خرچنگ وانت. Landscapers. فصلی کارگران مهاجر که برای آمدن به ایالات متحده می تواند بسیار آسیب پذیر به کروناویروس

SALISBURY, Md. — هزاران نفر از مردم در حال استخدام به مریلند در هر سال تبدیل به خرچنگ وانت landscapers مراقبان و دیگران که کار ضروری برای نگهداری از حالت فصلی در اقتصاد است.

در حالی که برخی از H-2B دارندگان ویزای خواهد بود از کار با توجه به اینکه تعیین شده ضروری در مبارزه با COVID-19 دیگران بخشی مهمی از زنجیره تامین است که باید همچنان به تابع. اما در زمانی که دولت ایالات متحده هشدار داده است در برابر همه مسافرت های بین المللی این خط مقدم کارگران را به خطر می اندازند سلامت خود و منابع مالی بدون همان حمایت آمریکایی ها فراهم مهاجر حقوق کارگران کارشناسان می گویند.

“این یک بیماری حمله به هر کس و هر کسی که گفت:” Sulma گوزمن سیاست مدیر Centro de los Derechos دلم Migrante Inc., یک مریلند مهاجر حمایت از حقوق سازمان. “به یک کارگر مهاجر که در حال ترک خانه خود و جوامع خود و خانواده خود و آمدن به ایالات متحده به کار پزشکی فاجعه خواهد بود بسیار بد است.”

حدود 450 ویزا-برگزاری کارگران مورد نیاز توسط مریلند غذاهای دریایی پردازنده های این سال, اما کارفرمایان باید نگران فدرال ویزا کلاه آنها را نگه دارید از گرفتن به اندازه کافی کارگران است. کسانی که هنوز تصمیم به آمدن به ایالات متحده آغاز شده خود را شش ماه کار قرارداد آوریل 1.

حتی در زمان عادی موقت کارگران خارجی را با چالش مواجه و عدم حفاظت در برابر تقلب و سوء استفاده و بهره برداری. برای شروع حداقل دستمزد و اضافه کاری حمایت نمی اعمال می شود و خود ویزا کراوات آنها را به یک کارفرما (به این معنی که اگر آنها نمی مانند چیزی است که آنها نمی تواند به یک کار جدید). بسیاری از شروع به کار مدیون توسط استخدام و سفر هزینه.

عوامل متعددی در ترکیب را کارگران مهاجر به ویژه آسیب پذیر در یک بیماری همه گیر گفت: ماری Perales سانچز CDM سیاست و مبارزات ارتباطات هماهنگ کننده. اما برای بسیاری از فرصت کار برای ایالات متحده دستمزد اغلب برای بازگشت به خانواده در خارج از کشور بسیار مهم است به تصویب است.

اگر آنها واجد شرایط برای خرید یارانه بیمه تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه اکثریت قریب به اتفاق کارگران مهاجر ندارد بیمه سلامت, او گفت:. بسیاری از عدم پرداخت روز بیمار را افزایش می دهد که احتمال این که یک فرد علامتی که هنوز هم نشان می دهد تا به کار است.

کارگران که در سفر به خرچنگ خانه ها از ساحل شرقی از مکزیک انجام این کار تا حد زیادی با اتوبوس به دلیل آن است که ارزان سانچز گفت. اما اتوبوس های شلوغ می تواند و این ویروس به فکر گسترش به راحتی بین افرادی که در تماس نزدیک با یکدیگر با توجه به CDC.

زمانی که کارگران می رسند آنها را معمولا به اشتراک گذاری یک اتاق اجاره ای از کارفرمای خود را با چند نفر دیگر. به عنوان بسیاری به عنوان ده نفر از کارگران می تواند به خوابیدن در تخت تختخواب سفری, سربازخانه, سبک قادر به فاصله خود را با این توصیه می شود 6 فوت سانچز گفت.

در قانون فدرال ممکن است به قول کارگران کشاورزی دسترسی به شستن دست ها, امکانات, اما آن را می توان به واقع دور از جایی که یک فرد شاغل, او گفت:. برخی از کارگران نیز ممکن است غافل از CDC دستورالعمل و unversed در سیستم مراقبت های بهداشتی با زبانی پیچیده ارتباطات, او گفت:.

مشکل دیگر: کارگران خارجی می تواند به احتمال زیاد در میان میلیون ها نفر از کارگران آمریکایی که ساعت قطع با توجه به کروناویروس’ فلج کننده اثر در اقتصاد است.

تحت مریلند وضعیت اضطراری ماهیگیری تجاری عملیات از جمله صدف aquaculturists و crabbers تعیین شده “ضروری” به دلیل نقش آنها در تولید مواد غذایی برای زنجیره تامین. اما رستوران ها و دیگر کسب و کارهای کوچک که به طور معمول خرید کردن غذاهای دریایی می تواند مجبور به بستن. بسیاری از آنها در تلاش برای تغییر مدل کسب و کار خود به carryout و تحویل.

“رستوران فروش ستون فقرات صنعت ما اساسا به صفر در یک ماده از صرف روز” گفت: Scott Budden شرکت مالک باغ نقطه صدف شرکت. در Stevensville مریلند. “برخی از عملیات مانند ما هستند pivoting به 100 درصد مستقیم به مصرف کننده خرده فروشی به تولید درآمد. دیگران ممکن است این قابلیت و یا در حال انتظار برای coronavirus به تصویب قبل از از سرگیری فروش.”

روستایی از محل کار به طور کلی دور از بیمارستان; فاقد وسایل نقلیه شخصی بسیاری از مهاجران باید بستگی به کارفرمایان خود را برای حمل و نقل سانچز گفت. اگر رسیدن به بیمارستان یا مطب دکتر به معنای درخواست رئیس خود را برای سوار شدن کارگران مهاجر و حتی ممکن است کمتر احتمال دارد به دنبال درمان او گفت:.

هر چند نقاط روستایی که در آن بسیاری از کارگران کم درآمد کار ممکن است کمتر COVID-19 گسترش عوامل بسیاری در مورد زندگی روستایی (از جمله بیمارستان دسترسی) را ویروس به خصوص خطرناک است اگر آن را نگه دارید.

“چیزی است که ما نمی توانم استرس به اندازه کافی است برای تشویق و ترویج به توجه فوری پزشکی به هر گونه علائم که مربوط به COVID-19 و هر گونه بیماری به طور کلی چرا که اگر یک کارگر به کار می رود بیمار از ترس که خود را رئیس نمی خواهد به آنها توجه مورد نیاز (آنها می تواند به انتقال آن به دیگران)” Guzmán گفت:

Coronavirus راه حل برای کارگران مهاجر

کارولینای شمالی, وزارت بهداشت و خدمات انسانی منتشر شده است یک راهنمای برای صنعت دریایی کاربرانی که استخدام H-2B دارندگان ویزای مورد چگونه به مبارزه با کروناویروس با تاکید بر به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض خطر تشخیص زود هنگام و درمان است. مریلند هنوز صادر مشابه راهنمایی.

کارولینای شمالی برنامه ریزی توصیه می کند که کارفرمایان ایجاد یک COVID-19 پیشگیری برنامه ریزی برای امکانات خود را. این سند شامل توصیه هایی است که به عنوان افرادی که آزمایش مثبت باید قرار دارد تنها با دیگر تایید COVID-19 موارد باید حمام جداگانه پخت و پز و غذا خوردن و امکانات از همه دیگران باید دسترسی به ماسک صورت.

Centro de los Derechos دلم Migrante می خواهد برای دیدن کارگران مهاجر در سراسر کشور تضمین دسترسی به اقدامات مشابه به کسانی که مشخص شده در کارولینای شمالی طرح آنها دفاع جدا شده و زندگی چهارم COVID-19 آزمایش و درمان در صورت لزوم گوزمن گفت.

هر چند در این سال مریلند قانونی جلسه به پایان رسید اوایل CDM با استفاده از روش های دیگر برای مدافع از جمله به دنبال به دولت فدرال خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل می کنند و بسته های دیگر برای کمک به پر کردن شکاف.

در نامه ای به ادارات فدرال از زايمان, سلامت, امنیت و دولت CDM و یک ائتلاف از 32 سازمان های دیگر در رابطه با حقوق H-2B دارندگان ویزای فراخوان اضافه شده حمایت. آنها استدلال می کنند تهمت و دولت باید اطمینان مهاجر کارگر گروه مسکن و حمل و نقل مطابق با CDC اجتماعی فاصله گرفتن توصیه ها و محافظت از کارگران که ممکن است گذاشته با توجه به COVID-19 و قادر به بازگشت به کشورهای خود با توجه به مرز تعطیلی میان دیگر حمایت.

“همه ما به نفع زمانی که مردم سالم هستند و آنها در حال نشان دادن به کار و آنها نمی گرفتن سایر کارگران بیمار” Guzmán گفت. “می رود که به منطق پرداخت و بیمار روز قانون را پوشش می دهد که همه. اگر عملیات خود را وابسته به این کارگران و یک بیمار است و می آید به کار می شود و هر کس دیگری بیمار … چگونه می توانم به شما در حفظ کسب و کار خود و رفتن؟”

برخی از قوانین اضطراری در حال حاضر در اثر کمک می کند تا پوشش برخی از شکاف ها در حمایت از کارگران مهاجر اما این کافی نیست CDM نمایندگان گفت.

خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل (موثر آوریل 1 از طریق Dec. 31) ارائه می شود پرداخت های مستقیم به بسیاری از مالیات دهندگان تا حد زیادی گسترش مزایای بیکاری فدرال را پوشش می دهد و هزینه COVID-19 تست در میان مزایای دیگر. به طور مشابه Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی قانون تعیین کمک برای کسب و کارهای کوچک تحت تاثیر coronavirus.

هر دو عمل به درخواست کارفرمایان خصوصی با کمتر از 500 کارمند — اما شرکت هایی با کمتر از 50 کارمند ممکن است دریافت برخی معافیت اگر آن را تعیین الزامات را به خطر اندازد زنده ماندن کسب و کار. این می تواند به حذف برخی از کارفرمایان از H-2B کارگران است.

“ما دیدن معافیت از دستمزد پایین کار کشاورزی کار خاصی داخلی به کار ما می بینیم کسانی که معافیت در بسیاری از محلات و همچنین در بسیاری از قوانین که قرار است به مجموعه ای از استانداردهای حداقل کار” Guzmán گفت. “همین دلیل است که طرفداران در سراسر کشور, این چیزی است که ما به کار برای: برای مبارزه با این معافیت به دلیل همه باید دسترسی به (کشور) ایمنی net.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>