به نظر شورای الحاق زمین برای 203-صفحه اصلی زیربخش

D. R. Horton می خواهد برای ساخت پالنسیا در 80 هکتار است که یک بار به عنوان قرض گودال برای پر کردن خاک برای ساخت و ساز از بین 75.

ونیز — ونیز شورای شهر رای خواهد داد روز شنبه در مورد اینکه آیا به ضمیمه 80 هکتار در ضلع جنوبی جاده های مرزی که در آن D. R. Horton می خواهم برای ساخت پالنسیا یک 203-صفحه اصلی برنامه ریزی شده واحد توسعه است.

همراه با الحاق این کمیسیون برگزار خواهد شد جلسات در یک متمم به طرح جامع برای تعیین مالکیت به عنوان استفاده از مخلوط مسکونی; یک جلسه در تغییر در ى از ساراسوتا کانتی باز با استفاده از املاک و یک جلسه در یک شرطی با استفاده از اجازه می دهد تا برای توسعه به یک جامعه دردار.

وجود دارد در واقع دو قطعه متعلق به SSD زمین Holdings, LLC; Russell W. و Iralyn M. اسنایدر, Jason میلتون کرامر و جاناتان سل Kramer — در دست بررسی است.

73 هکتار اصلی سایت چشم برای توسعه, در حالی که کوچکتر 6.7 هکتار کوچکتر استفاده می شود, در بخش, برای تالاب, کاهش, که همچنین شامل یک مسیر پیاده روی و قایق رانی راه اندازی.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ونیز اخبار

D. R. Horton, که ادعا می شود بزرگترین سازنده خانه در ایالات متحده بر اساس حجم در حال حاضر در خانه در Toscana جزایر خاموش شوالیه دنباله جاده ها است.

این بسته بخشی از a 12-year-old مشترک برنامه ریزی توافق بین شهر ونیز و ساراسوتا کانتی که برای شناسایی مکان های بالقوه برای توسعه است.

این نرم افزار دارای گرفتار چشم از ونیز مالیاتی سازمان دیده بان هماهنگ کننده مایک Rafferty که سوال های مالی تجزیه و تحلیل امکان سنجی از الحاق که نشان می دهد که پس از buildout به 203 خانه را به طور متوسط مشمول مالیات ارزش $350,000 هر تولید $1,497.30 مالیات اموال $7,729 در ابزار و هزینه های $11,738 در تاثیر هزینه.

که پروژه به مجموع $1.57 میلیون در ابزار تاسیسات و هزینه های $2.38 میلیون در تاثیر هزینه.

به عنوان بخشی از interlocal توافق ساراسوتا کانتی خواهد ارائه خدمات فاضلاب و شهر ونیز را فراهم می کند آب است.

این بسته در حال حاضر طبقه بندی ساراسوتا کانتی OUE-1 که اجازه می دهد تا برای یک خانه در پنج هکتار از زمین یا 16 خانه — و حمل یک شهرستان در آینده استفاده از زمین تعیین روستایی است.

باید در این شهرستان کاهش به ضمیمه بسته صاحبان اعمال می شود به ساراسوتا کانتی برای تغییر در آینده استفاده از زمین به پایین یا متوسط تراکم مسکونی و مربوط به پهنه بندی تغییرات مانند RSF-1 که اجازه می دهد تا برای 2.5 خانه در هر هکتار یا RSF-2 که اجازه می دهد تا برای 3.5 خانه در هر هکتار.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

سال گذشته ونیز شورای شهر به تصویب الحاق 532 هکتار از شوالیه دنباله جاده — از جمله 318.7-بسته هکتار متعلق به روستایی جاده همکاران است که می تواند شامل بیش از 1000 خانه های برخی از اعضای شورا به این نتیجه رسیدند که الحاق شد در بهترین بهره را از این شهر پس از آن دریافت می تواند تاثیر هزینه ها و مالیات بر درآمد تحت این نظریه که اگر آن را توسعه داده بودند تحت ساراسوتا کانتی قوانین آن دسته از ساکنان که درایو بر روی جزیره ونیز و استفاده از ساحل و امکانات دیگر به هر حال.

73-بسته هکتار است که می توان توسعه یافته به Palencia شامل دو قرض چاله که ایجاد شد در طول ساخت و ساز از بین 75 و در حال حاضر ساخته دست انسان ها ، دو قرض چاله ها از هم جدا شده توسط یک فلوریدا قدرت و نور راحتی اجرا می شود که در شمال و جنوب.

هر دو اصلی و ثانویه دسترسی به پتانسیل توسعه خواهد بود از جاده های مرزی با هیچ دسترسی از پیچ اناری بلوار اگر وجود دارد خواهد بود یک پتانسیل خرد بعدی به کلرمون جاده عمدتا خاک شهرستان متعلق به حق-از-راه.

شورای ملاقات در ساعت 9 صبح در اتاق های در شهر ونیز سالن 401 W. ونیز Ave, ونیز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>