در حال حاضر امثال چین لاتین و مانی Steakhouse در حال استراحت در بی ثبات تر زمین از همیشه به لطف ویروس.

شنبه بعد از ظهر گسترش کلمه که FS بودجه, مینیاپولیس-بر اساس شرکت سهام خصوصی در حال حمایت از توافق برای خرید Parasole رستوران منابع. 42 ساله و رستوران گروه—که صاحب امثال پیتسبورگ آبی استیکهاوس Salut نوار Americain خوب زمین برگر جونز و زمینه روز—تا به حال حتی بازگشت و خریدار جدید را به میدان معامله.

از نظر مارس 2 معامله اعلام نشده است.

در تاریک و دلگیر نشانه ای از بار Parasole بنیانگذاران فیل رابرتز صحبت کرد بسیار از FS بودجه هر چند او گفت: مینیاپولیس-سنت پل مجله کسب و کار “هیچ کس شگفت زده شد.”

صحبت کردن برای کسانی که درگیر در مقابله مستقیم—برخی از ما نیست “تعجب” فی نفسه با این سقوط… اما شاهد اولین محلی (بزرگ) نشانه ای از پول را رفتار نسبت به صنعت رستوران بهترین برنامه گذاشته قبل از ویروس نیست نگاه خوب.

آن را نیز نمی کند و به خوبی جواب—در مثل یک فال سطح.

و ما نه اقتصاددانان اما این اخبار به ما به یاد بگیرند که takesies-backsies هستند یک چیز?

بازگشت در ماه مارس Parasole فروش در نظر گرفته شد خوب پس از آن بود که فکر مالکیت جدید گروه اجازه می دهد رستوران ها برای حفظ شخصیت خود را. کمتر از دو هفته بعد همه چیز بسته برای همه, ایمنی است. تمام 14 از Parasole این موسسات کاهش یافته است به وارد takeout و تحویل بازی در حال حاضر معامله است.

با تشکر از تاج.

تنها یک سوال باقی می ماند: چگونه رستوران کارگران محرک چک را به هم مخلوط برای خرید Parasole? قیمت احتمالا کاهش یافته است از اوایل ماه مارس…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de