خدمه عشق و رقص سایه ها و خراب مراسم عروسی در این هفته بالا 5 MN موسیقی فیلم

مینه سوتا تقویم تاریک توسط نامشخص طول زمستان. می تواند سه ماه می تواند شش. می تواند تمام بازی تاج و تخت و آخرین نسل. دو چیز برای مطمئن شویم که: آن را خواهی خورد و این قراره پایان.

خوب است با این ذهنیت به طور کلی. شما بدون شک خواهید اجرا به برخی از خشن مزخرف بیش از چند هفته آینده و شما را وسوسه می شود نادرست منادی امید. اما شما زنده خواهد ماند. گرم شدن در حال آمدن است. این هفته هستند و نه آزار دادن اما یک فال خوب است که آمده است.

فضای ft. مصعب و Muja مسیح “از صمیم قلب معشوق”

فضای هرگز فراموش نخواهد شد ریشه های خود را. این Rhymesayers paragons باید به کرات از مینیاپولیس و سنت پل از Headshots روز. برش خدمه “از صمیم قلب معشوق” نگه می دارد که با حسن نیت جریان به عنوان مثل حلزون حرکت کردن و مورچه دعوت Rhymesayers بنیانگذاران مصعب و افسانه های محلی Muja مسیح برای کمک به جهان نشان می دهد چه برخوردی در زادگاه خود را پس از شاهزاده قرار داده و آن را بر روی نقشه. البته این یک لعنتی و مدیر خون $moke پول تامین trippy تصاویری را از این گاه به گاه قطع به روانگردان کروز در سراسر شهرهای دوقلو. فضای خانه بازگشت به سنت پل به بازی بازی های کاخ در فوریه 26.

کارول – “چهره”

کارول با دور کمتر رنگ از آخرین باری که ما آنها را دیدم. نه “بازگشت” به این معنا است که آنها به مهاجرت به شهرهای دوقلو دوباره اما این معنا است که آنها باید تنها از خود و آینده LP جهش. رقصنده الهام Gyorkos و مدیر نینا Slesinger نوید بخش بازگشت با یک دزدکی, رقص طراحی شده به “چهره.” طبیعت صحنه هستند متعال در زیر Gyorkos نوشتن و بدن و اندام او swaying به زیبایی به لحن بی کس. Caroll فقط اعلام بروکلین انتشار نشان می دهد برای جهش در مارس 6, اما هیچ بخانه برنامه های اعلام شده است.

اندرو توماس ft. پدر Dinero – “قند کودک”

مهم نیست که چقدر واقعا در عشق شما مردم همیشه خواهی بود شک و تردید در مورد نیت خود را. اندرو توماس دانلود آهنگ جدید “قند کودک” سرود آن cynics شده اند در انتظار. وجود دارد هیچ چیز مبهم در مورد رابطه, در ویدئو سنتر: آن مالی بیشتر از رمانتیک و نه حتی پدر Dinero را به خوبی-ای اعتراض است به اندازه کافی برای تغییر هر دو طرف را داشته باشید. یکی از آنها در حال رفتن به قبر و یکی از آنها در حال رفتن به بانک و نه می توانست آن را به هر راه دیگر.

KYM – “نه 4 U”

KYM تغذیه می شوند catcallers. آهنگ جدید خود را “نه 4 U” یک یادآوری است که یک فرد قدم زدن در خیابان است و نه دعوت به اظهار نظر در بدن خود است. آنها بدن خود را و احساسات خود را در مورد آن بی ربط هستند. “نه 4 U” به سرعت تبدیل از یک رد به توانمندسازی سرود جشن queerness زنانگی و جامعه است. KYM بازی بزرگ به نوبه خود در بال قرمز در فوریه 21, و آنها را به انتشار در آمستردام آینده در ماه مارس (اقامت برای یک اطلاعیه).

لباسهای مقدماتی مستند (PREMIERE)

به جای معرفی خود و تنها با یک یا موزیک ویدئو, اولین, مینیاپولیس, گروه پاپ راک لباسهای تخمگذار آن را بر روی میز با یک فیلم مستند است. چهار دقیقه فیلم به دنبال ریشه های این گروه به شما بینش به شخصیت و موسیقی را تحت تاثیر قرار از جان Bair, Zach Reiff, Evan ویلی اریک واگنر و برایان واگنر پیش از انتشار اولین EP چالهها. آن را پخش و آماده سازی خود را برای لباس’ date نمایش تاریخ 28 فوریه در استودیو B در راه هوایی تئاتر.

رویا از دیدن ویدئو های خود را به نظر می رسد در محلی فریم? ایمیل نویسنده Jerard Fagerberg در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de