ققنوس — پاستور آنتونیو Velasquez می گوید که قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام کرد که سرکوب مهاجران با استفاده از دولت خدمات اجتماعی و مردم صف تا قبل از طلوع آفتاب خارج از دفتر امور خارجه در تا حد زیادی لاتین ققنوس محله به ثبت نام برای مواد غذایی و پزشکی.

نه بیشتر.

“شما تا به حال به می رسند 3 صبح است و ممکن است شما را تا پایان روز” گفت: با اشاره به پشت در Maryvale محله به نشان می دهد چه مدت طول خطوط کردم.

اما هیچ یک صف های اخیر یک هفته صبح و وجود دارد فقط تعداد انگشت شماری از مردم در داخل.

با قوانین جدید با در نظر گرفتن اثر جمعه که رد صلاحیت افراد بیشتری از کارت سبز اگر آنها با استفاده از دولت مزایای خیل مهاجران از جمله شهروندان و ساکنان قانونی را کاهش خدمات اجتماعی آنها یا فرزندان خود را ممکن است به عنوان به از ترس آنها خواهد بود لگد از آمریکا گفت: Velazquez و دیگر طرفداران.

“این را بیشتر و فقر بیشتر بی خانمان, بیشتر, بیماری,” گفت: Velasquez شناخته شده رهبر در میان اسپانیایی زبان مهاجران در منطقه ققنوس.

این دستورالعمل که با هدف تعیین اینکه آیا مهاجران به دنبال قانونی اقامت هستند به احتمال زیاد برای تبدیل شدن به یک دولت بار بخشی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تلاش گسترده برای کاهش مهاجرت به خصوص در میان مردم فقیر.

قوانین که منتقدان می گویند مقدار به یک “ثروت ” تست” قرار بود به اثر را در ماه اکتبر تاخیر شد با چالش های قانونی که ادعا می کنند این حرکت نقض دادرسی تحت قانون اساسی ایالات متحده. دادگاه عالی در ماه گذشته پاک راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای حرکت به جلو در حالی که قانونی بودن این قوانین و احکام در دادگاه.

یک 5-4 رای جمعه توسط دادگاه عالی طرفه با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت با لغو آخرین دستور پوشش فقط در ایلینوی. عدالت Sonia Sotomayor صادر تاول مخالفت انتقاد از دولت برای سرعت تبدیل به دیوان عالی کشور پس از مواجهه با ضرر و زیان در دادگاه های پایین.

کاخ سفید بیش از آخر هفته ابراز قدردانی که برای رای نهایی گفت: این کمک خواهد کرد “حفاظت از برنامه های رفاهی برای واقعا نیازمند آمریکایی, کاهش کسری بودجه فدرال و برقراری مجدد اساسی اصل قانونی است که تازه واردان به جامعه ما باید از نظر مالی به خود متکی و وابسته به largess از ایالات متحده مالیات دهندگان.”

قانون فدرال در حال حاضر نیاز به کسانی که به دنبال به اقامت دائم و یا وضعیت حقوقی برای اثبات آنها نمی خواهد یک بار به آمریکا — یک “اتهام عمومی” در دولت lingo. اما این قوانین جدید شامل یک طیف وسیع تری از برنامه های است که می تواند رد صلاحیت آنها از جمله استفاده از خدمات درمانی مواد غذایی و مسکن کوپن.

“خودکفایی یک هسته ای آمریکا ارزش شده است و بخشی از قانون مهاجرت برای قرن ها” کن Cuccinelli اقدام معاون وزیر امنیت داخلی گفت: در ماه گذشته. “نیاز کسانی که به دنبال می آیند و یا اقامت در ایالات متحده به تکیه بر منابع خود و خانواده ها و جوامع ما را تشویق خودکفایی ترویج مهاجر موفقیت و محافظت از مالیات دهندگان آمریکایی.”

این اثر سرما, پخش كردن, از طریق جوامع مهاجر به یاد می آورد که چگونه میلیون ها نفر از پناهندگان ریخته خدمات اجتماعی در طول رفاه تغییرات از 1990s حتی اگر قانون است که باعث کاهش صراحت معاف آنها.

نازنین خاکستر واشنگتن-بر اساس معاون رئیس جمهور برای سیاست جهانی و حمایت برای غیر انتفاعی بین المللی نجات کمیته با اشاره به تحقیقات نشان می دهد برخی از 37 درصد از پناهندگان معاف از کلینتون-عصر تغییرات در رفاه مزایای کاهش یافته و مواد غذایی آنها برخوردار بودند.

خاکستر گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن از قوانین دولت خواهد به احتمال زیاد علت مشابه سختی برای مهاجران که کمک به اقتصاد آمریکا است.

“برای تماس با آنها را یک بار در جامعه اساسا نادرست” او گفت:.

غیر انتفاعی موسسه سیاست مهاجرت در واشنگتن گفت: در یک ماه اوت سیاست کاغذ که از آن انتظار “سهم قابل توجهی” از حدود 23 میلیون غیر شهروندان و شهروندان ایالات متحده در خانواده های مهاجر که استفاده از منافع عمومی خواهد شد و رها کردن آنها را.

جولیا Gelatt ارشد سیاست تحلیلگر موسسه گفت: دستورالعمل آنقدر پیچیده است که حتی وجود دارد گزارش ها از پدر و مادر رها کردن بچه های خود را رایگان ناهار مدرسه که تحت تاثیر قرار نمی.

Gelatt به ذکر است که این قوانین فقط به خدمات اجتماعی مورد استفاده قرار گیرد پس از دوشنبه و نمی گذارد شهروندان و یا اکثر دارندگان کارت سبز. پناهندگان تایید توسط وزارت امور خارجه و دیگر آژانس های فدرال قبل از ورود خود را در ایالات متحده به عنوان به خوبی به عنوان کسانی که به دست آوردن پناهندگی نمی کنند.

دستورالعمل اعمال نمی به بسیاری از برنامه ها برای کودکان و زنان باردار و پس از زایمان زنان از جمله شروع به سر در اوایل دوران کودکی آموزش و پرورش و مکمل برنامه غذایی برای زنان و نوزادان و کودکان است.

با این وجود استفانی سانتیاگو که مدیریت دو ققنوس-منطقه درمانگاه به صورت غیر انتفاعی, ديد کوه, پارک, مرکز بهداشت گفت: در طول سه ماه گذشته از سال 2019 او ناگهان دیدم نمرات از مهاجران رها کردن آن و مزایای دیگر.

“مردم بسیار می ترسم در مورد قوانین” سانتیاگو گفت. “نکته غم انگیز این است که آنها حتی رها کردن خدمات خود را شهروند آمریکا کودکان و نوجوانان واجد شرایط برای. بسیاری از این بچه ها در حال رفتن به مدرسه بیمار و یا پدر و مادر خود را در حال پرداخت از جیب برای خدمات آنها باید به صورت رایگان دریافت کنید.”

سینتیا آراگون توسعه هماهنگ کننده غیر انتفاعی کمک به خانواده های نیازمند در شهر فینیکس گفت که به دلیل سردرگمی او فرمان مردم به منابع خصوصی از کمک های اولیه مانند غذا بانک ها و کلیسا-اجرای درمانگاه.

“من فکر می کنم مردم شروع خواهد شد برای استفاده از خدمات دولتی دیگر از این واضح تر می شود که چگونه همه چیز در حال رفتن به محل کار” آراگون گفت. “در عین حال ما به مهاجران به دنبال برخی از منابع دیگر وجود دارد خارج وجود دارد و احساس می کنم مثل یک قربانی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de