COVID-19 علائم می تواند همه یا هیچ: ‘این ویروس فقط کیت کامل و caboodle’

برای الیزابت اشنایدر او تقلا withthe coronavirus آغاز شد و با خارش گلو و خستگی و سردرد می شود. پس از آن تب و لرز و حالت تهوع. اما او هرگز تا به حال تنگی نفس یا سرفه.

چارلی کمپبل 89-سال-پدر تا به حال سرفه و نامنظم ضربان قلب و به طور خلاصه در اکسیژن قبل از او بهبود یافت.

امی Driscoll اولین تجربه تنگی نفس و سینه او احساس پرشیب.

برای بیل Houser برتر قاضی دادگاه در شهرستان Kitsap, Washington, علائم آمد و در یک شب.

افرادی که قرارداد COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید فراگیر جهان می تواند تجربه طیف گسترده ای از علائم و تجارب مختلف.

همیشه در ارتباط ماندن حتی زمانی که همه ما از هم جدا.پیوستن به ما Coronavirus Watch Facebook ،

بعضی از آنها بدون علائم در همه. تا کنون بزرگترین گروه در حال حاضر با تب و علائم دیگر. بیشتر خواهد شد و بهتر خود به خود. حدود 15% از افراد آلوده را به بیماری شدید و باید در بیمارستان بستری شود. 5 ٪ دیگر آنقدر بد است که آنها باید تحت درمان در بخش مراقبت ويژه.

ما coronavirus نقشه: ردیابی شیوع

این کشورها در حال سفارش ساکنان به ماندن در خانه یا پناهگاه در محل. چه معنا است ؟

شایع ترین علائم برای کسانی که آنها را دریافت کنید با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی در حال تب و سرفه و تنگی نفس زمانی که آنها برای اولین بار مریض درد عضلانی و یا خستگی.

دیگران گزارش کرده اند, کمتر شایع علائم از جمله درد یا خارش گلو و سردرد و مولد سرفه و حالت تهوع و یا اسهال.

اشنایدر از سیاتل تا به حال یک صندلی ردیف جلو برای طیف وسیعی از علائم هنگامی که یک گروه بزرگ از دوستان او بودند در معرض ویروس در یک مهمانی در روز شنبه, فوریه. 22.

اشنایدر 37 بیدار شد سه شنبه یک کمی خسته و مست. او به کار می رفت اما با ظهر شروع به احساس می کنم مثل او پایین آمدن با سرد بد.

“من تا به حال سردرد و بدن درد و تب” او گفت:.

او به خانه و در زمان چرت زدن. وقتی که او تا متوسط شد 101. وجود نداشت و سرفه و تنگی نفس و یا سفتی در قفسه سینه خود را. اما او نگه داشته شدن مریض تر.

“آن شب من در درجه حرارت مشخصی تا 103 و من شروع به لرز بیاختیار. من به سختی می تواند به قلم مو دندان های من و مخاطبین و رفتن به رختخواب,” او گفت:.

او در زمان بیش از حد دارو سرد و به خواب رفت. توسط صبح درجه حرارت پایین بود به 101. او صرف دو روز آینده در تخت خواب و نوشیدن مقدار زیادی آب است. او به آرامی بهتر تنها با دمای پایین و خستگی نسبت به پایان. اما آن را تا 12 روز بعد که او احساس واقعا خوبی, او گفت:.

از ‘واقعا’ نه ‘واقعا نکبت’

در هادسون, اوهایو, Driscoll تجربه با این بیماری آغاز شده و در بسیار به همان شیوه. این زن 48 ساله به طور ناگهانی آغاز شده و احساس خستگی و کمی تب مارس 11 در محل کار. هنگامی که او به خانه آن شب درجه حرارت خود را کمی بالا پس از او در زمان Motrin و به خواب رفت.

او از خواب بیدار در وسط شب سرفه و سینه او صدمه دیده است.

“این سخت بود برای به دست آوردن یک نفس در سینه ام احساس تنگ شده” دریسکول گفت: اکران Beacon مجله بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. “آن را مانند هیچ چیز من تا به حال بسیار با تجربه است.”

او را به بیمارستان رفت روز بعد و بلافاصله قرار داده و در انزوا. توسط جمعه Driscoll را متوسط بود و 102 و او می خواهم آزمایش مثبت برای COVID-19. او همچنان در بیمارستان بستری به مدت دو روز در مایعات وریدی داروهای ضد درد و تب گیربکس قبل از او به خوبی به اندازه کافی به خانه فرستاد.

در اواخر مارس 17, تقریبا یک هفته پس از اولین علائم Driscoll هنوز خسته و برخورد با خستگی و سردرد.

“من واقعا بیمار,” او گفت:. “من واقعا ترسیده وجود دارد در حالی که کمی در مورد چگونه بیمار من بود.”

Houser بیدار در مارس 13 با درجه حرارت بیش از 100 درجه گلو درد و سرفه پس از احساس خوب زمانی که او به خواب شب قبل.

او گفت: Kitsap Sun, بخشی از ایالات متحده آمریکا امروز شبکه. که این احساس شبیه به آنفولانزا اما نه به عنوان بد است.

“آخرین باری که من تا به حال آنفولانزا. من احساس واقعا شپشو. من احساس واقعا شپشو با این” او گفت:.

Houser گفت: تب رفت و در مدت زمانی کوتاه و با او تجربه برخی از بدن درد اما نه بیش از حد. یک هفته بعد او گفت که او هنوز هم تا به حال سرفه و هرگز احساس نفس. بیشتر به او احساس خسته تر از حد معمول شده است و چرت زدن.

“این فقط متفاوت بود,” او گفت: هنگامی که خواست آن را در مقایسه با یک مورد از آنفولانزا.

“من خواب 19 ساعت در روز’

برای نوئل رویز, 27 آن آغاز شد و در مارس 10 با 101-درجه تب. او در زمان تیلنول و استراحت. پس از حدود یک روز این تب فروکش کرد. او هنوز هم تا به حال سردرد و سرفه و احساس فشار در سینوس اما تا به حال هیچ sniffles. در هفته بعد او توسعه برخی از درد قفسه سینه هنگامی که او نفس اما هنوز هم فکر نمی کنم آن را COVID-19.

تنها شش روز بعد از انجام بدترین علائم ضربه.

“من خواب 19 ساعت در روز است. من احساس حالت تهوع. زمانی که من می خواهم برای رفتن به آشپزخانه من می خواهم اجرا از نفس است. آن را مانند من انجام تمرینات, اما من می خواهم فقط راه می رفت فاصله از اتاق” او گفت: از خانه اش در لوس آلتوس کالیفرنیا.

“من واقعا نمی توانست یک نفس عمیق بکشید من احساس نمی مانند من تا به حال به اندازه کافی هوا را در ریه های من,” او گفت:.

رویز تا به حال یکی دیگر از مجموعه ای از علائم ظاهر می شود در برخی از افراد آلوده. “من از دست داده و طعم و مزه غذا نیست, اشتها آور, من نمی تواند بوی هر چیزی” او گفت:.

در حالی که آن را ناشناخته چگونه بسیاری از مردم آلوده به تجربه از دست دادن حس بویایی به نام anosmia و یا از دست دادن طعم و مزه به عنوان شناخته شده ageusia پزشکان در حال یافتن علائم گزارش شده توسط برخی از COVID-19 بيمار.

در آن تنگی نفس است که در نهایت باعث رویز دکتر برای تست ، او آموخته یکشنبه او مثبت برای coronavirus. .

رویز بسیار مطمئن شوید که او آن را کردم از مادر در قانون است که بیمار یک هفته قبل از او و در ادامه به توسعه ذات الریه. او بستری در این بیمارستان قرار داده اکسیژن و بهبود پس از چند روز و در حال حاضر در قرنطینه در آپارتمان او.

برای رویز چیزهایی که هرگز کردم که بد نیست اما فقط در حال حاضر او شروع به احساس طبیعی بعد از تقریبا دو هفته از بیمار بودن. برای او COVID-19 نبود به عنوان شدید به عنوان کامل آنفولانزا اما آیا واقعا زمان آن را از او.

“بزرگترین نشانه برای من بود که خسته بودم و چقدر خواب نیاز من,” او گفت:. “و تنگی در قفسه سینه. آن را فقط عجیب و غریب که در آن زمان شش روز بیشتر COVID علائم شبیه به من رسید.”

یک حزب مجموعهای از علائم

در سیاتل زمانی که اشنایدر در نهایت انرژی go on Facebook, او را دیدم بسیاری از دوستان او که می شده است در شب شنبه و پایین آمدن با چیزی مشابه به همین. آنها شروع به چت آنلاین و به سرعت به تعجب اگر آنها می خواهم همه بدست coronavirus. آن را در اوایل شیوع و وجود چند قطعی موارد است.

یک دوجین از آنها با تشکیل یک گروه در Facebook و هفت مورد آزمایش قرار گرفتند. همه مثبت برای SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19. اشنایدر یک bioengineer شیفته طیف گسترده ای از تجارب همه آنها.

یکی از دوستان که تست مثبت برای این ویروس تا به حال هیچ علائم در همه اما کارفرمای خود قوانین مورد نیاز او آزمایش می شود چرا که او می خواهم به احتمال زیاد در معرض شده است. دیگر تا به حال فقط یک کمی گرفتگی در قفسه سینه و احساس کمی خسته اشنایدر گفت.

هیچ کس در میان این گروه تا به حال علائم تنفسی به جز در چند مورد که در آن مردم بود و سرفه های خشک و یا غلغلک دادن در پشت گلو خود را نسبت به پایان بیماری خود را. یکی از تنگی نفس و بدن درد و سردرد و خستگی اما بدون تب است. یکی دیگر پایین آمد با یک سطح پایین پنومونی التهاب ریه ها است که می تواند ناشی از عفونت.

اشنایدر تا به حال تمام علائم ذخیره تنگی نفس – تب بالا و خستگی و بدن درد و سردرد و تهوع و اسهال و کمبود انرژی – و آن را در زمان او حدود نه روز به شروع به احساس خودش را دوباره.

همه از دوستان او بهبود یافته اند و هیچ کس در بیمارستان بستری شد که همه آنها خدا را شکر. اشنایدر غذای آماده شد این ویروس می تواند در راه های بسیاری است که آن را سخت به سنجاق کردن.

برای او این احساس واقعا بد مورد آنفولانزا. دیگران حتی نمی دانند که آنها آن را به حال.

“من فکر می کنم این ویروس فقط کیت کامل و caboodle” او گفت:. “این همه متفاوت بوده و بسته به اینکه چگونه بد شما آن را دریافت کنید.”

کمک: اندرو Binion, Kitsap Sun, جنیفر Pignolet, Akron, Beacon مجله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>