بر اساس گزارش جدیدی که کارشناسان می گویند خواستار حفاظت بهتر می شود، نسبت شگفت آوری بالایی از موارد COVID-19 در انتاریو در میان زنانی بوده است که در مراقبت های بهداشتی کار می کنند.

این گزارش — همکاری توسط دکتر Astrid Guttmann ، مدیر ارشد علوم در ICES ، موسسه تحقیقاتی نه برای سود — به دنبال یک مطالعه است که مرتبط مهاجرت و سلامت استانی داده های اداری به الگوهای COVID – 19 تست از اواسط ژانویه تا اواسط ماه ژوئن در میان تازه واردان و همتایان کانادایی متولد شده خود را نگاه کنید.

گوتمن در مصاحبه ای گفت: «من از نسبت بالای موارد مثبت، به ویژه در میان زنانی که کارکنان مراقبت های بهداشتی بودند، شگفت زده شدم.» “بسیار واضح است که همه گیر تلفات بسیار سنگینی بر این گروه از زنان وارد کرده است.”

محققان نتایج آزمایش COVID-19 استانی را از بیش از ۶۲۴٬۰۰۰ نفر در انتاریو به داده های فدرال در مورد ۲٫۶ میلیون مهاجر و ۵۴۹٬۰۰۰ پناهنده که از سال ۱۹۸۵ تا ۲۰۱۷ وارد شدند مرتبط کردند. ساکنان خانه های مراقبت های بلند مدت از رده خارج شدند، مانند افرادی که واجد شرایط پوشش بهداشتی استانی نیستند، مانند پناهجویانی که در انتظار جلسات پناهندگان هستند.

در میان تمام زنان بالغ در مطالعه که آزمایش مثبت برای COVID-19، 36 درصد به عنوان کارکنان مراقبت های بهداشتی استخدام شدند. این محققان روز چهارشنبه گزارش دادند که از این تعداد، ۴۵ درصد دیگر مهاجران و پناهندگان بودند که متولدین فیلیپین، جامائیکا و نیجریه بخش عمده ای از موارد را تشکیل می دهند.

گوتمن گفت: بسیاری از کارکنان مراقبت های بهداشتی که آزمایش مثبت مهاجرت به عنوان مراقبان پرداخت شده، اغلب به کانادا به عنوان پرستار بچه زندگی می کنند و انتقال به کار حمایت شخصی، Guttmann گفت.

یافته ها ، او گفت ، باید “تماس به عمل” برای پرداختن به بی عدالتی های سیستمیک توسط :

اجازه دادن به مردم برای ترک کار برای آزمایش. حفاظت از مردم در محل کار خود. ارائه مرخصی بیمار پرداخت شده تا افرادی که به شدت شاغل هستند درآمد خود را از دست ندهند تا از خود و خانواده هایشان در حالی که بیمار هستند محافظت کنند. حمایت از کسانی که نمی توانند با خیال راحت قرنطینه در داخل خانواده شلوغ خود را.

گوتمن گفت کارگران خط مقدم، از جمله کسانی که در زمینه مراقبت های بهداشتی کار نمی کنند، اغلب مشاغل پرمخاطره ای دارند. “مردم بیمار می شوند و در برخی موارد جان خود را از دست می دهند زیرا آنها به یک نیاز اقتصادی در داخل این کشور عمل می کنند، بنابراین ما باید سیاست ها و شیوه هایی در جای خود داشته باشد که از مردم محافظت کند.”

دکتر استید گوتمن، مدیر ارشد علوم در ICES، یک موسسه تحقیقاتی نه برای سود، رهبری مطالعه در مورد COVID-19 در مهاجران، پناهندگان و دیگر تازه واردان در انتاریو را بر روی آن داشت. او می گوید سیاست های قوی تری برای محافظت از کارگران خط مقدم که با COVID-19 بیمار می شوند، مورد نیاز است. (CBC)

خوادل کنسپسیون ۴۶ ساله یک پرستار ثبت نام شده است که در سال ۱۹۹۶ از فیلیپین به کانادا آمد و هم اکنون در مراقبت های طولانی مدت در تورنتو کار می کند.

Concepcion گفت که او معتقد است که او COVID-19 در اواخر ماه مارس قرارداد، زمانی که مقامات بهداشت عمومی هدایت کارکنان خانه سالمندان به ساکنان سواب که تب و یا علائم تنفسی و زندگی در طبقه های متعدد در حالی که تجهیزات حفاظتی شخصی مانند ماسک کمیاب بود.

او در مورد زمان خود در بیمارستان گفت: «آن زمان که یک [اورژانس] بود، احساس می کردم که قرار است بمیرم.»

او در ۱۴ اوت به سر کار بازگشت و داروهای قلبی و دیابت مصرف می کند که پس از بیماری COVID-19 او تجویز شد.

Concepcion گفت: کارگران پشتیبانی شخصی نیاز به پرداخت بالاتر برای مقابله با کمبود مزمن کارکنان، Concepcion گفت.

“امنیت شغلی، آن را در زمان وجود ندارد، بیش از حد، چرا که موقعیت دائمی نیست و … هیچ سودی وجود ندارد.»

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de