خزنده تکنولوژی جاسوسان به مینه سوتا را coronavirus اجتماعی فاصله ‘A’

ما می دانیم چرا که در واقع وجود دارد چند متریک وجود دارد. در بیشتر حدیثی سمت سلامت, سایت CPOE.org شده است به دنبال بیش از 4 میلیون دارای برچسب جغرافیایی توییتهایی پس از مارس 1, مشاهده, که, به tweeting, چیزهای مانند “#socialdistancing” و “stayhomesavelives” و که در آن.

که اندازه گیری مینه سوتا هفتم در کشور برای مدافع سرسخت ترویج تلاش ما برای پهن کردن منحنی. ماساچوست, اورگان و ورمونت را تا سه و لوئیزیانا بود و در پایین با حداقل فعالیت با توجه به آزادی مطبوعات توسط CPOE.

If there's some truth to this map, we might be hashtagging our way back to health as we speak.

اگر وجود دارد برخی از حقیقت در این نقشه ما ممکن است hashtagging راه ما را به سلامت به عنوان ما صحبت می کنند. CPOE.org

البته که احتمالا همچنین تعداد توییتهایی مثل این:

بنابراین کسانی که نتایج امیدوار کننده با یک دانه نمک است.

اما وجود دارد بیشتر دقیق – و creepier – راه هایی برای پیگیری که انجام چه. در واقع اگر شما یک گوشی هوشمند شما احتمالا یک datapoint. که به لطف یک شرکت به نام Unacast که جمع آوری و تجزیه و تحلیل داده ها در انسان تحرک با استفاده از اطلاعات محل GPS.

به طور معمول Unacast با استفاده از آن panoptic قدرت به پیگیری مردم برای, می گویند سفر و صنعت گردشگری و یا بازاریابی. اما فقط برای گیر کارشناسان آن را به ایجاد یک “طرفدار بونو” اجتماعی فاصله امتیازی برای هر استان و شهرستان در ایالات متحده است. با استفاده از حرکات طبیعی به عنوان پایه هر منطقه دریافت نامه درجه برای دمای درصد کاهش مسافت طی شده پس از coronavirus شد یک چیزی. 40 درصد کاهش یا بزرگتر است A. چیزی کمتر از 10 درصد کاهش یک F.

شما هیجان زده به می دانم که ما در حال بنا به گزارش دانش آموزان خوب در اینجا در مینه سوتا است. (رژیم صهیونیستی است. تیم Walz بود بعد از ظهر چهارشنبه و به او اعلام کرد که کل دولت باید در خانه بمانند چند هفته آینده.) ما باید یک یک در 42 درصد سفر کاهش می دهد.

در سطح محلی همه چیز متنوع تر. Hennepin County است یک اوقات فراغت با 54 درصد در فاصله سفر به عنوان اندازه گیری توسط تلفن های ما’ GPS. اشراف پایین در گوشه جنوب غربی کشور است که در 8 درصد است. اما پس از آن که بدون دانستن چقدر شهروندان خود در حال حرکت بودند مورد در وهله اول. در مکان های که در آن مردم نمی رفت و آمد به آنجا و یا به عنوان اغلب خود به انزوا می تواند نگاه های بسیاری مانند کسب و کار به عنوان معمول است.

تا آنجا که همسایگان ما رفتن ویسکانسین به دست آورده خود را a, B, آیووا و Dakotas همه در C قلمرو. آخرین مرده در میان متحده Wyoming که به دست آورده F با آن 6 درصد کاهش می دهد.

امیدوار کننده به عنوان ما نتایج ممکن است و شما نمی ممکن است هیجان زده به می دانم که آنها وجود داشته باشد – که کسی ردیابی اینکه آیا یا نه شما خانه خود را ترک در حال حاضر شده است برای مدتی. Unacast اجرایی توماس wall-e تلاش برای تنظیم ذهن مردم را در سهولت در مصاحبه اخیر خود با روزنامه واشنگتن پست.

Wall-e گفت: Unacast فقط می توانید پیگیری اطلاعات GPS اگر شما به برنامه های خاص اجازه به انجام این کار — و آن را به فروش به بالاترین پیشنهاد. (تصویر کسانی که بیش از حد طولانی “شرایط و ضوابط” اتوها شما به توافق برسند و بدون خواندن است.) او کاهش یافته است به نام که برنامه های آن ممکن است.

اما او اطمینان داد که ارسال داده ها استفاده می کنند این است که در یک “جمع آوری شده از سطح.” Unacast مجاز به افشای آنچه که یک فرد در حال انجام در هر زمان داده شده.

Unacast است تنها یکی از بسیاری از شرکت های خصوصی نظارت خود را محل. تنها در هفته گذشته گزارش داد دولت آمریکا در مذاکرات با Facebook گوگل و دیگر شرکت های فن آوری مورد به طور بالقوه با استفاده از احداث مخازن از محل داده ها برای پیش بینی مناطقی که نیاز بیشتری ببینید coronavirus موارد در آینده نزدیک.

آیا این معنی است که شما باید حذف هر برنامه بر روی گوشی های هوشمند خود? شاید. پس از همه این خدمات در حال تبدیل شدن به طور فزاینده مهم است به ماندن در تماس با عزیزان و گرفتن اخبار در طول این استرس تنها زمان و کارشناسان بهداشت عمومی احتمالا می تواند با استفاده از داده ها که اگر ما در حال رفتن را از طریق این.

اما شما باید توجه بیشتری به آن شرایط و ضوابط موافقت نامه ها از هم اکنون در.

در همین حال کاربران اینترنت در حال افزایش چند ابرو در یک برنامه به طور خاص: اف بی آی را اصلح برنامه که ترویج شد و در روز دوشنبه به عنوان یک راه عالی برای تمرین در حالی که شما در داخل. آن را نیز می پرسد برای دسترسی به موقعیت مکانی خود را, عکس, ذخیره سازی, و اتصالات شبکه.

ما شما را با چند از توییتر داغترین طول می کشد در مورد این موضوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>