منظقه خدمات: مینه سوتا در رستوران ها و کارخانه های لبنی با takeout برای coronavirus

در حالی که ما از eateries مورد علاقه حرکت نامشخص آبهای ما گرسنه و تشنه توده ها – می تواند یک کمی از بندر امن برای ما گرامی موسسات ناهار خوری. خرید کارت های هدیه و merch, venmoing خود را به زور بیکار کارکنان و تشویق به زندگی گه از آنها را زمانی که آنها بازگشایی همه ایده های بزرگ است.

برای کسانی که خوش شانس در حساب بانکی و سلامت اعتماد آنها را به خوراک و فرو نشاندن شما در اینجا و در حال حاضر نیز monumentally مهم است. رستوران ها و کارخانه های لبنی را توسعه داده اند یک گیج کننده منحصر به فرد انواع takeout گزینه های تحویل طرح و منظقه وانت پروتکل های طراحی شده برای نگه داشتن شما را تغذیه و امن در این لحظهنه سه ماه از در حال حاضر.

به عنوان یک ژست با تشکر برای همه آنها وجود دارد به میزبان خود تولد شام لیسانس(ette) احزاب, شخصی, تعطیلات خود را رئیس نمی نیاز به دانستن در مورد و/یا شاید ارائه یک ساعت از مهربانی پس واقعا انت روز فقط… نشان می دهد تا برای آنها.

با منوها برداشت تا روزانه حتی از استانداردهای قدیمی این نقشه – sleekly مونتاژ و نگهداری توسط WCCO در ظرفیت های با ارزش از چندین دور از کف زدن و شاید یک کوکی یا دو جمله ساده ترین راه برای پیدا کردن آنچه که هر کس به آنچه که آنها در حال ارائه و هنگامی که.

پاداش: این نقشهپس از آن به معنای واقعی کلمه به شما نشان می دهد که چگونه برای رسیدن به مواد غذایی خود را!

(متن-تنها نسخه ای از این اطلاعات در دسترس است در اینجا.)

مینه سوتا هنر و صنعت تخمیر صنفی نیز خود را توسعه هنر و صنعت آبجو خاص نقشه ترسیم کارخانه های لبنی و brewpubs که همیشه می چرخد و به ارائه صنایع دستی صعود به رفتن در حال حاضر که taprooms بسته اند.

آبجو خود نقشه جستجو شده توسط آبجوسازی نام رونده برای چشم انداز و تعاملی در فقط در مورد هر راه. برو به نقشه کامل صفحه (نه فقط که در زیر تعبیه شده) برای پیدا کردن یک منوی کشویی بر اساس حروف الفبا لیست تمام شرکت موسسات. کلیک کردن بر روی یک فرد آبجوسازی (یا لیوان نقشه آیکون) نشان می دهد جزئیات بیشتر در مورد خدمات خود را.

اول شما دیجیتالی زوم در برای پیدا کردن یک آبجو و سپس شما از نظر جسمی و زوم در به آن را انتخاب کنید! خیلی ساده است ،

نمی بینید استقرار خود را در این آبجو نقشه و می خواهید به رفع آن ؟

“کارخانه های لبنی را نمی باید عضو انجمن صنفی ما گنجانده شود” جس Talley به ما گفت. “ما همه در این با هم!” لطفا با مینه سوتا هنر و صنعت تخمیر صنفی در [email protected] برای دستورالعمل در مورد چگونه به آن اضافه شود.

نمی توانید هر چیزی را بر روی این نقشه ها برای پر کردن هر یک از آشپزی خالی در قلب خود و یا هنوز هم به دنبال چیزی برای به دست آوردن ya sauced که محدود-جنب? Welp ما نفرت را به شکستن آن را به شما… اما شما به احتمال زیاد به صدای کلاغ از خدمات صنعت!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>