کرم گندم بسته بندی با آشپز تصویر زیر ‘بازبینی’ پس از عمه Jemima عمو بن اخبار

بسته بندی در جعبه کرم گندم ممکن است به زودی تغییر کند.

کرم گندم پدر و مادر شرکت B&G, غذاهای گفت: “آغاز بررسی فوری” از نام تجاری بسته بندی.

این اطلاعیه به شرح زیر تصمیم گیری توسط شرکت های پدر و مادر از عمه Jemima عمو بن و خانم Butterworth به تعمیرات اساسی تصویربرداری در پی تمدید خواستار برابری نژادی.

“ما درک می کنیم نگرانی وجود دارد با توجه به تصویر آشپز و ما متعهد به ارزیابی ما بسته خواهد شد و فعالانه در اقدامات برای اطمینان حاصل شود که ما و مارک های ما نمی سهوا منجر به نژادپرستی نظاممند” B&G غذاهای گفت: در انتشار اخبار. “B&G غذاهای صراحت می ایستد در برابر تعصب و بی عدالتی از هر نوع.”

ذخیره بهتر صرف بهتر: پول راهنمایی و مشاوره در حال تحویل به صندوق پستی خود را. ثبت نام در اینجا

این غلات صبحانه غنی شده از farina شده است برای انتقاد استفاده از یک لبخند سیاه آشپز در بسته بندی آن و پس از 1890s. طلسم در اوایل جعبه شناخته شده بود به عنوان Rastus یک نژادی کاریکاتوری از یک مرد سیاه و سفید در نظر گرفته است که موهن.

تصویر جایگزین شد در 1920s و اعتقاد بر این است یک تصویر از شیکاگو آشپز Frank L. سفید که در سال 1938 درگذشت.

Quaker Oats برای اولین بار به اعلام روز شنبه که این امر بازنشسته عمه Jemima از بسته بندی نام تجاری آن از شربت و کلوچه مخلوط دلیل آن را “بر اساس نژادی کلیشه.”

ساعت بعد مریخ صاحب عمو بن را با نام تجاری اعلام کرد که “زمان مناسب به تکامل عموی بن تجاری از جمله بصری آن هویت نام تجاری.”

Conagra مارک چهارشنبه اعلام کرد این “آغاز تکمیل نام تجاری و بسته بندی مروری بر خانم Butterworth.” شکل تجاری شربت بطری های توهین آمیز “لله” نژادی کاریکاتور از کلیشه برای زنان سیاه پوست.

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز خبرنگار کلی Tyko در توییتر: @KellyTyko

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>