CWC-FPRA راه اندازی آنلاین storytime برنامه

مرکزی, West Coast فصل از فلوریدا روابط عمومی انجمن (CWC-FPRA) به تازگی راه اندازی “Storytime با CWC” خود در Facebook صفحه. اعضای این سازمان در حال ثبت و خواندن داستان های کودکان به ارائه سرگرمی برای کودکان به عنوان آنها را در طول COVID-19 قرنطینه بیماری همه گیر.

“سازمان ما با دوستداران این کلمه نوشته شده است” گفت: فصل جمهور, کیم Livengood, آوریل, CPRC. “این یکی از راه های که ما فصل می تواند ارائه پشتیبانی به جامعه ما در طول این زمان با چیزی است که همه ما عشق…خواندن!”

یک لیست پخش را با عنوان “Storytime با CWC” را می توان در فصل Facebook صفحه تحت ویدئوها. CWC-FPRA برنامه ای برای ادامه برای اضافه کردن داستان در حال حاضر از طریق پایان از تابستان است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این سازمان بازدید www.cwcfpra.com.

مرکزی, West Coast فصل از فلوریدا روابط عمومی انجمن شبکه ای از بیش از 100 روابط عمومی و بازاریابی و ارتباطات حرفه ای از ساراسوتا گاو دریایی و دسوتو شهرستان که گرد هم می آیند برای توسعه حرفه ای و برای ایجاد یک شبکه از همسالان. به عنوان یک بخش فعال از قدیمی ترین ایالت روابط عمومی سازمان در کشور ما CWC-FPRA طول می کشد افتخار در آن 50 به علاوه سال سابقه ارائه تحریک کننده برنامه ها و پیشبرد رشد حرفه ای از اعضای آن است. ماموریت فلوریدا روابط عمومی انجمن اختصاص داده شده به توسعه دست اندرکاران روابط عمومی که از طریق اخلاقی و استاندارد سازی شیوه های بهبود روابط عمومی حرفه ای در فلوریدا.

— ارسال شده توسط شریل Vieira

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im