عکاسی” از RNC و پس از 2015 دو سال قبل از والترز شد رئیس ستاد. به طور معمول میزان معاملات به چند هزار دلار و نسبت داده شده به نام خود را در FEC گزارش.

با شروع در ماه دسامبر سال 2017 ماه Belcher تاسیس شرکت خود و چند ماه پس از والترز شد رئیس ستاد این RNC نیز شروع به پرداخت مفهوم “چاپ و طراحی خدمات” و “چاپ/گرافیک خدمات است.” برخی از مخارج LLC بودند به طور قابل توجهی بیشتر از کسانی که متصل به Belcher نام از جمله یکی برای حدود $78,000 و دیگری برای بیش از $89,000.

در مورد آرایش Belcher معوق به RNC. پرداخت RNC سخنگوی نی گفت: پوشش هزینه های تولید برای یک میزبان از آیتم ها از جمله دعوت نامه و کارت ویزیت و کارت های کریسمس.

“این شرکت انتخاب شده است چندین بار پس از یک پیشنهاد روند,” او گفت:. “و آنها همواره در یابید.”

در تابستان گذشته Belcher استخدام شد برای گرفتن عکس در یک RNC صورتی که برجسته والترز. پس از آن بود که بیش از Belcher ارسال شده 88 عکس از والترز در وب سایت خود را. در یک سری رئیس ستاد لباس پوشیدن و در صورتی شطرنجی, ورزش, کت, تیره خود را ریش منظمی کمرنگ می ایستد پشت یک تریبون است که خرس نام از مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را معاون رئیس جمهور مایک پنس. در یک توالی مختلف او را نشسته بر روی یک پنل برگزاری یک میکروفون. همه عکس ها برای فروش, با شروع در کیف پول سایز برای $2.50.

نی گفت ProPublica که Belcher شده است “استخدام برای گرفتن عکس در بی شماری RNC حوادث” از جمله “بسیاری” از کجا والترز بود شرکت کنندگان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im