نیویورک — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می تواند خودداری میلیون دلار در اجرای قانون کمک های مالی به زور متحده به همکاری با ایالات متحده آمریکا مهاجرت اجرای یک دادگاه تجدید نظر فدرال در نیویورک حکم داد روز چهارشنبه در یک تصمیم گیری است که در تضاد با سه نفر دیگر از دادگاه تجدید نظر فدرال.

این حکم توسط 2nd ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر در منهتن لغو پایین تر تصمیم دادگاه دستور دولت به انتشار بودجه به شهر نیویورک و هفت ایالت نیویورک — New York, کانکتیکات, New Jersey, واشنگتن, ماساچوست, ویرجینیا و رود آیلند.

ایالت و شهر شکایت دولت ایالات متحده پس از وزارت دادگستری اعلام کرد در سال 2017 که این امر خودداری از اعطای پول از شهرها و ایالات متحده تا زمانی که آنها به مقامات اداره مهاجرت فدرال دسترسی به زندان و ارائه اطلاع زمانی که به کسی در این کشور به طور غیر قانونی به منتشر می شود.

قبل از تغییر شهرها و ایالات متحده به دنبال پول کمک مالی مورد نیاز بودند تنها به نمایش آنها جلوگیری از اجرای قانون محلی از برقراری ارتباط با مقامات فدرال در مورد وضعیت مهاجرت از افرادی که بازداشت شدند.

در آن زمان پس از آن-دادستان کل جف جلسات گفت: “به اصطلاح ‘پناهگاه’ سیاست را همه ما کمتر امن است چرا که آنها عمدا تضعیف ما قوانین و محافظت از بیگانگان غیر قانونی که مرتکب جنایات است.”

در سال 2018 وزارت دادگستری اضافی تحمیل شرایط اعطای پول هر چند چالش ها برای کسانی که هنوز به دادگاه تجدید نظر در نیویورک است.

این مدار 2 گفت: به زبان ساده از قوانین مربوطه را روشن است که ایالات متحده دادستان کل می تواند تحمیل شرایط متحده و شهرداری دریافت پول است.

و این اشاره کرد که دیوان عالی ایالات متحده بارها مشاهده شده است که دولت فدرال حفظ وسیع قدرت بیش متحده وقتی که می آید به سیاست های مهاجرتی.

در دو سال گذشته دادگاه تجدید نظر فدرال در شیکاگو, فیلادلفیا و سانفرانسیسکو را در برابر حکومت فدرال دولت با حمایت های پایین تر-دادگاه دستورات قرار داده شده در اجرای تمام یا بعضی از به چالش کشیده شرایط.

“در حالی که آگاه از احترام بدهکار به خواهر ما مدارهای ما نمی توانیم موافق است که دولت فدرال باید همواره از اعمال به چالش کشیده شرایط کمک های مالی فدرال در اینجا در مسئله” 2 مدار سه قاضی پنل گفت: در یک تصمیم نوشته شده توسط قاضی Reena راگی.

“این شرایط به کمک دولت فدرال اجرای ملی قوانین مهاجرت و سیاست های پشتیبانی شده توسط پی در پی حزب دموکرات و جمهوری خواه دولت. اما بیشتر به مجوز نقطه آنها اطمینان حاصل شود که متقاضیان برآورده خاص قانونی اعطای الزامات وضع شده توسط کنگره و موضوع را به دادستان کل نظارت” دادگاه تجدید نظر گفت.

وزارت دادگستری با تمجید از تصمیم صدور بیانیه ای خواستار آن یک “پیروزی بزرگ برای آمریکایی ها” و گفت: آن را به رسمیت می شناسد که دادستان کل اتحاد قدرت به اطمینان حاصل شود که دریافت کنندگان کمک مالی نیست خنثی کردن فدرال اجرای قانون در اولویت است.

بخش اضافه شده است که این حکم اثر محدود خواهد شد چرا که دادگاه دیگر به نحوی دیگر راه شاکیان در نیویورک مورد این فرصت را برای اشاره به آن به عنوان دلیل برای چشم پوشی از شرایط جدید است.

کودی Wofsy کارکنان وکیل با اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا به نام تصمیم “واقعی پرت” گفت: به اعتقاد او این مدار 2 بود که ملت را در دادگاه اول به سمت با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در این مسئله است.

“و بیش از بیش دادگاه گفت وزارت دادگستری ندارد تحت اقتدار حاکم بر اساسنامه برای تحمیل این شرایط” او گفت:. “این شرایط بخشی از دولت را تلاش برای گردن کلفت گول زدن و اجبار دولت و دولت های محلی به شرکت در مهاجرت فدرال اجرای فعالیت است.”

تحت قانون اساسی فدرالیسم اصول و 10 اصلاحیه Wofsy گفت: دولت ها و شهرداری ها “را به عنوان کاهش به تبدیل شدن به بخشی از دولت اخراج نیروی.”

تجدید نظر احکام مربوط به صدور ادوارد بایرن یادبود عدالت اعطای کمک برنامه.

ایجاد شده در سال 2006 این خودرو که از طریق آن کنگره سالانه را کنار می گذارد بیش از 250 میلیون دلار در بودجه فدرال برای دولت های محلی و عدالت کیفری تلاش.

این بایرن برنامه بود به نام افسر پلیس شهر نیویورک ادوارد بایرن که در سن 22 کشته شد به مرگ در حالی که حفاظت از خانه از یک Guyanese مهاجر همکاری با مقامات تحقیق در مورد قاچاق مواد مخدر است.

___

آسوشیتد پرس نویسنده مایکل بالسامو در واشنگتن کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im