زن و شوهر, ازدواج شده, در سوخته, سوم حوزه و شیرین ترین عمل اعتراض

عروسی یک’lexis Hamblin و سلینا Berndt برگزار شد در مقابل ساختمان سوخته در این آخر هفته در سالگرد Stonewall, است, نماد, بیش از حد — از آینده ای بهتر ما در حال کار برای ساخت با هم.

Hamblin و Berndt ملاقات در Tinder باند بیش از یک عشق مشترک مورد علاقه من قتل و تاریخ برای حدود یک سال قبل از آنها مشغول این روز ولنتاین است.

“ما با وسواس هر یک از دیگر به عنوان به زودی به عنوان ما ملاقات” Hamblin می گوید.

Emma Wondra (@emmawondra)

اما Wondra (@emmawondra)

دو نفر معترض هم در اوایل ماه گذشته درست پس از جورج فلوید به قتل رسید. آنها می دانستند که مردم مجروح شدن توسط پلیس و پیچ در پیچ تا بستری شدن بازداشت برای اعتراض مسالمت آمیز به این دلیل که آنها از لحاظ فنی شکستن حکومت نظامی.

بنابراین زن و شوهر-که در اصل برنامه ریزی شده به صبر چند سال به ازدواج — به جای آن تصمیم گرفت که زمان در حال حاضر.

“پس از دیدن پلیس اورمیه با macing, کشتار با گاز اشک آور و تیر اندازی پرتابه در تظاهرات و من می دانستم که ما تا به حال به انجام کاری برای آماده سازی و محافظت از خودمان است. می گوید:” Hamblin که ندارد هیچ حقوقی خانواده در مینه سوتا است. ازدواج در حال حاضر به سرعت ساخته شده هر دو آنها احساس امن تر و راحت تر در حالی که آنها معترض بودند.

Hamblin می گوید: برنامه ریزی تمام شد “مسخره و زمان آخرین دقیقه.” آنها تا به حال حدود دو هفته به پرتاب این چیز با هم و تنها قادر به آن را بکشید با تشکر از دوستان خود که یک عکاس و فیلمساز و برنامه ریزی کامل در پذیرایی بعد از مراسم.

Emma Wondra (@emmawondra)

اما Wondra (@emmawondra)

یکی از آن دوستان بود Nadirah مک گیل درامر (CP مورد علاقه) خندقها پسران بود که زن و شوهر را officiant.

“فقط 30 روز پیش ما اینجا ایستاده بود و تماشا سوم حوزه در شعله های آتش — متفاوت اما مشابه اعلام عشق” مک گیل گفت: در سخنرانی خود. “هر دو از این انقلابی عمل می کند در حال جشن امروز در queerest, ترین, در آخرین لحظه, زیبا و رادیکال پیوستن به یک’lexis Hamblin و سلینا Berndt در ازدواج در مقابل سوزانده سوم حوزه!”

“بهترین راه من می تواند توصیف احساس من خواهد بود گفت من احساس می کنم کل. من ازدواج عجیب و غریب, عشق زندگی من در سالگرد استون وال در سوخته-پایین سوم, حوزه,” Hamblin می گوید. “این چنین سالم و بی خطر را احساس داشتن همه با هم به جشن سیاه و سفید عجیب و غریب, عشق و آزادی است. آن را احساس می کنیم همه شفا هم پس از یک ماه پس از سانحه.”

Emma Wondra (@emmawondra)

اما Wondra (@emmawondra)

پوشش رسانه ها از تظاهرات ممکن است آهسته اما تازه ازدواج کرده در خارج وجود دارد و تقریبا هر روز مبارزه با خشونت پلیس و نژادپرستی نظاممند. Hamblin شده است با استفاده از رسانه های اجتماعی (@actualangel) برای به اشتراک گذاشتن منابع و ابزار آموزشی و تشویق کمکهای مالی خود را برای ادامه ارائه کمک های متقابل به مینیاپولیس.

Berndt می گوید که خود را به تبادل پاکستان در سالگرد Stonewall و در میان قیام در مینیاپولیس شد هر دو یک افتخار و “زیبا انرژی را به ارسال به زندگی ما با هم.”

“من فکر می کنم سلینا و من-همراه با دوستان ما و خانواده و جامعه — نیاز به چیزی برای جشن” Hamblin می گوید. “عروسی یک شکل از فعالیت.”

Emma Wondra (@emmawondra)

اما Wondra (@emmawondra)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>