آدم Sulimirksi و ناتان Kalin رونق در طول coronavirus بحران است. هر دو طرف در یک سرعت پایین خودرو شرکت در ساراسوتا.

یک نماینده برای یک بازیگر معروف اخیرا راه می رفت به کروز خودرو — ساراسوتا-بر اساس شرکت است که ایجاد سفارشی کم سرعت وسایل نقلیه برای یک آرایه وسیعی از مشتریان و علاقه مند به ساخت یک خرید.

به نظر می رسد این بازیگر در حال ساخت یک رفت و آمد مکرر در کیاکوس و به دنبال به خرید برخی از وسایل نقلیه به طوری که مهمانان می توانند در حمل و نقل سبک از خود ویلا.

بازیگر?

رابرت دنیرو.

پس از در نظر گرفتن این شرکت در سال 2017, آدم Sulimirksi — مدیر عامل و شریک و ناتان Kalin — رئیس جمهور و شریک اند و آن را تبدیل به شاید موفق ترین کسب و کار در نوع خود در کشور است. فروش منفجر شد و در دو سال گذشته و تا حد زیادی توسط کلمه از دهان.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

کروز ماشین وسایل نقلیه در بیش از 1 ، 000 خواص در 40 کشور با مشتریان از جمله دولت ایالات متحده دانشگاه ها, حرفه ای, تیم های ورزشی, تفریحی و هتل ها و فرودگاه ها و پارک ها. وسایل نقلیه می تواند هزینه بین $15,000 $45,000 و این شرکت گزارش شده $1.75 میلیون دلار درآمد ناخالص در سال 2017. توسط سال بعد از آن رشد کرده بود به 10 میلیون دلار افزایش 470%.

“هیچ محدودیتی” Sulimirski گفت. “اگر ما کار ما وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا ما نمی توانیم یک 50 میلیون دلار شرکت است.”

کروز ماشین — تاسیس در سال 2004 — مونتاژ وسایل نقلیه خود را در یک چهار هکتار در سایت در ساراسوتا هر چند برخی از آنها نیز در لاس وگاس. یک هیات از 18 تا همچنان به کار در سراسر coronavirus همه گیر و اخراج قرار گرفته اند. در واقع کسب و کار شده است قوی. این شرکت شده است تا حدود 40 درصد در سه ماهه اول نسبت به سال گذشته و شاید یکی از دلایلی بوده است فروش سیار چرخ دستی های پزشکی به مراکز بهداشتی و درمانی. حدود 100 یک ماه ساخته شده است به تازگی.

Sulimirski که قبلا در سرمایه گذاری در نیویورک گفت که او در زمان این ویروس به طور جدی در اوایل و اقدام به آماده سازی خود برای شرکت در آن. آنها تا به حال گفتگو با یک sub-تامین کننده در چین است که رله شدت بیماری و این واقعا آمار خانه Sulimirski گفت: زمانی که او صحبت کرد و به برادرش که با این نسخهها کار برای JP Morgan Chase & Co. در نیویورک.

“او هرگز متزلزل و او را تحت تاثیر قرار به هسته” Sulimirski گفت. “من فکر کردم عجب این است که بزرگ زمان.'”

آنها ابداع یک طرح در ماه فوریه و جلوتر از منحنی و ارزیابی شرکت ساختار و عملکرد. کارکنان شده اند تقسیم به دو تیم با هر تیم کار سه, 10 ساعت در روز در یک ردیف. آنها همچنین کار از راه دور.

“یک غذای آماده است که چقدر شما هنوز هم می توانید انجام از راه دور” گفت: Kalin. “من شگفت زده چگونه به خوبی تیم ما می تواند تقریبا. آن ها را تشویق به تماشای.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

و در عین حال چند چیز را از دست رفته است. تکان دادن دست مشتری و به دنبال آنها را در چشم ، و آن را نیز سخت برای ارزیابی زبان بدن بر روی یک کامپیوتر. یکی دیگر از جنبه های مهم سفر به مشتری به مطالعه جنبه های مانند توپوگرافی و دیگر صفات فیزیکی در یک مشتری آینده نگر این منطقه است. یک دانشگاه ممکن است تپه به عنوان مثال است که باید در نظر گرفته شود که مونتاژ خودرو. و یا یک شهرستان ممکن است سرد است.

سفارشی وسایل نقلیه ممکن است شامل سینی غذا و رمپ ویلچر. مکان برای نگهداری تجهیزات پزشکی, دوچرخه, لوازم باغ و پروپان و گازهای نظامی. وجود دارد تعداد زیادی از چیزهای خاص درخواست مشتریان و Sulimirski و Kalin همیشه به دنبال راه هایی برای خلاق باشد. آنها ممکن است دیدن یک کامیون درایو پایین جاده و متوجه راه آن دارای آب بطری ، آنها ممکن است ترکیب بخشی از آنچه آنها را به طرح های خود را.

“ما تا به حال هرگز یک ماشین بازگشت” Sulimirski گفت. “ما فوق العاده ضبط آهنگ است. آنها آماده برای رفتن و ما آن را دریافت نمی اشتباه است.”

کروز خودرو دارای یک $430,000 قرارداد با دولت کهنه و دیگری با وزارت امنیت داخلی. هنگ کنگ دیزنی لند, برترین ریتز-کارلتون و استودیو یونیورسال در حال مشتریان.

دانشگاه فلوریدا ایالتی فلوریدا و دانشگاه تگزاس در میان مدارس که در حال مشتریان. محلی ساراسوتا فورد و IMG آکادمی در برادنتون را خریداری وسایل نقلیه خود را. به Tampa Bay Rays استفاده از سفارشی اورژانس سبد خرید از کروز خودرو در زمینه آسیب.

تمام وسایل نقلیه نیز خیابان حقوقی و دارای 17 رقمی شماره پین. آنها را می توان در مناطق مسکونی. برخی از مردم خریداری کرده و آنها را به فرزندان خود را به مدرسه در خارج از درب آکادمی در لیکوود در مرتع پرورش احشام و خواب نیمروز کلیدی برای مثال.

یک سیب رفت و آمد مکرر در ویرجینیا خریداری یک خودرو سفارشی برای $45,000 بود که قادر به حمل 14 مسافر از راه دور به روستا مراسم عروسی در اموال.

مشاهیر با توجه به Sulimirski هستند و مشتریان نیز هست. برخی از پرواز در هواپیما و هلیکوپتر به خرید وسایل نقلیه. هر چند Sulimirski نمی آشکار ترین نام او می گویند دنیرو بوده است مشتری خود را برای رفت و آمد مکرر و شرکت سفارشی یک وسیله نقلیه برای تامی لی درامر گروه راک Motley Crue. نصب در لی وسیله نقلیه بود $6,000 سیستم استریو.

“هیچ محدودیتی” Sulimirski گفت: “و به همین دلیل ما خیلی خوش بینانه است چرا که هیچ کس در حال انجام آنچه ما انجام می دهند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de