کوبا چاپ صورت خاک بر میدی طراح رقص فی Driscoll اولین نمایش هنر: این هفته در هنر

20/20 – کوبا معاصر چاپ

که در آن: Highpoint مرکز خط, 912 W. دریاچه سنت مینیاپولیس

آنچه در مورد آن: از طریق اسفند Highpoint مرکز چاپ امکانات هنرمندان از دانشگاه Nacional de Bellas Artes San Alejandro قدیمی ترین و معتبرترین مدرسه هنرهای زیبا در کوبا و بلندتر تجربی د Gráfica de La Habana شناخته شده بین المللی است فروشگاه چاپ. Highpoint جدید نمایشگاه همچنین ویژگی های گروه هایی مانند La Huella Dynamics (چند اثر) و Haciendo Presión (و فشار).

چرا شما باید بروید: این فرصت نادر برای غوطه ور در کوبا تاریخ غنی از خط یک کشور که آن هم در خط مقدم از روش های جدید و رویدادهایی با فرم.

زمان: جمعه, 6:30 تا 9 بعد از ظهر

Faye Driscoll

فی Driscoll حسن نیت ارائه میدهد تصویر پری Driscoll

افتتاح با فی Driscoll

که در آن: Walker Art Center, 725 وینلند محل مینیاپولیس

آنچه در مورد آن: فی Driscoll شده است مهمان مکرر از مرکز هنر واکر به عنوان یک طراح رقص که در آن هنرهای نمایشی بخش سفارش خود را با تشکر از شما برای آمدن سری. قسط سوم از این پروژه نشان داده خواهد شد در هفته آینده در مک گوایر تئاتر است. قبل از آن Driscoll خواهد شد در حال حاضر “به” اولین موزه هنر نمایشگاه که ارائه بینش با تشکر از شما برای آمدن.

چرا شما باید بروید: آنچه که در تقاطع بین عملکرد و بصری هنر ؟ توقف برای پیدا کردن در این افتتاح و صحبت با Driscoll و واکر داران PavelPyś و فیلیپ Bither.

زمان: 6 تا 8 بعد از ظهر روز شنبه

Free Black Dirt

جنس خاک

جنس خاک-y بحث: بحث سری

که در آن: In the Heart of the Beast عروسک و ماسک تئاتر 1500 دریاچه سنت مینیاپولیس

آنچه در آن در مورد: دریافت آخرین حرکت شبیه چمچه زنی در کاری که انجام میدی شورای اسلامی است که وظیفه تجسم آینده MayDay جشنواره است. رابطه خاک های هنرمندان جمعی از کسانی نیز بخشی از شورای رهبری بحث است.

چرا شما باید بروید: همه چیز ممکن است کمی ناراحت کننده به عنوان جنس خاک می رود عمیق به مسائل فرهنگی مانند تخصیص بودجه در هنر-ساخت روند. بخشی از این گفتگو است.

زمان: 7 تا 8:30 بعد از ظهر جمعه

801 Gallery

801 گالری

هنر در 801 گالری باز

که در آن: 801 واشنگتن Lofts 801 Washington Ave. مینیاپولیس

آنچه در آن در مورد: هنرمندان اریک مولر دن Dennehy و امی Toscani خود را به اشتراک بگذارید آخرین کار در این گالری نمایشگاه است. جعبه مقابل رباتها خواهد بود ارائه الکترونیکی و موسیقی تکنو برای پذیرش.

چرا شما باید بروید: شهرهای دوقلو عکاسی توسط اریک مولر و دن Dennehy گیاه شناسی عکس تعریف امی Toscani بیشتر انتزاعی. با هم هر سه درگیر خواهد شد شما با هنر معاصر است.

زمان: 6 تا 9 بعد از ظهر شنبه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im