کروز کشتی برگزار شد خاموش کالیفرنیا برای ویروس تست

سان فرانسیسکو — تقلا برای حفظ coronavirus در خلیج مقامات دستور داد یک کشتی کروز به نگه کردن سواحل کالیفرنیا دوشنبه به انتظار تست از این روی پس از یک مسافر در اوایل سفر درگذشت و حداقل یکی دیگر آلوده شد.

یک گارد ساحلی هلیکوپتر شد و انتظار می رود به ارائه کیت های تست به شاهزاده بزرگ هنگامی که آن را به آب خاموش سان فرانسیسکو در روز بعد. شاهزاده Cruises را بلافاصله افشای چگونه بسیاری از مردم بودند روی عرشه کشتی که ظرفیت 3,650 مسافران و خدمه — اما گفت: کمتر از 100 تا به حال شناسایی شده برای تست.

“کشتی نمی خواهد آمد خشکی تا زمانی که ما مناسب ارزیابی مسافران” کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفت.

در چهارشنبه Newsom, اعلام وضعیت اضطراری بیش ویروس, باز کردن راه برای فدرال کمک های اولیه پس از مرگ یک مرد در Placer County, نزدیکی ساکرامنتو بود که در اوایل قایقرانی کشتی در ماه فوریه است.

این کشور برای اولین بار coronavirus مرگ در خارج از واشنگتن آورده و ایالات متحده تلفات به 11 با بسیاری از قربانیان از حومه شهر سیاتل خانه سالمندان است.

یکی دیگر از قبلی مسافر نیز در بیمارستان بستری شده است. خط کروز گفت که هیچ موردی از این ویروس تا به حال تایید شده است در میان کسانی که هنوز در این کشتی است اما که برخی از مسافران را تا به حال تجربه علائم شبه آنفولانزا.

تصمیم به برگزاری کشتی دریایی آمد و به عنوان مقامات بهداشتی فدرال اعلام کرد بررسی زندگی پرستاری مراقبت در خانه در کرکلند برای تعیین اینکه آیا آن را به دنبال دستورالعمل برای جلوگیری از عفونت.

در ماه آوریل گذشته دولت جریمه زندگی مراقبت $67,000 بیش از عفونت-کنترل کمبود زیر دو آنفولانزا شیوع بیماری که مبتلا 17 بیماران و کارکنان.

حداقل 39 coronavirus موارد گزارش شده در منطقه سیاتل که در آن محققان می گویند این ویروس ممکن است در گردش غیر قابل تشخیص برای هفته ها.

روز پنجشنبه ایالات متحده مقامات بهداشت گفت: آنها انتظار دارند به مراتب پایین تر مرگ و میر از سازمان جهانی بهداشت بین المللی برآورد 3.4 درصد — نرخ مسلما بیش از حد بالا به دلیل آن حساب نمی کند برای موارد خفیف که به uncounted.

دستیار آمریکا وزیر بهداشت برت Giroir به جای ذکر یک مدل است که شامل موارد خفیف می گویند آمریکا می تواند انتظار مرگ و میر در جایی بین 0.1% مانند آنفلوآنزای فصلی — و 1%.

خطر بالاترین است برای افراد مسن و هر کسی با شرایط پر خطر مانند قلب یا ریه بیماری دیابت و یا سرکوب سیستم ایمنی بدن از جمله از درمان سرطان.

در همین حال مقامات دولتی در واشنگتن تحت فشار را بیشتر مراحل تهاجمی در برابر شیوع بیماری از جمله بسته شدن مدارس و لغو مراسم بزرگ.

بسیاری از عمده سیاتل-منطقه کسب و کار و برخی از مدارس شروع بازیگری خود به خود از جمله 22,000-دانشجو Northshore منطقه شمال سیاتل اعلام کرد که آن را تا دو هفته به عنوان یک احتیاط.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان ژن Johnson, راشل La Corte مارتا Bellisle و کارلا K. Johnson کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>